Genital blgenin temizlii

kızlar kullandığınız sir ağdaların markalarını bana yazabilir misiniz ? ben veetin elle ısıtılıp sonra kullanılanından kullanıyorum ama o çok zahmetli oluyor bir kerede iyice almıyor..ayrıca sizce yüzde bıyık bölgesi için sir ağda kullansam nasıl olur? siyahlaşır mı daha da? 1 kere veetinkini kullandım yüz için olanından ama pütür pütür oldu :KK43:

kizlar bende cezvede isitilip spatulayla surulen sir agdalardan kullaniyorum.cok rahat ettim.ve tuylerim oldukca azaldi.2 yildan fazladir bu sekilde aliorum.onceden agda yapamiyordum elime yuzume bulastriyordum.bi arkadasim tavsiye ettide ondan sonra kullanmaya basladim .Allah razi olsun diyorum simdi

seninkinin markası ne canım ? ağdayı bezle mi çekiyorsun?

Ben de bilgilerimi sizinle paylaşayım bari,

Bu kadar çile çeken olduğunu görünce yazayım dedim,

Sir ağda isteyen arkadaşlar Deplissima nın kartuş ağdaları var,

Benim tekli makinam var,takıyosunuz fişini ısınıyo,

Aynı kuafördeki gibi sür roll on kartuşu çek,bu kadar basit,

Pratik ve temiz oluyo,

Bacaklarıma,kollarıma,bunu kullnıyprum ben,

Bıyık ve kol altı için daha hassas olanını ocakta tencerede ısıtıp ufak spatula ile

yapıyorum,

O da tamam on dakkada,

Özel bölgeye gelince,hiç ağda yapmadım,

Size mucize bir şey önereyeim,

SAKIZ....

alın bi şekersiz sakızın yarısını çiğneyin,sonra çıkarıp elinize yapıştırın,

Ben adet dönemi biterken yaptığım için tertemiz olunca hepsini iki saatte alıyorum bitiyo,

Bir ay sonra yani bi dahaki adet dönemine kadar anca uzuyo,

Yaklaşık üç yıldır kullanıyorum sakızı,acaip azalma oldu,hem hiç acımıyo artık,çek kopar ikiişer üçer,iki saatte bitiriyorum ben,

Ablam on yıldır evli ve sakızı o söyledi bana,onu şimdi üç beş tane çıkıyomuş inanamadım,

Üstten gösterdi biraz hayret ettim,

Size tavsiye ederim,çok rahat acısız masrafsız,

Alt taraflara ayna ile yapmak mümkün,

Hamileyken nasıl olur bilmiyorum ama normal çok rahat,

Kesinlikle tavsiye ederim,kimseye açmak zorunda da değlsiniz,

Ne güzel değil mi?

Son düzenleme:
herkese merhaba ben 10 gün önce vivolun konserve ağda setini aldım ağdam da depilissima kremsi pudaralı genital bölge için mükemmmel herkese öneririm bundan önce normal suda kaynatarak ağda yapardım soğurdu çekerdim olmazdı ama bunda makina içinde 50 derecede sabitliyorum hep sıcak kalıyor

ya bende çok sıkıntılıyımm jilet kullanıyorum ben senelerden beri hiç yapmadım yaptırmadımda ama artık sıkıntı geldi ve çok çoğaldı 2 günde çıkıyo ve alt tarafları tam alamıyorum afedersiniz ama popoma kadar artık evde kendim bez ağdayla yapabilirmiyim acaba bi türlü cesaret edemiyorum hadi üst taraflar neyse kolayda alt taraflar nolcakk??eyvahedigeldismile

Merhaba;

Bende senelerden beri jilet kullanıyorum.Ağdadan çok korktum vakti zamanında jilete başladım.Yıllardan beri kullanıyorum.Açıkçası şikayetim yok.İlk kullandığım zamanlar batık oluşuyordu ama sonradan cildim alıştı sanırım.Batık olmuyor.Birde yanlış birşey var.Jilet tüyleri çoğaltmıyor sadece kalınlaştırıyor.

Gilette Venus diye bir ürün var.Zaten piyasada başka ürün bulmak zor.Birde bunun traş jeli var.Satincare diye.Bikini bölgesini jelle doldurun ve sonra venus bıçakla alın.Hepsi bu kadar.Ne acı var nede sızı.Bacaklarımıda jiletle alıyorum.

İlk uygulandığı gün mükemmel düzeyde pürüzsüzlük ama 3-4 gün içinde tüyler çıkıyor.Belkide tek dezavantıjı bu.Kısa sürmesi.Ama acı çekmekten iyidir.

Jiletten korkmanıza gerek yok bence.

ama tüy dökücü kremlerin de deri tarafından emildiği ve sağlıklı olmadığı söylenmiş..
geriye makas dışında yöntem kalmıyor mu?:1ninca:

canım derinin belli bi emme kapesitesi var zaten 3dk falan tutun dio o da çok zarar vermez ama dediğm gibi makas en sağlıklısı

kizlar ben yillardir sesu'nun ilik agdasini kullaniyorum. disi turuncu renkte. mikrodalgaya atiyorum hemen kivama geliyor ama ben yeni paket aldiysam en fazla 40 saniye isitiyorum. yaridaysa da en fazla 20 saniye isitmak yetiyor.

bu ilik agdayi bez ile kullaniyorum. harika ve hem de cok ucuz. hic baska seylerle ugrasmayin arkadaslar bir iki kere yapinca sonra hemen alisip kendiniz yapmaya baslarsiniz zaten bu kadar kasmayin. ben bu gune kadar hic kuafore yaptirmadim mesela kendim ogrendim cunku cok basit.

ben genital bolgeyi 10-15 dakikada aliveriyorum daha fazla surmuyor. agdadan cok ince bir tabaka halinde surun ve bezi uzerine yapistirip elinizle bir kez ovalayin, sonra hizlica cekin. agda yaparken arada beklemeyin yani hizli hizli yapin yani caniniz acidi diye acinin bitmesini beklemeyin cunku bir kere aciyan yer uyustugu ve aciya alistigi icin o kismin yanlarini falan yapmak kolay oluyor, hizli hizli yapin ve sonunda bebek gibi bir cildiniz olsun zemuszemus

seninkinin markası ne canım ? ağdayı bezle mi çekiyorsun?

canim sesu ilik agda dene harika, bir spatula lazim bir de 3-5 parca bez.
hazir agda bezleri de var sesunun cok guzel onlardan da kullanabilirsin, istedigin buyuklukte kesip kesip kullanabilirsin.
ben Turkiye'deyken (2 yil once)sesu ilik agdayi BIM'den 2 tl ye falan aliyordum, agda bezleri ise cok daha ucuzdu. tavsiye ederim canim kullanimi cok kolay kaydirigubbakcemile5

bence genital bölgesini jiletle temizleyen ağda salonuna gitsin acıtmıyorlar evde kendiniz yapamazssınız o kadar zaman harcamayın ilk gittiğinizde çekinebilirsiniz etrafınızdakilere sorun tavsiyeüzerine gidin orda konuşarak rahatlatıyorlar insanı utanmıyorsunuz.
bende jilet kullanıyordum iki günde bir çıkıyordu sir ağdaya gittim ilk aldırışımda bile azaldı tüyle az ve yumuşak bide bir ay çıkmıyor mükemmel bir duygu
korkan kişiler bende korkuyordum korkulacak büyütülcek katlanılmayacak bir acı değil bumuymuş dedim bittikten sonra.....

Son düzenleme:
sir ağdadan dolayı leke ıcınde kaldı bazı bolgelerım once kendım yakmısım kasıklarımı agdayı cokısıtıp 3 gunonce kuafore gıttım ewe ılk geldıgım de bacagımın bı kac yerınde kırmızılık vardı snra kahverengıye donustu sır agda maduruyum yanı cıldı hassas olanlar dıkkat etsınler bnce ayrıca bnde jıletten dondum ama bı haftada cıkıyor tuylerım tekrar jılete donmeyı dusunmuyor degılım

Ben de cok cekınıyordum agdaya gıtmeye ama jıletle olmuyor.5 aylık hamıleyım ıkıncı ayımdan berı gıdıyorum.Allah korusun bır sorun oldugunda doktora temız gıtmek ıstıyorum ve 3 aydır cok rahatım.

kızlar geçen gün tvde bir kadın doktoru söyledi öyle halde geliyolarki yeni ağda yapmışlar kırmızı tahriş olmuş bir ciltle buda enfeksiyona açık hale getiriyormuş cildi en sağlıklısı jiletle almak drlar önemsemiyor bunları dedi almak isteyipte alamayanlar ağdaya gidemeyenler çokta canını sıkmasın bende doğumdan önce gitmiştim aynen dediği gibi çok tahriş olmuştu hamileliğin son günlerinde cilt hassaslaşıyor galiba

Ben de cok cekınıyordum agdaya gıtmeye ama jıletle olmuyor.5 aylık hamıleyım ıkıncı ayımdan berı gıdıyorum.Allah korusun bır sorun oldugunda doktora temız gıtmek ıstıyorum ve 3 aydır cok rahatım.

Ben genç kızlığımdan beri ağdaya giderken, hamileliğimde ağdayı bırakmıştım.
Sebebi de ağda için kullanılan malzemelerin tehlikeli kimyasallar olması.. Doktorum ağdaya gitmememi söylemişti.

kızlar tek kullanımlık sir ağdalar var ya ben onlardan kullanmak istiyorum böyle olmuyor temizlik şart ne dersiniz? siz neler yapıyorsunuz?

sir ağdadan dolayı leke ıcınde kaldı bazı bolgelerım once kendım yakmısım kasıklarımı agdayı cokısıtıp 3 gunonce kuafore gıttım ewe ılk geldıgım de bacagımın bı kac yerınde kırmızılık vardı snra kahverengıye donustu sır agda maduruyum yanı cıldı hassas olanlar dıkkat etsınler bnce ayrıca bnde jıletten dondum ama bı haftada cıkıyor tuylerım tekrar jılete donmeyı dusunmuyor degılım

ayni durumdayizzz
ben de hamileyken baslamistim.
1-ci ayi super oldu.tertemiz.
ama sonra lekeler olusmaya basladi.tahris oldu.siyahlasti.bi de sivilce gibi seyler cikmaya basladi.sikinca hem tuy,hem de beyaz birsey cikiyordu,,,,,igrenc olmustuuum yaaa.
bu yaz pareyosuz denize havuza giremedim ben.kenarlara kadar cikmisti sivilceler ve siyahlasma....berbat durumdaydim...hem de 1 haftaya kalmaz cikiyordu.
jilete geri dondum simdi durumu biraz iyi...sivilceler gitti en azindan...

Selam kızlar,
bende 5,5 aylık hamileyim. Önceden sürekli ağda yapardım ama hamile kalınca çok hasta oldum ilk zamanlar ağdayla uğraşamam deyip jilet yaptım 5 aydır. Yazdıklarınızı okudum, iyiki jilet yapmaya başlamışım. Bebek açısından zararlıymış meğer, artık kısmetse doğumdan sonra :)

Ben evlenmeden önce başlamıştım ağdaya jiletle çok çabuk çıkıyor onla uğraşamam diye ve uzun yıllar ağdayla alındığı için artık kuaför 5 dk bile sürmüyor alırken. doğum sırasındada hep ağda yaptım hiçde bir sorun olmadı ciltten cilde fark ediyor arkadaşlar. ağda en azından daha temiz oluyor hani doktora gittiğimde ne olur ne olmaz her zmn temiz görünüyor

X