Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

günaydın canım kahvaltın çok güzel ben de böyle kahvaltı yapmak isterdim ama iş yerinde olmuyor :110:
Günaydın canım.Benim işim çok rahat patronum kocam olunca istedğimi yapabiliyorum:KK19:İnşallah siz de daha rahat koşullarda çalışma imkanı bulursunuz.

Öğle yemeği olarak küçük bir simit yedim işyerinde pek seçeneğim olmuyor malesef ya :KK43:

Sabahtan veri oturduğum yerde göbeğimi çekip bırakıyorum popomı sıkıp bırakıyorum iyi olur inş :)

Öğle yemeği olarak küçük bir simit yedim işyerinde pek seçeneğim olmuyor malesef ya :KK43:

Sabahtan veri oturduğum yerde göbeğimi çekip bırakıyorum popomı sıkıp bırakıyorum iyi olur inş :)
Çok tatlısın sen ya çaktırmadan spor mu yapıyosun:KK73:Evden hazırlayıp götür canım daha sağlıklı olur bence.Sefertası götür demiyorum ama tavuklu salata yada yeşil mercimek salatasına benzer şeyler küçük bir saklama kabında çantana sığcak büyüklükte.

Çok tatlısın sen ya çaktırmadan spor mu yapıyosun:KK73:Evden hazırlayıp götür canım daha sağlıklı olur bence.Sefertası götür demiyorum ama tavuklu salata yada yeşil mercimek salatasına benzer şeyler küçük bir saklama kabında çantana sığcak büyüklükte.

Saol cnm ee napim devamlı otur otur hareketsiz duracağıma olayı lehime çeviriyorum :KK70:

Olmazsa öyle yapayım evde hazırlayıp getireyim dediğin gibi yoksa öğlen ne yicem diye kendimi yiyorum

1 haftadır domates çok sevmediğim halde hep domates salatalık türü yedim ee gına geldi artık :)

Allah yardımcın olsun canım:)
sağolasın cnm hepimizin inş:KK68:
Adetliyken tartılma:)2-3 lt harika devam et vücudun nemini kaybetmez selülit çatlak olma ihtimalinide minumuma düşürürsün:) SU HAYATTIR BABY:)

Bu yazıyı okduktan sonra hemen bi bardak daha doldurdum:KK71:
Günaydın canım.Benim işim çok rahat patronum kocam olunca istedğimi yapabiliyorum:KK19:İnşallah siz de daha rahat koşullarda çalışma imkanı bulursunuz.
Ooo iyiymiş:KK66:
ÖĞLE:
8 yk ıspanak
1 dilim ekmek
2 cherry domates
Hani bunun yoğurdu?... az geldi gözüme cnm..:KK36:

Cnm kepekli ekmek sandviç olarak peynirle kolay taşınır.. yanında getir bence çekinme ben işyerinde bile pişiriyorum bazen küçük bi mutfağımız var

Ara öğün: türk kahvesi
öğle: 1 kase hazır çorba, 3 köfteyle beraber pişmiş 1 biber ,1çay kasığı yağlı domates, 1.5 dilim ekmek yoğurt
:KK19:

temmuza kadar bende 20 kılo versem... Temmuzdakı sınavım ıyı gecsee.. Bır de atansam tadından yenmez vallahı gıder tatıle denızdende cıkmam :KK70:

temmuza kadar bende 20 kılo versem... Temmuzdakı sınavım ıyı gecsee.. Bır de atansam tadından yenmez vallahı gıder tatıle denızdende cıkmam :KK70:
Ayda 5 kilo versen fıstık gibi olursun temmuza.İnşallah atanırsın:)) 2015 senin yılın olsun ra_punzel iradene sahip çıkıp tatlı hamurişini çıkar hayatından birazda spor zor değil.......HEMDE HİÇ ZOR DEĞİL ZAYIFLAYACAĞIZ İNŞALLAH HEPİMİZ EN ÇITIR BİZ OLCAZ GENÇ ŞİŞKOLAR:)))

X