Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum. 26 yaşındayım 170 boyundayım şuanki kilom da 78. İstikrar konusunda sıkıntım var benim, sıkılıp bırakıyorum bu iş de ancak istikrarla oluyor. Beni de motive eder hatalarımı söylerseniz çok sevinirim :) Sabah 1 adet simit yedim, işe geç kalıcam diye evde kahvaltı yapamadım arada da 10 adet badem yedim şimdi de yeşil çayımı içiyorum.
İnstagramda facebookta fit kızları görünce sinir olmak istemiyorum artık, istediklerimi giyip yazın güneşlenmenin tatilin tadını çıkarmak istiyorum

günaydınnnn 5 Lİ RAKAMlara çok ama çok az kaldı

sabah:
2 dilim ince börek
2 dilim peynir
yeşillik

Hoşgeldin cnm, yaklaşık aynıyız sanırım 1.69 79.. 3 kg verdim dahada 17 kg vermeyi planlıyorum, öncelikle hamur olan seyleri yeme..çorba iyidir.. şekeri çok minimum kayısı fln meyve şekeri öyle.. Gazı aldım veriyorum bakalm sende verirsin yaz hergün

sabah:
2 dilim ince börek
2 dilim peynir
yeşillik

Afiyet olsun cnm
bnde katılmak istiyorummmmm
yaşım 21
67 kiloyum
boyum 1.62
52 olmak istiyorum.
15 kilo nasıl veririm

Hoşgeldin cnm bi üstte diğer arkadaşa yazdığım tavsiyelerin aynısını sana da söylüyorum..+ olarak öğün atlamayın kızlarrrr

Merhaba ben de katılabilir miyim?
Yaş 39
Kilo 69,4
Boy 1,57
Normal sınıfına girmem için en fazla 56 kilo olmalıyım. Yaza kadar zor ama yaz sonuna kadar azmedersem olur her halde ne dersiniz?

Hoşgeldin cnm burda hepimizz birbirimizi motive edip yanlışlarımızı söyleyip istediğimiz kiloya ulaşacğız inş :)

sabah:
2 dilim ince börek
2 dilim peynir
yeşillik

İnş inş o 5 li rakamlara gelseydik bi :)
Afiyet olsun cnm :)

bnde katılmak istiyorummmmm
yaşım 21
67 kiloyum
boyum 1.62
52 olmak istiyorum.
15 kilo nasıl veririm

Hoşgeldin cnm önce tabiki kararlı olarak verebilirsin :)

Yaş 39
Kilo 69,4
Boy 1,57
Normal sınıfına girmem için en fazla 56 kilo olmalıyım. Yaza kadar zor ama yaz sonuna kadar azmedersem olur her halde ne dersiniz?

Hoşgeldin cnm sabır ve azimle istediğimz olur tabiki :)

Evett kızlar 5 6 yaprak döner az bişey marul 3 dilim domates yedim bende öğle yemeğinde :)

Ve yine bir bardak zahter :)

Selam kızlar

Sabah: 09.00
Peynir 1 dilim
5 adet seytin
bir çeri domates
1 dilim tahıllı ekmek,

Öğlen 13.00
Şehriye çorba yrm por.
taze fasülye
salata

Ara 15.30
türk kahvesi sade

Ara 17.30
yoğurt lıght

Akşam 20.00
Salata yeşillik az yağlı
yrm portakal- yrm elma

1 saat tempolu yürüyüş
30 dk zumba
30 dk bisiklet
kas uzama hareketler

bu arada dün yeşil kahve ve detoks çayım ile 800 gr gitti
cafeslim süper, tadıda gayet iyi
deneyin derim

Öğle Yemeğim 1 porsiyon bulgur pilavı 1 kase cacık saat 7 ile 13 arası 6 bardak su içtim.

Yaş 39
Kilo 69,4
Boy 1,57
Hoşgeldin cnm istedikten sonra neden olmasın
Evett kızlar 5 6 yaprak döner az bişey marul 3 dilim domates yedim bende öğle yemeğinde :)

Ve yine bir bardak zahter :)
Afiyet olsun cnm
Ben de 3 kaşık ıspanak 2 kaşık yoğurt ve 2 kaşık patates salatası yedim ( ama yağsız sadece nar ekişisi ekledim)
Afiyet olsun cm güzel bi menü olmuş
Ooo 800 gr süpperr su içiosun dimi?
Öğle Yemeğim 1 porsiyon bulgur pilavı 1 kase cacık saat 7 ile 13 arası 6 bardak su içtim.
Afiyet olsun cnm

Ben de 3 kaşık ıspanak 2 kaşık yoğurt ve 2 kaşık patates salatası yedim ( ama yağsız sadece nar ekişisi ekledim)

Afiyet olsun cnm :) maşallah daha çok gider kilo inş :)

Zahter nedir canım

Antep'te zahter deriz ama başka yerlerde dağ kekiğine benzediği için onu derler cnm bilir misin bilmiyorum :)

Afiyet olsun cnm

Tşkler cnm :)

Kızlar vize haftasına girdim yazmıyorum size akşam geçmişe bakacağım hepinize koskocaman öbücükleeeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…