Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Ayda 5 kilo versen fıstık gibi olursun temmuza.İnşallah atanırsın:)) 2015 senin yılın olsun ra_punzel iradene sahip çıkıp tatlı hamurişini çıkar hayatından birazda spor zor değil.......HEMDE HİÇ ZOR DEĞİL ZAYIFLAYACAĞIZ İNŞALLAH HEPİMİZ EN ÇITIR BİZ OLCAZ GENÇ ŞİŞKOLAR:)))

Ne güzel dedin cnm pantolonu hala sıkan bana moral oldu :KK56: Hızlı verilen kiloların zarar verdiğini biliyorum.. ama bir an önce zayıflamak ta istiyorum.. en iyi yapabileceğim böyle düzgün yemeye devam edip sporla incelmek.. sporu biraz daha artırmam lazım.. bugün hava yağmurlu olduğu için öğle arası yürüyüşe çıkamadım ve yanlarım hala ağrıyor... aslında ben bugün spor yapmak değil evime gidip uyumak uzanıp kitap okumak istiyorum..

Ne güzel dedin cnm pantolonu hala sıkan bana moral oldu :KK56: Hızlı verilen kiloların zarar verdiğini biliyorum.. ama bir an önce zayıflamak ta istiyorum.. en iyi yapabileceğim böyle düzgün yemeye devam edip sporla incelmek.. sporu biraz daha artırmam lazım.. bugün hava yağmurlu olduğu için öğle arası yürüyüşe çıkamadım ve yanlarım hala ağrıyor... aslında ben bugün spor yapmak değil evime gidip uyumak uzanıp kitap okumak istiyorum..

Aynen bende öyleyim bir an önce olsun ne olacaksa diyorum ama olmuyor malesef :)
Spor ve hareket çok önemli zayıflamada ben 4 yıl önce bi işyerine girmiştim çok hareketli bi yer oraya girdiğimde nerdeyse 42 bedene yaklaşmıştım nasıl kilo yani ve ben 2 ay içerisinde 36 bedene düştüm orada bu işyerine girdikten sonra da 38 oldum çok şükür çıkmıyor dikkat ediyorum artık ama göbek gitsin istiyorum off :KK43:

tatlım eve gidip biraz dinlen sonra odanın kapısını kapat alabani yallah ı aç çok değil 20 dk saçma sapan zıpla dans et biraz hem enerjin yükselir hemde biraz kendine gülersin (bana öyle oluyor) hemde kalori harcamış olursun dans çok iyi sambacılara baksana:)))

tatlım eve gidip biraz dinlen sonra odanın kapısını kapat alabani yallah ı aç çok değil 20 dk saçma sapan zıpla dans et biraz hem enerjin yükselir hemde biraz kendine gülersin (bana öyle oluyor) hemde kalori harcamış olursun dans çok iyi sambacılara baksana:)))

Bende arada müzik açıp kendi kendime oynayıp saçma hareketler yapıyorum :-)

dostlarım benim bu ikindi vakti iştahimi napıcaz yaa tam saat 3 ü geçiyor bir şeyler aramaya başlıyorum

Herkese merhabalar :) sabah:1 tane haslanmıs patates öğle:domates corbası arada da soğuk nescafe içtim. Malesef doğru düzgün bir seyler yiyemiyorum hastayım sporada gidemedim:KK43:

merhaba kızlar :KK54:Nasılsınız, nasıl gidiyor diyetler
3 haftadır diyetteyim bende, boy 1.68, yaş 26
75.5 ile başladım bu sabah tartıldım 72.5 kiloyum

ivet bende ilk olaraktan bugün ki menümü sizlerle paylaşıyorum :KK30:

Sabah - 09.15
4 adet zeytin
1 dilim peynir
çeri domates 1 adet- salatalık 1 adet çengel
1 dilim tahıllı ekmek
Öğlen.13.00
Mercimek çorba yarım porsiyon
Döner yarım porsiyon
Salata mevsim
Ara 15.30
türk kahvesi şekersiz, yanında bazen eti form yiyorum
Ara 17.30
yoğurt
Akşam 20.00
Salata
yarım porsiyon kabak yemeği
Ara 22.00
Yarım portakal - 1 elma

1 saat tempolu yürüyüş
30 dk bisiklet
30 dk zumba
ve esneme hareketler
2,5 - 3 lt su

Benim menüm çokmu yoğun kızlar :KK43:
bi akıl verin lütfen
ben bi kez diyetisyene gittim ara öğnler çok önemli dedi
bakıyorum da burda forum da ki listelerde ara öğün yok :KK57:

Herkese merhabalar :) sabah:1 tane haslanmıs patates öğle:domates corbası arada da soğuk nescafe içtim. Malesef doğru düzgün bir seyler yiyemiyorum hastayım sporada gidemedim:KK43:

Afiyet olsun cnm dikkat et kendine bi iyile spora da gidersin :KK66:

merhaba kızlar :KK54:Nasılsınız, nasıl gidiyor diyetler
3 haftadır diyetteyim bende, boy 1.68, yaş 26
75.5 ile başladım bu sabah tartıldım 72.5 kiloyum

ivet bende ilk olaraktan bugün ki menümü sizlerle paylaşıyorum :KK30:

Sabah - 09.15
4 adet zeytin
1 dilim peynir
çeri domates 1 adet- salatalık 1 adet çengel
1 dilim tahıllı ekmek
Öğlen.13.00
Mercimek çorba yarım porsiyon
Döner yarım porsiyon
Salata mevsim
Ara 15.30
türk kahvesi şekersiz, yanında bazen eti form yiyorum
Ara 17.30
yoğurt
Akşam 20.00
Salata
yarım porsiyon kabak yemeği
Ara 22.00
Yarım portakal - 1 elma

1 saat tempolu yürüyüş
30 dk bisiklet
30 dk zumba
ve esneme hareketler
2,5 - 3 lt su

Benim menüm çokmu yoğun kızlar :KK43:
bi akıl verin lütfen
ben bi kez diyetisyene gittim ara öğnler çok önemli dedi
bakıyorum da burda forum da ki listelerde ara öğün yok :KK57:

Hoşgeldin cnm aramıza ben bi yoğunluk göremedim :)
Ara öğün herkes yemiyor ya mesela ben :)

Yav bi yiyen de duyamadım şeker
bende yemiyim o zaman sırf zaylamak için yiyodum zaten :) o_O

senin nasıl gidiyor
ne zamandır yapıyosun zerosima :KK15:
ben kankasız geldim bu arada :KK15:

Yav bi yiyen de duyamadım şeker
bende yemiyim o zaman sırf zaylamak için yiyodum zaten :) o_O

senin nasıl gidiyor
ne zamandır yapıyosun zerosima :KK15:
ben kankasız geldim bu arada :KK15:

Bizde hepimiz burda kanka olduk zaten sende olursun :)

Ben ayın 17sinden beri yapıyorum yeni yani cnm öyle belli başlı bir diyet programım yok yediklerimi azaltıp spora ağırlık veriyorum ekmeği nerdeyse kestim yok denecek kadar az yiyorum :)
Şimdilik iyi gidiyor bi sıkıntı yok gibi :KK37:

Ara öğün yapamadım hastenedeydim
Akşam
1 kase çorba
10 tane kıtmalı sarma
Youğurt
1yk yağsız kuşbaşı

Iyi akşamlar kızlar işyerinden çıktım yürüyerek eve geldim sonra misafirlige geldim akşam yemeği yarımdan biraz az köfte durumu yedim 1 bardak ayran içtim şimdilik bu şekilde :KK66:

X