Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Selaammm:) şok diyete cesaret edemiyorum:KK43:
Bende öyle cnm ama uzun sureye yatarsam yapamam gibi ama hizli kilo vermeye baslarsam heveslenirim diye düşündüm ama iste uygulamasi zor ama yaza kendimi incecik görmek ve bana sisko diyen kocami gicik etmek icin cok hirslandim :-)

Sabah iki dilim kepek ekmek arasi beyaz peynirle tost bi haşlanmış yumurta ve yesil cay ile kahvalti sonra her ikisaatte bir aksam 8 e kadar yesil elma ve 3 litre su canim

Kolaymış aslında güzele de benziyor :)

inşallah canım ama baklava yemeden dönmem:)

Öğle:1 konserve light ton balığı yarım dilim kepekli ekmek ve su

Sen gel ben sana baklavanın alasını yediririm burda cnm :)

Afiyet olsun cnm :)

Bende öyle cnm ama uzun sureye yatarsam yapamam gibi ama hizli kilo vermeye baslarsam heveslenirim diye düşündüm ama iste uygulamasi zor ama yaza kendimi incecik görmek ve bana sisko diyen kocami gicik etmek icin cok hirslandim :-)

İnş başarırsın bende yapabilirim aslında bunu bir hafta mı sürüyor

Sen gel ben sana baklavanın alasını yediririm burda cnm :)

Afiyet olsun cnm :)[/QUOTE]
Düşünmen bile yeter canım benim:)

Benimde sevgilim öyle ama kendisi dünyayı yiyor :) yaza kadar zayılayacağım inşallah. Canım sonuçlarını yazar mısın kaç kilo verdin filan ilerde

Benimde sevgilim öyle ama kendisi dünyayı yiyor :) yaza kadar zayılayacağım inşallah. Canım sonuçlarını yazar mısın kaç kilo verdin filan ilerde
Tabiki cnm kabul ederseniz aranizdayim artik bende hergunn burdayim yani haftalik kilo bildiririmi yaparim yada hepimizin belli ayni bigunu olsa ayni gün yapsak kilo bildirimi

elizanim elizanim canım ben elma diyetini yaptım 2 sene önce ve 2 haftada 5 kilo vermiştim. iştahımı kesmişti o yuzden uzun süre geri almadım. ama 3 litre su ve sporumu da aksatmıyordum. inşallah başarırdın. 70 kilonun altıjna düşeyim, kilo vermem durunca ben de şoklamak için yapacağım. bayılıyorum zaten yeşil elmaya :KK49:

X