Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Oglen 1 elma ve aksam yemegi olarak izgara tavuk ve salata yedim ve günü kapatiyorumm ins. Bugun kocisle gezme günümüz bakalim napicam :-)

Canların merhaba
Mobilden girdiğim için geçmişi okuyamadım inşallah çok şey kaçırmadım. Sınavdan çıktım ancak daha eve gidemedim çok acıktığım için öğle ve akşam yemeğimi birleştirerek bir simit yiyeceğim şimdi eve gidince belki ıspanak salatamdan yerim.

Canların merhaba
Mobilden girdiğim için geçmişi okuyamadım inşallah çok şey kaçırmadım. Sınavdan çıktım ancak daha eve gidemedim çok acıktığım için öğle ve akşam yemeğimi birleştirerek bir simit yiyeceğim şimdi eve gidince belki ıspanak salatamdan yerim.

Yok pek bişey kaçırdın sayılmaz :KK70:
Sınavın iyi geçmiştir umarım güzel hafif yiyecekler tabi simit 3 ekmek yerine geçiyormuş ama sen 2 öğün birleştiricen sıkıntı yok :)

Aa canım sen baya az yiyorsun o zaman gün içinde

Evet eskiden de öyleydim bi öğle bi akşam şimdi yine öyle sayılır tek farkla daha çok su içiyorum hep hareket halindeyim spor yapıyorum ve ekmeği nerdeyse hiç yemiyorum azcık ucundan almak dışında :)

Leslie 1 mil e basladim bugun 15;dak yaptim 25 mekik ve 20 dakika deli gibi dans ettim:KK70::KK6:

X