Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Basenler için günde yarım saat bisiklet çevirmek iyidir dimi kızlar daha fazla yapmıyorum eritsin kas yapmasın diye.. ne dersiniz erirmi bacaklar?? Fancim ne diyorsun bu konuda..
Afiyet olsun :) alt bacakları kaslandırır bisiklet ama çoook uzun zaman yapman lazım korkma yani.Bacak içleri sıkılasır özellikle

Günaydın bu arada kızlar bu sabah mekiği zorlansam da 30a çıkardım :)

Boğazım ağrıdığından zahter içiyorum 1 bardak su içtim bugün suda geri kaldım kahvaltı yapmadım ne yicemi bilmiyorum işyerindeyken :KK43:

Ya ben bu sabah başlayabildim :KK43: zeytin peynir domates yumurta bir tatlı kasığından az Çilek reçeli ama Ballı ekmek yedim :KK43: o Yüzden şimdi ip atlayıp biraz dengelerim diye düşünüyorum öğlende 1 dilim Ekmek yesem akşam ekmek yemesem olur dimi kızlar?? Bide akşam kaçtan sonra yemek yemiyorsunuz?

merhaba güzellikler... ben en son 25. sayfada kalmışım ve toplam 3 günde 33 sayfa bilgi depolanmıs :KK37: önce kilo bildirimimi yapıp, dünkü menümü ve bugun yapacaklarımı aktarıp sonra okumadığım tüm sayfaları okuyacağım.. dün akşam dışarda yemek zorunda kaldım ve en hafif yiyebileceğim şeyi düşünüp 1 tane lahmacun ve yanında ayran tükettim. eve gidince acıktığımı hissettim ve açık çayımın yanında 3 tane form bisküvi tukettım. bugunden itibaren 19:00 a kendimi sabitleyemeye çalışacağım. sonra birşey yemeyeceğim. deneyin sabah kendinizi kuş gibi hafif hissedeceksiniz.. dün akşam spor yapamadım öğle arasında çıkıp yürümeyi düşünüyorum ne yapsam kardır.. mutlu, sizi hedeflerinize bir gün daha yaklaştıracak bir gün diliyorum..
başlangıç tarih: 18.03.2015
boy: 156
başlangıç kilo: 72,8
BUGÜN: 72,1
ilk gün: -700 gram ( tabi ki bir kısmı sıvı kaybıdır :KK48:)

merhaba güzellikler... ben en son 25. sayfada kalmışım ve toplam 3 günde 33 sayfa bilgi depolanmıs :KK37: önce kilo bildirimimi yapıp, dünkü menümü ve bugun yapacaklarımı aktarıp sonra okumadığım tüm sayfaları okuyacağım.. dün akşam dışarda yemek zorunda kaldım ve en hafif yiyebileceğim şeyi düşünüp 1 tane lahmacun ve yanında ayran tükettim. eve gidince acıktığımı hissettim ve açık çayımın yanında 3 tane form bisküvi tukettım. bugunden itibaren 19:00 a kendimi sabitleyemeye çalışacağım. sonra birşey yemeyeceğim. deneyin sabah kendinizi kuş gibi hafif hissedeceksiniz.. dün akşam spor yapamadım öğle arasında çıkıp yürümeyi düşünüyorum ne yapsam kardır.. mutlu, sizi hedeflerinize bir gün daha yaklaştıracak bir gün diliyorum..

Anamm ben hiç tarih şeyim falan tutmadım :KK70:
Oluruna bıraktım gidiyor dur bende artık böyle yapayım :)

Boğazım ağrıdığından zahter içiyorum 1 bardak su içtim bugün suda geri kaldım kahvaltı yapmadım ne yicemi bilmiyorum işyerindeyken :KK43:
Günaydın:) mekik çekmeyi arttırmışsın iyi olmus:) ne yedin kahvaltıda

Günaydın:) akşamları belli bir saatten sonra yememek çok işe yarıyor:)

Günaydın:) bal ve reçel tüketmesen daha iyi olur. Akşam ne kadar erken yemeyi bırakırsan o kadar iyi mesela 7 gibi eda

Sabah: bir dilim tam buğday ekmeği biraz yağsız peynir iki yemek kaşığı yağsız yoğurt kiraz sapı çay. Arada da bir az sekerli kahve içeceğim

Günaydın canım. Regl öncesindeyimde çok canım çekiyor bende haftada bir ödül vericem kendime abartmadan tabiki

Benimkininde eli kulağındadır bakalm.. eskiden regl olurken kio vermem duruyor gibi oluyordu bakalm bunda nasıl olacak..

Süper olmuş cnm sporu artırman
Ya ben bu sabah başlayabildim :KK43: zeytin peynir domates yumurta bir tatlı kasığından az Çilek reçeli ama Ballı ekmek yedim :KK43: o Yüzden şimdi ip atlayıp biraz dengelerim diye düşünüyorum öğlende 1 dilim Ekmek yesem akşam ekmek yemesem olur dimi kızlar?? Bide akşam kaçtan sonra yemek yemiyorsunuz?
Akşam salata ve yoğurt yersin dengeler cnm
Süper cnm 700 gr bir günde, hızlı bir başlangıç ama bencede bir kısmı sudur, bende 4 günde toplam 1.900 eksideyim ama ödemde atmışımdır yağ değildir hepsi diye düşünüyorum
Alışkanlıktan mıdır bilmiyorum cnm da istemiyor ne yiyeceğimi de bilmiyorum ama öğlen bulgur pilavı yemeye karar verdim hem tok tutar hem sağlıklı :)
Cnm 5 kaşık bulgur pilavının içine 1 domates 1 salatalık küçük doğrayıp limon sıkarak istersen nane ve acıbiber ekleyerek yiyebilirsin ben böyle yemeyi seviyorum hem çogalıyor hem kaloriside az

Süper olmuş cnm sporu artırman

Cnm 5 kaşık bulgur pilavının içine 1 domates 1 salatalık küçük doğrayıp limon sıkarak istersen nane ve acıbiber ekleyerek yiyebilirsin ben böyle yemeyi seviyorum hem çogalıyor hem kaloriside az

Evet zorlandım biraz ama yapıcam bırakmak yok :)

Öyle yaparım olmazsa cnm gidip pişireceğim birazdan :)

X