Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

kızlr bende yazıyım günümü
SABAH:2 dilim kek ev yaımı
şekersiz çay
biraz peynir

ÖĞLE:ülker çizi yarım paket

ara öğün:kalan yarım paket

AKŞAM:1 kase çorba
6 kaşık yeşil fasülye

SPOR::))30 dk koşu yürüyüş hareket
15 dk voleybol oynama
15 dk koşu yürüyüş (akşamdan önce)

bugün gerçekten oldukça hareketliydi.adımsayarda kullanıyorum ilk bu kadar yükseğe çıktım bu arada dün benim tartı günümdü 300 gr gitmiş şimdiden çok şükürki inşallah sizlerde bende ve daha tüm isteyenlerde inş en kısa zamanda kurtulur bu kilolardan

DİP NOT:kremalı fazla kalorili dediniz ben de okulda hazır alabileceğim en az kaloride bunu gördüm başka fikirleriniz veya eleştiriler varsa açığım..

Afiyet olsun:) hiç biskuvi türü şeyler yemesen daha iyi tabi ama elinde olan imkan buymus yapıcak bir sey yok sporuda iyi yapmışsın:) 300 gram için tebrikler canımmm:)

Afiyet olsun:) hiç biskuvi türü şeyler yemesen daha iyi tabi ama elinde olan imkan buymus yapıcak bir sey yok sporuda iyi yapmışsın:) 300 gram için tebrikler canımmm:)
aynen gönül ister biskuvi olmasın ama okulla ev uzak öğle okulda geçirmek zorundayım ama inş hareketlerle veririz kiloları

Iyi geceler kizlar.. iki gündür giremiyodum biraz yogunluk vardı..
Kilo bildirimi
Persembe günü 74.1 ile basladim
pazartesi sabahi 72.5

Kızlar aranızda sıkılaştırıcı kremlerden kullanıp memnun kalan var mı
tatlım sıkılaşmak için en iyisi spor.ben bugün jillian michaels in videlarına başladım level 1 le hem kısa 30 dk falan sürüyor ama çok etkili kaslarını hissediyorsun yaptığın hareketlerle 30 günlük bir program tavsiye ederim..

Kizlar beni de araniza alinn :) yarindan itibaren bende diyete basliyorum ama kilomu bilmiyorum evde tartim yok malesef tartilmasam olmaz mi :)

Benim tek skntim esim gece calistiginda evde surekli biseyler yemek istiyorum bosum ve tek basimayim malesef az once 50 mekik 50 kalca eritme hareketi yaptım her aksam olmasa da yuruyuse gitmeye calisicam bide zaten meslegim geregi hep ayaktayim o da bir kalori kaybi sonucta :)

gece atıştırması en fenası acilen bırakmalısın.canın bişey çektiğinde ayran yap iç şişirir seni eğer tatlı çekerse canın süt kaynat biraz tarçın koy iç keser:)

ders calısım dıorum olmuyor deershaneye gıdıyorum sacma sapan ders dınlıyorum sonrası yok.. soru cozmezsen konu pekısırmı anacıgımm Çocugum bunu yapsa ümügünü sıkardım lan bız parayı sokaktanmı topluyoruz calısmayacaksan ne dıye dersaneye yazıldın dıye
zayıfllasam ne guzel olur dıyorum sadece dıorum ıcraat yok..
yuruyuz ne gu<zel her guzel havanın sevıncını yağmurun da huzurunu kaparım dıyorum dersaneden donerken otobus duragına kendımı zor atıyorum
ay ne zavallı acız bısı oldum ben halbukı cok degıl 2 3 yıl once bıtmek bılmeyen enerjımle mılletı saskına cevırır benım bıle ınanamadıgım projelerı yaparda ortaya koyardım ben daha ıyısını yapana kadar en ıyısı bu mısalı ... NOLMUS BANAAAA ÖLMÜŞÜM BİTMİŞİM YASLANMISIM GALIBAAAAA ::: 25 YAS :/ ÇEYREK ASIRDIR YASIYORUM BEEEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…