Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

ben üniversitedeyken alttan çok dersim vardı hemde tombiştim üstüne.Son sınıfa geldim iyice yığıldı dersler normalde arkadaşlrı 5 sınava giriyordu ben 11 sınava:)kendimce plan yaptım hem derslerimi vercem hem de mezuniyet balosuna zayıf gitcem diye.Efendime söyleyeyim aradan bir kaçgün geçti spor salouna yazıldım bayağıda uzak yurtta kalıyorum e gündüz okul var ancak akşam spor gidebiliyordum.spordan gelince çalışamm diyodum ama tam aksi oldu o kadar enerjik oluyorum ki gerçekten de sağlam kafa sağlam vücutta oluyor:)o sene tüm derslerimi verip 4 yıld mezun oldum istedğim kiloya inemedim ama bayağı kilo verdim:)) kısacası hareket şart baby:)

defalarca sporuda dıyetıde ders calısmayıda denemıs denemıs bırakmıs duzen oturtamamıs bırı olarak bı kez daha denerım dıyorum :))

can cıkmadan huy cıkmaz derlerde ay bu benım huyum degıldı !!!! ve su olsun bolede olsa ıyı olur sunumda olsun dıyıp kıcını kaldırmayanlara uyuz olurdum bole olmaya basladımmm...

h,ç vakit kaybetme hadi bir on dakika kalk şu bilg,sayarın başından 25 mekik çek 50 yan hareketi yap bakayım koş koş hala bakıyosun :))

Bende yeni evlendiğimde bankaya girip bir süre çalışmıştım ve hem acayip iş saatleri hemde yoğun stres ve işyükü nedeniyle kısa zamanda 7 kg vermiştim diyetsiz... Bu kadar çaba bu kadar emek verip bu işi yapmaya sadece para için değermi dedim ve ayrıldım hiç te pişman olmadım o günleri hatırlattın bana cnm

Süpper fikir
Bende arada müzik açıp kendi kendime oynayıp saçma hareketler yapıyorum

Heh he harikasınız kızlaaaaaarrrr
dostlarım benim bu ikindi vakti iştahimi napıcaz yaa tam saat 3 ü geçiyor bir şeyler aramaya başlıyorum

Tatlı ise kakaoya bulanmış kuru kayısı 3 tane iyidir, tuzlu ise yağsız tuzsuz mısır patlağı, meyve, süt, yogurt gibi şeyler iyidir cnm

Herkese merhabalar :) sabah:1 tane haslanmıs patates öğle:domates corbası arada da soğuk nescafe içtim. Malesef doğru düzgün bir seyler yiyemiyorum hastayım sporada gidemedim

cnm çok az bunlar ya.. işin kötü tarafı iyilesemezsin böyle vucut direncin düşer

Hoşgeldin cnm
Ara öğün yapamadım hastenedeydim
Akşam
1 kase çorba
10 tane kıtmalı sarma
Youğurt
1yk yağsız kuşbaşı

Neden hastanedesin cnm geçmiş olsun... Kıymalı sarma ve kusbası aynı anda olmuş ve 10 sarma biraz fazla geldi cnm.. ama yakmışsındır sporla yürüyüşle..

Akşam: 5 yemek kaşığı kepekli makarna 4 ızgara köfte 2 yemek kaşığı yoğurt

Afiyet olsn cnm
Ara öğün
Çay
3tane kuru kayısı

afiyet olsun cnm
Iyi akşamlar kızlar işyerinden çıktım yürüyerek eve geldim sonra misafirlige geldim akşam yemeği yarımdan biraz az köfte durumu yedim 1 bardak ayran içtim şimdilik bu şekilde

Köfte dürümü okuyamak istemiyorum o yüzden onunla ilgili bir yorum yapmiciiiiim, yürüyüş güzel olmuş cnm
Aynen cnm zaten ise yürüyerek gidip geliyorum :)
Süper
En güzeli bende çoğu yere yürüyorum

süper

Spor güzel olmuş cnm
Takipteyimm
Kizlar beni de araniza alinn :) yarindan itibaren bende diyete basliyorum ama kilomu bilmiyorum evde tartim yok malesef tartilmasam olmaz mi :)

Hoşgeldin cnm kaç kilo olduğunu bilmen senin için önemli kaç kg verdiğini bilirsin böylece...
Hafif bişeyler yemeye bol su içmeye çalış cnm akşam 7den sonra bişey yemezsen kolay kg verirsin

Cnmm bunalmışsın sen... güzel düşünmeye çalış gerisi gelir...
h,ç vakit kaybetme hadi bir on dakika kalk şu bilg,sayarın başından 25 mekik çek 50 yan hareketi yap bakayım koş koş hala bakıyosun :))

Tavsiyeler süper
İYİ geceler tombik ve tatlı bayanlar..........

sımdı o profılındekı kuala gıbı bakıyorum mesaja
Kız Allah iyiliğini versin koala nasıl bakıyo diye durup baktımmm

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIIN GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIIINNN
Nabersiniz kızlar? Karşınızda 3.100 gr vermiş biri duruyor öhöm öhöm bu sabah 78.800 çıktım
Dün akşam kıymalı ezogelin ve ekmek yedim
Ondan önceki ara öğünüm ligh süttü
aksamüstü çilek ve 3 kaşık jöle yedim (kalorisi baya düşükmüş diye pişirdim ama çok yemedim zaten ilk kaşıkta daha suçluluk hissetmeye başlamıştım..
30 dk bisiklet 60 mekik yan karın hareketi bol bol
Eşim sabah zayıflamaya başladın sen dedi banaaaa göbek möbek erümüşş accuk kalmuşş bi sevindim bi sevindim.. sıkılaşıyorum hafiften sanırım... durmak yok bu daha başlangıç

Kahvaltım , 1 haşlanmış yumurta ,domates,salatalık ,tere,peynir,2 kupa çay,3 tane form kepekli bisküvi

Tatlı ise kakaoya bulanmış kuru kayısı 3 tane iyidir, tuzlu ise yağsız tuzsuz mısır patlağı, meyve, süt, yogurt gibi şeyler iyidir cnm

canımm çok teşekkür ederim. bugun daha iyi geçer umarım dün akşam yine birkaç tane bisküvi yedim

Maaş falan iyiydi hareketli bi yerdi seviyordum da işimi insanlardan dolayı istifa ettim ben herkes kendini müdür sanıyordu da biraz

Heh he harikasınız kızlaaaaaarrrr

Harikayız da 2 hafta önce yine yaparken ayağımı burktum 1 hafta üstüne basamammıştım ahhaha

Köfte dürümü okuyamak istemiyorum o yüzden onunla ilgili bir yorum yapmiciiiiim, yürüyüş güzel olmuş cnm

Yiyecek başka bişey yoktu malesef en kalorisiz oydu yemekler içinde

Aynen cnm :)

Günaydın :) maşallah diyelim o zaman darısı bana :)

Kahvaltım , 1 haşlanmış yumurta ,domates,salatalık ,tere,peynir,2 kupa çay,3 tane form kepekli bisküvi

Afiyet olsun cnm :)

Günaydınnn kızlarr :)

Sabah 30 mekik çektim işe yürüyerek geldim yarım ltre su içtim :)

İşyerinde biraz temizlik yaptım bence iyi kalori yaktım ondan kollarım ağrıdı çünkü

Kahvaltı yapmadım dün ekmekle köfte karıştırdım diye :)

Şimdi de ara öğün olarak 1 bardak zahter içiyorum :)

Afiyet olsun cnm

Bi kaç taneden pek bişi olmaz cnm merak etme arada kaçamak olur yani

Kahvaltı atlama cnm sonrasında sekerin düşebilir ve daha çok yemene neden olabilir...
Günaydın herkese :) sabah:1 dilim kepekli ekmek biraz peynir 1 cay kasıgı pekmez
Afiyet olsun cnm

Suuuu içiyorummm bardak bardak midem şişti... Sabahtan beri içmemiştim aklıma geldi başladım içmeye bakalm artık saat başı 1 içsem de yetecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…