Genital blgenin temizlii

kızlar hepinizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah ben kadın doğum hemşiresiyim bizler gebelikte ağda veya jileti önermiyoruz gebelikte artan hormonlar lenf bezlerinde farklılaşım yapıor genital bölgedeki lenfler ağdanın çekmesiyle nodülleer oluşabilior jilette tetanoz riskine karşı sğlıklı değil e sağlıklısı tüy dökücü kremlerdir esasında amerikada makasla kısaltmak önerilir ama bizim türk kadınımız temizliğine düşkün çok şükür zemuszemus umarım yardımcı olabilmişimdir doğumla yada gebelilkle ilgili aklınıza takılan olursa severek cevaplarım

canım ya benim de sana bir sorum olacak 38 haftalık hamileyim ve ağdadan başka epilasyon yöntemi kullanamıyorum. ama hamileyken o bölgemde iltihaplı sertlikler oluyor. hatta bir tanesi taş gibi. sence bu hamilelikten midir? yani senin bahsettiğin bu lenflerin durumundan mı kaynaklanıyor acaba?

canım ya benim de sana bir sorum olacak 38 haftalık hamileyim ve ağdadan başka epilasyon yöntemi kullanamıyorum. ama hamileyken o bölgemde iltihaplı sertlikler oluyor. hatta bir tanesi taş gibi. sence bu hamilelikten midir? yani senin bahsettiğin bu lenflerin durumundan mı kaynaklanıyor acaba?

evet canım anlatmaya çalıştığım buydu doğumum yaklaşmış zaten en sağlıklısı senin için eşinden yardım alıp vmakasla kısaltmak olur tüy dökücü krem şu aşamada kullanma iltihaplı sertliklerinde varmış enfeksiyon kapabilirsin canım

Kizlar yaaa. Dün ilk defa agda yaptirdim sonunda ama hiç iyi etmedim galiba. Hep sivilce oldu bugün, oturamiyorumda dogru düzgün çok aciyoo :KK43: Acaba ilk kez yaptirdim diye mi oldu ??? Zaten çok hassas tenim. Doguma 2 hafta kala yine gidiyim diyordum ama simdi ne yapsam bilemedim. Doktora gitmeli miyim sizce???? Basina gelen var mi hic ¿¿¿

Kizlar yaaa. Dün ilk defa agda yaptirdim sonunda ama hiç iyi etmedim galiba. Hep sivilce oldu bugün, oturamiyorumda dogru düzgün çok aciyoo :KK43: Acaba ilk kez yaptirdim diye mi oldu ??? Zaten çok hassas tenim. Doguma 2 hafta kala yine gidiyim diyordum ama simdi ne yapsam bilemedim. Doktora gitmeli miyim sizce???? Basina gelen var mi hic ¿¿¿

Siz de tahriş olmuş sanırım...

Pudra felan sürmeyi deneyin...

bana da hep olur.
bebe yağı ya da bepanten sür iyi geliyor.
alışık omadığın ve tenin hassas olduğu için olmuş bence.

ben hamile degilim ama temmuzda düğünüm var ve biz hemn bi bebegimiz olsun istioruz ve şu kıl problemi ömrü yedi bitirdi yaa insanın heryeri kıl olurmu kol bacak genital bölge ooof bıktım artık bıktım napıcam bilmiorum tüy dökücü kullandım hep sonra backlarım içinde karın ca yumurtası yagı kremi kullandım işe yarıor gbi ama tamda degil kıllarımın azalması için şimdiden agda yaptırmak istiorum

ben hamile degilim ama temmuzda düğünüm var ve biz hemn bi bebegimiz olsun istioruz ve şu kıl problemi ömrü yedi bitirdi yaa insanın heryeri kıl olurmu kol bacak genital bölge ooof bıktım artık bıktım napıcam bilmiorum tüy dökücü kullandım hep sonra backlarım içinde karın ca yumurtası yagı kremi kullandım işe yarıor gbi ama tamda degil kıllarımın azalması için şimdiden agda yaptırmak istiorum

canım daha fazla geciktirme ve hemen ağdaya başla
ben de düğünümden 3 ay önce başlamıştım
şimdi keşke çok daha önceden başlasaymışım diyorum
ağdayla alınınca çıkmıyor mu evet çıkıyor
ama 3 hafta sonra adet dönemine yakın patlak veriyor ve adet bitince yeniden alınacak kıvama geliyor. evlilikte jilet çok zor 2 günde sert sert çıktığını düşünürsek. ağdadan sonra çıksa dahi yumuşacık oluyor.

Canım bu kadar düşünecek ne var sir ağda yağı ile temizleyeceksin bu arada sir ağda başka şeyle çıkmaz suyla yada herangi birşeyle sir ağda yağı yada yağlı mendil kullanması gerekir depilissimanın 1 litrelik yağları var 18 tl ye alıdm ben arkadaşların deiğine katılıyorum belki ağdacıda 15dk 20 dk sürüyor ama hijen açısından düşündüğünüzde beki günde 20 kişi geliyor oraya mantarı olandan bilmem nesi olana kadar ne kadar hijenik en güzeli evde kendiniz yapmanız ben öyle yapıyorum birde komple ağdaya ayda 40 tl diyelim yılda 500 tl yapar evde kendiniz yaptığınızda yıllık maliyetiniz en fazla 100-150 tl ben birde marka çok önemli depilissima dan şaşmayın sir ağda da ben bacakalrımı kartuş ağda ile alıyorum depilissima kartuş ağda seti aldım çok rahat oluyor bacaklarım için pudrasız naturkartuş kullanıyorum. genital bölge için 2-3 defa denedim kartuşla çok zor oluyor ve acısı biraz fazla oluyor genital bölgem içinde konserve ağda ısıtıcı aldım birde hassas bölgeler ve ciltler için pudralı titanyum konserve ağda aldım ısıtıyorum spaula ile sürüyorum hemen kuruyor elle yavaş yavaş çekiyorum tertemiz. baya yazı yazmışım kaptırdım yine aman olsun birilerine faydam dokunursa ne mutlu bu ürünleri nerden bulurum diyecek olanalra ben bakimliolmak.com diye bir siteden aldım hepsi var orda.

yıllarca el ağdası kullanan ben (çok da rahat yapıyorum yarım saatte tamam) nerden estiyse hiç yapmadığım bişey olan sir ağdayı düğünümden bir gece önce denedim.aman Allahım:1shok:eek: kadar kötüydü ki,yapıştıramadım,çekemedim,her yerime bulaştı...temizledim yağ ile,sonra normal ağdayı denedim üstünden o da vıcık vıcık yağdan tutmadı tabi.cımbız falan derken toparladım biraz ama tabi mosmor oldumafoldumben
neyin gazına geldim kendi kendime onu da bilmiyorum ama çok kötüydü,bildiğin yoldan şaşmamak lazımzemuszemus

kızlar sir ağda bebe yağı ile çıkar..
ben el ağdası kullanıyordum vivetin. şöyle kalıp gibi olan dikdörtgen şeklinde koparıp koparıp ısıtıyordum cezvesinde..
artık bulamıyorum ondan.. zaten 1 seneden fazla gidiyordu bır kalıp kocaman olunca...
ama bitmek üzre..
çıldırcam ya..
konserve var her tarafta nasıl kullanılır o bilmem..
kartuş da sevmem..
illa el sir ağdası istyom ben eyvahedigeldismile

Bende siraağdayla kendim alıorum.Çokta kolay oluyo.
2 haftada falan yapıyorum doğrıu dürüst acımıyor bile.

kizlar bende cezvede isitilip spatulayla surulen sir agdalardan kullaniyorum.cok rahat ettim.ve tuylerim oldukca azaldi.2 yildan fazladir bu sekilde aliorum.onceden agda yapamiyordum elime yuzume bulastriyordum.bi arkadasim tavsiye ettide ondan sonra kullanmaya basladim .Allah razi olsun diyorum simdi

kızlar sir ağda bebe yağı ile çıkar..
ben el ağdası kullanıyordum vivetin. şöyle kalıp gibi olan dikdörtgen şeklinde koparıp koparıp ısıtıyordum cezvesinde..
artık bulamıyorum ondan.. zaten 1 seneden fazla gidiyordu bır kalıp kocaman olunca...
ama bitmek üzre..
çıldırcam ya..
konserve var her tarafta nasıl kullanılır o bilmem..
kartuş da sevmem..
illa el sir ağdası istyom ben eyvahedigeldismile

o el agdasını artık anca koaförlerin toptancısından bulabilirsin
bildiğin bi koaför varsa yani sürekli gittiğin onlara sor getirtebilirler
yerimseniben

kızlar ben bişey öğrenmek istiyorum sizlerden yaa
gebelik boyunca vajinanın değişimi nasıl oluyo
büyüyomu?kimseyede soramıyorum

kızlar bişeyy sorucam bana bir arkadaşım dedi ama nekadar doğru bilmiyorum genital bölgeyi ağdayla alırken sadece üst kısmı al alt kısma inersen sarkma yapar diyo nekadar doğru olabilir orası hassa bölge sarkabilir mi

safkancım evet ağda çok rahat 1 ay rahatsın.1-okta masraflı değil gayet normal ağda fiyatları.2-enfeksiyon riski sıfır.çünkü,cubuktan veya kartuştan sürülen ağda teninize sürülüp orda kalıyor.sonra orası kağıtla veya elle çekilip ,ağda çöpe atılıyor.yani tek kullanımlık.3- profosyonel bir kişinin yaptığı ağdada asla batık olmaz ,çünkü kıl köküne göre çeker ağdayı..4-1 kere jiletten sonra herşey başa dönmez kıl kökleri yumuşadıktan sonra en fazla 2 defa jilet kullanabilirsin.ama mecbur kalırsan.sonra tekrar ağdaya devam etmelisin.ben 9 aylık hamilelere hatta doğuma bi kaç gün kalmış hamilelerede ağda yapıyorum.çok şükür bu güne kadar hiç sorun yaşamadım.ayrıca ağdada suyu patlamaz vajina yırtılmayıda ilk sende duydum.arkadaşım inanmayın böle şeylere.profosyenel kişilere güvenin ağdanızı gönül rahatlığıyla yaptırın..görüşmek üzere...

almirena ben güzellik uzmanıyım.arkadaşının dediği yanlış.öle bişi söz konusu bile değil sir ağdayla.genital bölgeye ağda birkaç defa uygulanmaz bir kere sürülür ve çekilir.sarkmada olmaz kesinlikle.için rahat olsun.

kızlar hepinizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah ben kadın doğum hemşiresiyim bizler gebelikte ağda veya jileti önermiyoruz gebelikte artan hormonlar lenf bezlerinde farklılaşım yapıor genital bölgedeki lenfler ağdanın çekmesiyle nodülleer oluşabilior jilette tetanoz riskine karşı sğlıklı değil e sağlıklısı tüy dökücü kremlerdir esasında amerikada makasla kısaltmak önerilir ama bizim türk kadınımız temizliğine düşkün çok şükür zemuszemus umarım yardımcı olabilmişimdir doğumla yada gebelilkle ilgili aklınıza takılan olursa severek cevaplarım
ama tüy dökücü kremlerin de deri tarafından emildiği ve sağlıklı olmadığı söylenmiş..
geriye makas dışında yöntem kalmıyor mu?:1ninca:

X