Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.

gerçekten herkese karşı böyleler mi? bana sevgiliyken yaptı bu muameleri....
Evet gerçekten böyleler.
çünkü sizde bilirsiniz hep kötü olmuyor, ama hiç beklemediğiniz bir anda kötü olabliyorlar çok ilginç yaratıklar..
Evet hep kötü değiller. Zaten insanı da ikilemde bırakan da bu.. Bir anda öfke patlaması yaşıyorlar. Siz hayatın normal seyrettiğini zannederken bir de bakıyorsunuz ki o çok saçma konulara takılmış. İçine atmış. Sonra da patlama.

ben kendisiyle çok kötü bir ruh halindeyken tanıştım maalesef ilk başlarda o kadar iyiydi ki hiç şüphe duymadım dedim ben evlenicem bu adamla, ama sonra o sessiz muamele beni öyle bir böceğe çevirdi ki o kadar kötü birşeymiş ki allah tekrar kimseye yaşatmasın.. ben evlenmedim neyseki evlenirim dese evet derdim. ayrıca sizin bütün mesajlarınızı da okudum, benimki de çok anneciydi, annesi günde 10 kere arardı. bana babam hayatında bir fiske vurmamıştır, kendisinden çok güzel bir tekme yedim....

dediğiniz gibi güvenim bitti herkes bana zarar verecek gibi geliyor. inşallah bunu aşabiliriz, Allah kimseye bunu yaşatmasın, keşke fiziksel acı çekseydim, ruhum acı çekmeseydi çünkü bunu kimse görmüyor, anlamıyor..

burayı ve sizi okuyunca diyorum kadının en büyük düşmanı kadın falan değildir, iyi ki var buradaki kadınlar umarım hak ettikleri gibi sevilirler

Sezer Ergör ve Muhammed Karahan Akgül videolarını izlemeni öneririm.. Bana çok yardımcı oldu. Sana da olacaktır..

Eşimin narsist olduğuna daha nisanliyken karar verdim okudum ama ciddiye almadım bı piskolojik sorun olsun yaşadıkları kolay değil dedim geçtim ama şimdi bebeğim var ve iyice igrenclesti en çokta beni perişan edip suçlu benmişim gibi davranması beni mahvediyor bu yazıya denk geldim ve okudum sonuna kadar ve herşey aynı ,herşey. hatta fazlası var ama bebeğim var ve onu çok seviyor. bende babasız buyudugum için ayrilamiyorum ona bu konuda kiyamayacagimi çok iyi biliyor ve şuan onu kullanıp bana eskisinden daha da kötü davraniyor .bebeğimi bırakıp gitsem tamam der ama, ben nasıl ayrılıyim ayrılamam oyuzden onla çok kullaniyo bana bı fikir onerirmisin bu konuda napcam gerçekten bilmiyorum

Bebeğini bırakmayı nasıl düşünürsün. O bebeğini sevmiyor, bebek seni ona bağlıyor. Sen ayrıl 3 gün sonra bebeği de gözü görmez. Otokontrol geliştirmelisin.. yoksa ezilir gidersin. Bu evliliğin sonu yok. Biraz daha dayanırım diyorsan yukarda bahsettiğim videoları izle..tepkisiz duracaksın, üzülüp kahrolma yok. O bundan besleniyor çünkü. Seni içine çektiği ruh halini seviyor. Bana ne olduğunun önemi, değeri yok.

Hayır bebegimi bırakmak istemiyorum ama oylee bı yapiyoki ondan kurtulmanın tek yolu buymuş gibi ama bebeğim olmadan yapamam zaten onun için katlanıyorum tepkisiz kalmayı denedim ama inat ediyo devam ediyor illa beni çıldırtan kadar solicek birauru şey buluyo beni mutsuz edince sinir edince üzülünce zevk aldığı zaten karşımda gevşek gevşek gulmesinden belli evet videoları not aldım bile eziliyorum zaten şuan nasıl bu hale geldim bilmiyorum ama çocuğunu çok sevdiğinden eminim onla arasındaki sevgiyi halı görsen anlarsın ne demek istediğimi hatta tek dürüst olduğu şey ona olan sevgisi gailba

Evet gerçekten sacmasapanseyleri içine atiyo ve patladimi çok şiddetli patliyo

Allah yardimcimiz olsun ben kurtulamdim ama aynı duygular içindeyim şuan bittmis bir vaziyetteyim .ama insallh eskisinden daha guclu olursun her acı guclendirir zaten insanı sen kurtulmayı basarmissin zaten kesin atlatırsın da

Eşin oynuyor. Bunu görmüşsün.kendi çocuğu sevecek tabi. Sevsin. Ama narsistler "gerçekten" kendinden başka kimseyi sevmez. Çocuğu bırakıp gidince kurtulmayacaksın tam tersine çocuk büyüdükçe sana yaptıklarını ona yapacak. Anne bıraktı gitti diye seni suçlayacak.istediği kadar inatlaşsın otokontrol geliştir. Değişmez çünkü.

Atlatmak elbette bir süreç. Ancak ben kendimi harabe gibi hissederken onunla birlikteydim. Sevdiğim kişinin bana böyle hissettirdiğini farketmeye başladıkça ona olan sevgim azaldı, kendime olan farkındalığım arttı. Özel hayatıma şahit olmalarından çekindiğim için rahat görüşemediğim arkadaşlarımla şimdi bol bol vakit geçiriyorum, zaman ayıramadığım insanlarla sosyalleşiyorum. Sağlıklı ilişkiler devam ettikçe insan daha kolay toparlıyor bence. Bu süreçte kendinizi çevrenizden izole etmeyin. Profesyonel yardım almaktan çekinmeyin.

Ayy mantıklı ben bugün bütün gün videolarını izledim diyor ki iki şekilde kurtulabilirsiniz ya sizi tamamen harcadığında yani ağzınıza sı******
2 de siz diyor ona artık cevap vermediğinizde yani onu ne kötü ne iyi hiçbir şekilde cevap vermediğinizde onu saymadığınızda orada yokmuş gibi davrandığınızda kurtulabilirsiniz cunki cevap verince , iyi veya kötü karşınızda kendimizi parçalamamızdan beslendiği için hiçbir şey yokmuş gibi davranmak o istediğini alamadığı için ise yariyomus ikincisini deneyeceğim bakalım

O videoların bana çok faydası oldu. Ve bu şekilde davranmak karakter halini aldı. Robot gibi olmayacaksın. Sadece ona duvar gibi cevap vereceksin o kadar. Gülüp, konuşup ,neşeli olacaksın başkasıyla konuşurken. Öyle olmasına dayanamıyorlar çünkü onlarsız nasıl mutlu olabilirsin. Onun hiç bir şeyine canını sıkma önce şunu düşün b seninle ilgili değil. Onun problemi..senin iyi yada kötü olman onun umrunda değil, o seni soktuğu ruh halini seviyor.

Tamam evet Allah'ın manyağı ona duvar gibi cevap verince kavga ediyo manyak şiddetli hemde neden boylesin yüzüme bak gene neoldu senle konuşmak istemiyorum seni istemiyorum diyorum iyice deliriyo oyuzden duvar gibi olmak değilde komik olan setlerine gülmemek üzücü olan setlerine üzülmemek gibi yani asıl vercegim duygunun tam tersini vermekten bahsettim bugün denedim bı konuda işe yariyo gibiydi

Sabırlı ol. Zamanla işe yarar umarım. Onun gözünden bakmayı öğrenirsen daha kolay. Çünkü onun normali o. Ona göre sorun çıkaran sensin, problem sensin, sen öyle yapmasan o da sana kötü söz demez gibi gibi.....Kavga etmem asla ben çünkü anlamaz boşuna kendimi yorarım, enerjimi harcayamam,çok geç akıllandım...Asla değişmezler ama dizginleyebilirsin belki..

İnşallah hakkımızda en iyisi olur inşallah Allah büyük ona siginiyoeum bitek

Üzgünüm ama bebek o havadaki maymunlar onun için. Hayır onu da sevmiyor. Onu eleştirmeyen, ilerde taraf olacak biri. Bebeğinin ona 5 yaşında hayır baba oyuncaklarımı toplamayacağım dediğinde ne yapacağını bir düşün bakalım? Ağladığında içi gider, sen kadar ilgilenir mi? Senin yüzünden ağlıyor ya da susturamadın mı der? Kaygılanıyor mu, geleceğini tasarlıyor mu? Üzgünüm ama büyüdükçe göreceksin. Aa tamam al bebek sende kalsın ben de hayatımı yaşarım de bak, ayakbağı olur diye nasıl sana atar. Şu an kendini güçlendirmek, kendini korumak ve bi şekilde para biriktirmekten başka çaren yok. O narsist ama sende de sorun var ki bilerek kabul ettin ve bu süreçte yıprandın. O bebek için sen de sağlıklı anne olmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…