Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kızlar arkadaşla öğlen arasında 20 dk yürüdüm 1 dilim ekmek kıymalı pirinçli çorba içtim sonrasında yürüdüm, şimdide salatamı yiyiyorum 1 bardak ayranla..

Kızlar arkadaşla öğlen arasında 20 dk yürüdüm 1 dilim ekmek kıymalı pirinçli çorba içtim sonrasında yürüdüm, şimdide salatamı yiyiyorum 1 bardak ayranla..

Afiyet olsun cnm yürüyüşte iyi olmuş :)

Bende 4 kaşık bulgur pilavı 3 kaşık menemen yedim 1 bardak zahter içtim 1 bardak ta su harekette karnımı çekip çekip bırakıyorum oturduğum yerde :)

Afiyet olsun cnm yürüyüşte iyi olmuş :)

Bende 4 kaşık bulgur pilavı 3 kaşık menemen yedim 1 bardak zahter içtim 1 bardak ta su harekette karnımı çekip çekip bırakıyorum oturduğum yerde :)
Afiyet olsun cnm :) Şu zahteri çok merak ettim ya?.. ölçülerini al bence ne kadar inceldiğini takip edersin

Afiyet olsun cnm :) Şu zahteri çok merak ettim ya?.. ölçülerini al bence ne kadar inceldiğini takip edersin

Eve gidince alırım cnm inş :)

Zahter sıcak içecek başka yerlerde kekik diyorlar ama benim bildiğim kekikle yapılmıyor

Bu kahvaltılık zahter çok kilo aldırır ben pek sevmiyorum bunu yemiyorum da benim dediğim zahteri (yani kekiği) çay süzgecine koyuyorlar üstünden sıcak su geçirip içiyorlar limon sıkarsan güzel olur :)
o farklı o zaman cnm zaten önce z.yagına sonra zahtere bandırıyorlar ekmegı kılo yapar

Selam kizlar.. Bugün itibariyle bende elma diyetine basladim iki haftalik şok diyet yapicam tabi yapabilirsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…