Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Canım gevşeme oldu mu yani yağdan gitti demi kasları eritmeyim birde

Kızlar şok diyet yapmayın bence hem zararlı metabolizmayı alt üst ediyor vücudun savunma mekanizmasını düşürüyor
Hem psikolojik olarak yıkım.. hem yağ yerine su verdirdiği için sonradan geri alınıyor.. sağlıklı beslenmeye çalışın salata ölçülü et bol su gibi..

Sende haklısın bilemedim

çok haklısın bitanem şok diyet gerçekten zararlı ama işte arada bir kısa süreli olanları yapabiliyoruz. kesinlikle süreklilik arz etmemeli ve diyeti bitirdim diye hunharca yemeye başlanmamalı sonra benim gibi olursunuz

kızlar su içiyoruz değil mi? unutmayalımmm su yağ yıkımını hızlandırıyor

Merhaba kızlar :)
Aranızda yeniyim ancak KK'yı yıllardır takip ederim başlığı görünce işte aradığım grup dedim ve buradayım. Kendimi bildim bileli hep kiloluydum ve hayat boyu diyet yaptım tabii her pazartesi başlayıp salı bırakarak. Bu sene spor salonuna yazıldım yaza kadar ben de zayıflamayı umuyorum sizlerle birlikte.

İnşallah amacına ulaşırsın umudunu kaybetme:)

Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim öncelikle :)
Sabahları
1 haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
Belki 1 dilim ekmek
5-6 zeytin

Saat 10.00 gibi
5-6 badem
1hurma
Yeşil çay

Öğlen
Çay
Çavdarlı sandviç

Akşam
Çorba+salata
Veya
Et yemeği+salata

Gibi bir menü takip etmeye çalışıyorum bazen haftada 1 gün kendime izin veriyorum yemek açısından. 2 litre su içiyorum. Haftanın 3 günü spor yapıyorum salonda hocamın verdiği program ile
Bana önerecekleriniz var mı?

Bence zaten yapmam gereken herseyi yapıyorsun:) listenide beğendim:) sporda squat yap derim ben bayılıyorum o harekete kalçalarda çok etkili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…