Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.

Evet aynen öyle umursamaz olmak da beni benden götürdü tamamen robot olmak beklentisiz olmak yapamadım sonuçta karı kocalık bu olmamalı.çocuğum için bu süreçleri böyle yaşamaya çalıştım. Fakat karşımda sürekli bir duvarla karşılaşmak çekilir gibi değildi çocuk için de en doğrusu kendimi bu saçmalıktan kurtarmaktı çok zor oldu bebeğimi düşündüm ona nasıl bir hayat veriyoruz diye ama kararlı oldum ve bitti şükür

Ben de çocuk yok. 4 sene evli kaldım. Çocukla nasıl olurdu bilemiyordum. Zaten her saçma tartışmasında çocuk istemediğini söylüyordu. Tutturdun çocuk diyordu. Ne kadar komik dimi :))) evlisin ama diyor ki sana tutturdun çocuk diye..

Bu tipler için davranış şekli önemli değil zaten ağznızla kuş tutsanız onun dünyasında olamıyorsunuz. Karşısındakini suçlu hissettirme gibi bir durumları var. Dönüp baktığımda kendimi suçlu hissetmişim boş yere halbuki bir eş gibi davranmayan duygularını gizleyen oydu. Bir kadın olarak rahatsız olmam mutsuz olmam gayet normaldi. Kurtulmak için onun hiç birşeyine özellikle duygularına samimi olarak ihtiyaç duymamak izole olmak zorundasınız.

Şeyma sen çocuk istemeyen taraf olsaydın her kavgada zaten çocuk yapmıyorsun derdi yüksek ihtimal. Amaç zıt gitmek çünkü.

Amaç kadını çalıştırmak, parası ile ihya olmak,adamın çocuk umrunda değil ki.
Narsistler çocuk olursa gidemez , ayağı bağlanır diye düşünebiliyor katip. Ayriyetten dediğim ama amaç zıt gitmek oluyor. Sen ne istiyorsan o tam tersini istiyor... Tabi kişiden kişiye değişir.

Narsistler çocuk olursa gidemez , ayağı bağlanır diye düşünebiliyor katip. Ayriyetten dediğim ama amaç zıt gitmek oluyor. Sen ne istiyorsan o tam tersini istiyor... Tabi kişiden kişiye değişir.
O adam öyle düşünmemiş işte. Çocuk masraf kapısı, karım da çalışmayacak 3 yıl diye ödü patlamış resmen.

Şeyma sen çocuk istemeyen taraf olsaydın her kavgada zaten çocuk yapmıyorsun derdi yüksek ihtimal. Amaç zıt gitmek çünkü.
İnan bu yöntemi de denedim Bissu. Yine beni suçladı. Dille yetmiyordu. Mesajla da çocuk istemediğini yazdı. Hatta bir keresinde dedi ki çok garip. Böyle yuva mı olur çocuk yok. Bence ne istediğini bilmiyordu. Korkuları her şeyin önüne geçiyordu.

Evet çünkü duygusal bağ kurmak istemiyor ne yapsanız olmuyor benimle sanki şirket evliliği yapmış gibi yaşamak istiyordu Ben çalışıyım dışarda içerde O gelsin yatsın bekar gibi takılsın hazır otel hizmetinde para var mı o da zar zor

Evi tek geçindirecem diye gtü düşmüş resmen, içine doğru s.çmış korkudan.

Amaç kadını çalıştırmak, parası ile ihya olmak,adamın çocuk umrunda değil ki.
Kesinlikle en doğru tespit bu... Çocuk onun için masraf, yük, kaygı, rahatın bozulması. Aile kavramı yok. Çocuk nedir? Kadın nedir? Niçin bunlar var? Bu kavram yok. Tek bir kavram var. O da para gelsin. Pürüz çıkmasın. Hayat stabil gitsin. Biz keyfimize bakalım. Yiyelim, içelim,gezelim...

Direkt gerizekalı diyelim içimiz soğusun.

Bi ara korkmuş ama. Bu kadın beni nereye kadar çeker, tutacak bir çocuk da yok diye. Sonra çocuğa rağmen boşanabileceğin aklına gelmiş, yıllarca vereceği nafakalar gelmiş gözünün önüne.

Evi tek geçindirecem diye gtü düşmüş resmen, içine doğru s.çmış korkudan.
Katip sanki yaşamışsın gibi anlatıyorsun. O kadar doğru ki.. Ölüyordu tek çalışırsam ne olur? Sürekli kurduğu cümle şuydu. Ya benim sonum zaten belli değil. Ne olacağım belli değil. Ya huu kimin sonu belli ki. Hayat bu. Düşersin kalkarsin. Ama yani her şeyin bir sıralaması var.

Bi ara korkmuş ama. Bu kadın beni nereye kadar çeker, tutacak bir çocuk da yok diye. Sonra çocuğa rağmen boşanabileceğin aklına gelmiş, yıllarca vereceği nafakalar gelmiş gözünün önüne.
Yaa bak düşünebiliyor musun. Ben evlenmeden önce ondan mehir bile istemedim. Düşün mehir bir kadının hukuken de dinen de hakkı değil mi. O zaman bile bana dedi ki ben söz vermiş olurum ödeyemem vebal vs kalır. Saçmalığa bak. Hadi ben salak uyanmadım. Bu kısmı geçiyorum. E boşanma aşamasında doğal olarak altınlarımi isteyeceğim yani bu benim en doğal hakkım ki ondan nafaka falan da istemedim. Buna rağmen iddianameye aynen şöyle yazmış. Ben karımı tanıyamadım benden yüklü miktarda para istedi. Ya Allah korkmaz mi insan ya. Demiyor ki bu kadın benle evlenirken mehir ,yat ,kat,araba istemedi. Bu onun en doğal hakkıdır. Her şeyi geçtim. İnsanın vicdanına sorar ya. Sonra ben kötü insan değilim diyor. Yav sana kötü insan demedik ki. Sen çaldın sen oynadın. 2 sene ayrilicam diye alttan isledin. Yetmedi benim yanımda anasına ağladı mutsuzum diye. O da yetmedi anasına WhatsApp dan yazmış boşanmak istiyorum diye. Yetmedi abimin evine kadar geldi ayrılmak istiyorum dedi. Yetmedi. Seni sevmiyorum insaaallah senden ayrılmak nasip olur dedi. Yani bir kadın ne yapabilir? Gidip boynuna mi sarılır? Aman yuvam mi der? Bir kadın ne yapabilir ya? Alllah aşkına benim de bı ailem var. Taştan çıkmadık. Bu nasıl bir edepsizlik ki sen Allah'ın emaneti olarak aldığın bir kadının ailesinin evine geliyorsun ben sabah işe giderken o uyuyor ve sofrada salatayı benden önce yiyor bu yüzden ayrılmak istiyorum gibi çok ucuz aşırı ucuz ve Allah'in kesinlikle kabul etmeyeceği bir sebep sunuyorsun. Sanki yoldan geçerken görmüş gibi. Demiyor ki ya bu kadının bir ailesi var. Ne demek ya böyle saçma bir gerekçe ile evlerine gidilir mi? O kadar emek vermişler yetistirmis ve bana güvenip vermişler. Tamamen yürek yarası ya inan yürek yarası....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…