Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

ders calısım dıorum olmuyor deershaneye gıdıyorum sacma sapan ders dınlıyorum sonrası yok.. soru cozmezsen konu pekısırmı anacıgımm o_O Çocugum bunu yapsa ümügünü sıkardım lan bız parayı sokaktanmı topluyoruz calısmayacaksan ne dıye dersaneye yazıldın dıye :KK70:
zayıfllasam ne guzel olur dıyorum sadece dıorum ıcraat yok..
yuruyuz ne gu<zel her guzel havanın sevıncını yağmurun da huzurunu kaparım dıyorum dersaneden donerken otobus duragına kendımı zor atıyorum :KK43:
ay ne zavallı acız bısı oldum ben halbukı cok degıl 2 3 yıl once bıtmek bılmeyen enerjımle mılletı saskına cevırır benım bıle ınanamadıgım projelerı yaparda ortaya koyardım ben daha ıyısını yapana kadar en ıyısı bu mısalı ... NOLMUS BANAAAA ÖLMÜŞÜM BİTMİŞİM YASLANMISIM GALIBAAAAA ::: 25 YAS :/ ÇEYREK ASIRDIR YASIYORUM BEEEE :eek:
ben üniversitedeyken alttan çok dersim vardı hemde tombiştim üstüne.Son sınıfa geldim iyice yığıldı dersler normalde arkadaşlrı 5 sınava giriyordu ben 11 sınava:)kendimce plan yaptım hem derslerimi vercem hem de mezuniyet balosuna zayıf gitcem diye.Efendime söyleyeyim aradan bir kaçgün geçti spor salouna yazıldım bayağıda uzak yurtta kalıyorum e gündüz okul var ancak akşam spor gidebiliyordum.spordan gelince çalışamm diyodum ama tam aksi oldu o kadar enerjik oluyorum ki gerçekten de sağlam kafa sağlam vücutta oluyor:)o sene tüm derslerimi verip 4 yıld mezun oldum istedğim kiloya inemedim ama bayağı kilo verdim:)) kısacası hareket şart baby:)

ben üniversitedeyken alttan çok dersim vardı hemde tombiştim üstüne.Son sınıfa geldim iyice yığıldı dersler normalde arkadaşlrı 5 sınava giriyordu ben 11 sınava:)kendimce plan yaptım hem derslerimi vercem hem de mezuniyet balosuna zayıf gitcem diye.Efendime söyleyeyim aradan bir kaçgün geçti spor salouna yazıldım bayağıda uzak yurtta kalıyorum e gündüz okul var ancak akşam spor gidebiliyordum.spordan gelince çalışamm diyodum ama tam aksi oldu o kadar enerjik oluyorum ki gerçekten de sağlam kafa sağlam vücutta oluyor:)o sene tüm derslerimi verip 4 yıld mezun oldum istedğim kiloya inemedim ama bayağı kilo verdim:)) kısacası hareket şart baby:)
defalarca sporuda dıyetıde ders calısmayıda denemıs denemıs bırakmıs duzen oturtamamıs bırı olarak bı kez daha denerım dıyorum :))

can cıkmadan huy cıkmaz derlerde ay bu benım huyum degıldı !!!! ve su olsun bolede olsa ıyı olur sunumda olsun dıyıp kıcını kaldırmayanlara uyuz olurdum bole olmaya basladımmm...

defalarca sporuda dıyetıde ders calısmayıda denemıs denemıs bırakmıs duzen oturtamamıs bırı olarak bı kez daha denerım dıyorum :))

can cıkmadan huy cıkmaz derlerde ay bu benım huyum degıldı !!!! ve su olsun bolede olsa ıyı olur sunumda olsun dıyıp kıcını kaldırmayanlara uyuz olurdum bole olmaya basladımmm...
h,ç vakit kaybetme hadi bir on dakika kalk şu bilg,sayarın başından 25 mekik çek 50 yan hareketi yap bakayım koş koş hala bakıyosun :))

Aynen bende öyleyim bir an önce olsun ne olacaksa diyorum ama olmuyor malesef :)
Spor ve hareket çok önemli zayıflamada ben 4 yıl önce bi işyerine girmiştim çok hareketli bi yer oraya girdiğimde nerdeyse 42 bedene yaklaşmıştım nasıl kilo yani ve ben 2 ay içerisinde 36 bedene düştüm orada bu işyerine girdikten sonra da 38 oldum çok şükür çıkmıyor dikkat ediyorum artık ama göbek gitsin istiyorum off :KK43:

Bende yeni evlendiğimde bankaya girip bir süre çalışmıştım ve hem acayip iş saatleri hemde yoğun stres ve işyükü nedeniyle kısa zamanda 7 kg vermiştim diyetsiz... Bu kadar çaba bu kadar emek verip bu işi yapmaya sadece para için değermi dedim ve ayrıldım hiç te pişman olmadım o günleri hatırlattın bana cnm
:KK51:
tatlım eve gidip biraz dinlen sonra odanın kapısını kapat alabani yallah ı aç çok değil 20 dk saçma sapan zıpla dans et biraz hem enerjin yükselir hemde biraz kendine gülersin (bana öyle oluyor) hemde kalori harcamış olursun dans çok iyi sambacılara baksana:)))
Süpper fikir:KK71:
Bende arada müzik açıp kendi kendime oynayıp saçma hareketler yapıyorum :-)

Heh he harikasınız kızlaaaaaarrrr:21:
dostlarım benim bu ikindi vakti iştahimi napıcaz yaa tam saat 3 ü geçiyor bir şeyler aramaya başlıyorum

Tatlı ise kakaoya bulanmış kuru kayısı 3 tane iyidir, tuzlu ise yağsız tuzsuz mısır patlağı, meyve, süt, yogurt gibi şeyler iyidir cnm:KK66:

Herkese merhabalar :) sabah:1 tane haslanmıs patates öğle:domates corbası arada da soğuk nescafe içtim. Malesef doğru düzgün bir seyler yiyemiyorum hastayım sporada gidemedim:KK43:

cnm çok az bunlar ya.. işin kötü tarafı iyilesemezsin böyle vucut direncin düşer:KK57:

merhaba kızlar :KK54:Nasılsınız, nasıl gidiyor diyetler
3 haftadır diyetteyim bende, boy 1.68, yaş 26
75.5 ile başladım bu sabah tartıldım 72.5 kiloyum

ivet bende ilk olaraktan bugün ki menümü sizlerle paylaşıyorum :KK30:

Sabah - 09.15
4 adet zeytin
1 dilim peynir
çeri domates 1 adet- salatalık 1 adet çengel
1 dilim tahıllı ekmek
Öğlen.13.00
Mercimek çorba yarım porsiyon
Döner yarım porsiyon
Salata mevsim
Ara 15.30
türk kahvesi şekersiz, yanında bazen eti form yiyorum
Ara 17.30
yoğurt
Akşam 20.00
Salata
yarım porsiyon kabak yemeği
Ara 22.00
Yarım portakal - 1 elma

1 saat tempolu yürüyüş
30 dk bisiklet
30 dk zumba
ve esneme hareketler
2,5 - 3 lt su

Benim menüm çokmu yoğun kızlar :KK43:
bi akıl verin lütfen
ben bi kez diyetisyene gittim ara öğnler çok önemli dedi
bakıyorum da burda forum da ki listelerde ara öğün yok :KK57:

Hoşgeldin cnm:KK50:
Ara öğün yapamadım hastenedeydim
Akşam
1 kase çorba
10 tane kıtmalı sarma
Youğurt
1yk yağsız kuşbaşı

Neden hastanedesin cnm geçmiş olsun... Kıymalı sarma ve kusbası aynı anda olmuş ve 10 sarma biraz fazla geldi cnm.. ama yakmışsındır sporla yürüyüşle..

Akşam: 5 yemek kaşığı kepekli makarna 4 ızgara köfte 2 yemek kaşığı yoğurt

Afiyet olsn cnm:KK68:
Ara öğün
Çay
3tane kuru kayısı

afiyet olsun cnm:KK68:
Iyi akşamlar kızlar işyerinden çıktım yürüyerek eve geldim sonra misafirlige geldim akşam yemeği yarımdan biraz az köfte durumu yedim 1 bardak ayran içtim şimdilik bu şekilde :KK66:

Köfte dürümü okuyamak istemiyorum o yüzden onunla ilgili bir yorum yapmiciiiiim, yürüyüş güzel olmuş cnm:KK73:
Aynen cnm zaten ise yürüyerek gidip geliyorum :)
Süper:KK73:
En güzeli bende çoğu yere yürüyorum

süper:KK73:
kızlr bende yazıyım günümü
SABAH:2 dilim kek ev yaımı
şekersiz çay
biraz peynir

ÖĞLE:ülker çizi yarım paket

ara öğün:kalan yarım paket

AKŞAM:1 kase çorba
6 kaşık yeşil fasülye

SPOR::))30 dk koşu yürüyüş hareket
15 dk voleybol oynama
15 dk koşu yürüyüş (akşamdan önce)

bugün gerçekten oldukça hareketliydi.adımsayarda kullanıyorum ilk bu kadar yükseğe çıktım bu arada dün benim tartı günümdü 300 gr gitmiş şimdiden :-):KK71:çok şükürki inşallah sizlerde bende ve daha tüm isteyenlerde inş en kısa zamanda kurtulur bu kilolardan

DİP NOT:kremalı fazla kalorili dediniz ben de okulda hazır alabileceğim en az kaloride bunu gördüm başka fikirleriniz veya eleştiriler varsa açığım..

Spor güzel olmuş cnm:KK73:
tatlım sıkılaşmak için en iyisi spor.ben bugün jillian michaels in videlarına başladım level 1 le hem kısa 30 dk falan sürüyor ama çok etkili kaslarını hissediyorsun yaptığın hareketlerle 30 günlük bir program tavsiye ederim..
Takipteyimm:KK73:
Kizlar beni de araniza alinn :) yarindan itibaren bende diyete basliyorum ama kilomu bilmiyorum evde tartim yok malesef tartilmasam olmaz mi :)

Hoşgeldin cnm kaç kilo olduğunu bilmen senin için önemli kaç kg verdiğini bilirsin böylece...:KK66:
Benim tek skntim esim gece calistiginda evde surekli biseyler yemek istiyorum bosum ve tek basimayim malesef :KK43: az once 50 mekik 50 kalca eritme hareketi yaptım her aksam olmasa da yuruyuse gitmeye calisicam bide zaten meslegim geregi hep ayaktayim o da bir kalori kaybi sonucta :)
Hafif bişeyler yemeye bol su içmeye çalış cnm akşam 7den sonra bişey yemezsen kolay kg verirsin:KK66:
ders calısım dıorum olmuyor deershaneye gıdıyorum sacma sapan ders dınlıyorum sonrası yok.. soru cozmezsen konu pekısırmı anacıgımm o_O Çocugum bunu yapsa ümügünü sıkardım lan bız parayı sokaktanmı topluyoruz calısmayacaksan ne dıye dersaneye yazıldın dıye :KK70:
zayıfllasam ne guzel olur dıyorum sadece dıorum ıcraat yok..
yuruyuz ne gu<zel her guzel havanın sevıncını yağmurun da huzurunu kaparım dıyorum dersaneden donerken otobus duragına kendımı zor atıyorum :KK43:
ay ne zavallı acız bısı oldum ben halbukı cok degıl 2 3 yıl once bıtmek bılmeyen enerjımle mılletı saskına cevırır benım bıle ınanamadıgım projelerı yaparda ortaya koyardım ben daha ıyısını yapana kadar en ıyısı bu mısalı ... NOLMUS BANAAAA ÖLMÜŞÜM BİTMİŞİM YASLANMISIM GALIBAAAAA ::: 25 YAS :/ ÇEYREK ASIRDIR YASIYORUM BEEEE :eek:

Cnmm bunalmışsın sen... güzel düşünmeye çalış gerisi gelir... :KK19:
h,ç vakit kaybetme hadi bir on dakika kalk şu bilg,sayarın başından 25 mekik çek 50 yan hareketi yap bakayım koş koş hala bakıyosun :))

Tavsiyeler süper:KK5:
İYİ geceler tombik ve tatlı bayanlar..........
:KK70::KK70:
sımdı o profılındekı kuala gıbı bakıyorum mesaja :KK70:
Kız Allah iyiliğini versin koala nasıl bakıyo diye durup baktımmm:KK70::KK70::KK70:

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIIN GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIINNN:KK73::KK73:
Nabersiniz kızlar? Karşınızda 3.100 gr vermiş biri duruyor öhöm öhöm bu sabah 78.800 çıktım:nazar:
Dün akşam kıymalı ezogelin ve ekmek yedim
Ondan önceki ara öğünüm ligh süttü
aksamüstü çilek ve 3 kaşık jöle yedim (kalorisi baya düşükmüş diye pişirdim ama çok yemedim zaten ilk kaşıkta daha suçluluk hissetmeye başlamıştım..
30 dk bisiklet 60 mekik yan karın hareketi bol bol
Eşim sabah zayıflamaya başladın sen dedi banaaaa:KK45: göbek möbek erümüşş accuk kalmuşş bi sevindim bi sevindim.. sıkılaşıyorum hafiften sanırım... durmak yok bu daha başlangıç:KK73::KK73:

Kahvaltım , 1 haşlanmış yumurta ,domates,salatalık ,tere,peynir,2 kupa çay,3 tane form kepekli bisküvi

Tatlı ise kakaoya bulanmış kuru kayısı 3 tane iyidir, tuzlu ise yağsız tuzsuz mısır patlağı, meyve, süt, yogurt gibi şeyler iyidir cnm:KK66:

canımm çok teşekkür ederim. bugun daha iyi geçer umarım dün akşam yine birkaç tane bisküvi yedim :KK43:

Bende yeni evlendiğimde bankaya girip bir süre çalışmıştım ve hem acayip iş saatleri hemde yoğun stres ve işyükü nedeniyle kısa zamanda 7 kg vermiştim diyetsiz... Bu kadar çaba bu kadar emek verip bu işi yapmaya sadece para için değermi dedim ve ayrıldım hiç te pişman olmadım o günleri hatırlattın bana cnm
:KK51:

Maaş falan iyiydi hareketli bi yerdi seviyordum da işimi insanlardan dolayı istifa ettim ben herkes kendini müdür sanıyordu da biraz :KK70:

Heh he harikasınız kızlaaaaaarrrr:21:

Harikayız da 2 hafta önce yine yaparken ayağımı burktum 1 hafta üstüne basamammıştım ahhaha :KK70:

Köfte dürümü okuyamak istemiyorum o yüzden onunla ilgili bir yorum yapmiciiiiim, yürüyüş güzel olmuş cnm:KK73:

Yiyecek başka bişey yoktu malesef en kalorisiz oydu yemekler içinde :KK70:

Aynen cnm :)

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIIN GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIINNN:KK73::KK73:
Nabersiniz kızlar? Karşınızda 3.100 gr vermiş biri duruyor öhöm öhöm bu sabah 78.800 çıktım:nazar:
Dün akşam kıymalı ezogelin ve ekmek yedim
Ondan önceki ara öğünüm ligh süttü
aksamüstü çilek ve 3 kaşık jöle yedim (kalorisi baya düşükmüş diye pişirdim ama çok yemedim zaten ilk kaşıkta daha suçluluk hissetmeye başlamıştım..
30 dk bisiklet 60 mekik yan karın hareketi bol bol
Eşim sabah zayıflamaya başladın sen dedi banaaaa:KK45: göbek möbek erümüşş accuk kalmuşş bi sevindim bi sevindim.. sıkılaşıyorum hafiften sanırım... durmak yok bu daha başlangıç:KK73::KK73:

Günaydın :) maşallah diyelim o zaman :nazar: darısı bana :)

Kahvaltım , 1 haşlanmış yumurta ,domates,salatalık ,tere,peynir,2 kupa çay,3 tane form kepekli bisküvi

Afiyet olsun cnm :)

Günaydınnn kızlarr :)

Sabah 30 mekik çektim işe yürüyerek geldim yarım ltre su içtim :)

İşyerinde biraz temizlik yaptım bence iyi kalori yaktım ondan kollarım ağrıdı çünkü :KK70:

Kahvaltı yapmadım dün ekmekle köfte karıştırdım diye :)

Şimdi de ara öğün olarak 1 bardak zahter içiyorum :)

Afiyet olsun cnm:kk77:

canımm çok teşekkür ederim. bugun daha iyi geçer umarım dün akşam yine birkaç tane bisküvi yedim :KK43:

Bi kaç taneden pek bişi olmaz cnm merak etme arada kaçamak olur yani:KK66:
Maaş falan iyiydi hareketli bi yerdi seviyordum da işimi insanlardan dolayı istifa ettim ben herkes kendini müdür sanıyordu da biraz :KK70:

Harikayız da 2 hafta önce yine yaparken ayağımı burktum 1 hafta üstüne basamammıştım ahhaha :KK70:

Yiyecek başka bişey yoktu malesef en kalorisiz oydu yemekler içinde :KK70:

Aynen cnm :)

Günaydın :) maşallah diyelim o zaman :nazar: darısı bana :)

Afiyet olsun cnm :)
:KK68:
Günaydınnn kızlarr :)

Sabah 30 mekik çektim işe yürüyerek geldim yarım ltre su içtim :)

İşyerinde biraz temizlik yaptım bence iyi kalori yaktım ondan kollarım ağrıdı çünkü :KK70:

Kahvaltı yapmadım dün ekmekle köfte karıştırdım diye :)

Şimdi de ara öğün olarak 1 bardak zahter içiyorum :)

Kahvaltı atlama cnm sonrasında sekerin düşebilir ve daha çok yemene neden olabilir...:KK43:
Günaydın herkese :) sabah:1 dilim kepekli ekmek biraz peynir 1 cay kasıgı pekmez
Afiyet olsun cnm:kk77:

Suuuu içiyorummm bardak bardak midem şişti... Sabahtan beri içmemiştim aklıma geldi başladım içmeye bakalm artık saat başı 1 içsem de yetecek..:KK53:

X