Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

bende yazıyım bari neler yediğimi :KK48:
SABAH:4 tane sigara böreği,şekersiz çay
ÖĞLE:1 paket kremalı büskivi (reklam yapmak gibi olmasın ama rondo esmer )
AKŞAM:birazdan yiyicem ıspanak var onu ve birazda yoğurt

spor olarakda 100 kere ip atladım,10 defa falnda merdiven inip çıktım :KK24:bayada hareketliydidm okulda bugün çok yürüdüm bugün çin yeterli galiba:))
Bisküvi hele ki kremalı... Sigara böreği.. bunlar diyette olmamalı cnm, hareket güzel olmuş ama

Kızlar fazla mi iyimi emin olamadim
kahvaltı süzme peynir domates maydanozlu tost yanında sütlü kahve bol su öğlen kabak yemeği yoğurt yarım dilim kepek ekmeği
İkindide çok acıktım 1yum az peynir dom salatalık 1dilim ekmek li salata 1bardak ayran
Akşam 1kase kıymalı pirincli çorba yoğurtlu semizotu brüksel lahanasi salatası (az)

30 dk tempolu bisiklet ve soğuma hareketleri yaptım... fena hamlamışım.. inş yarın bacaklarım tutuk tutuk olmaz...

Bende akşam yemeğinde Kızartma yemek zorunda kaldım diyette olduğumu söylemedim hemen olumsuz yorum yapıp motivasyonumu düşürüyorlar az yedim ama çok değil bir dilim de ekmek 2 bardak ayran :KK43:
ama ondan sonra boş durmadım 20 mekik çektim 5 6 dk da rewoflex egzersiz aletiyle çalıştıM :)
Bi kaç defa da merdiven indim çıktım şimdi de spor olsun diye odamı toparlicam :KK70:

Bende akşam yemeğinde Kızartma yemek zorunda kaldım diyette olduğumu söylemedim hemen olumsuz yorum yapıp motivasyonumu düşürüyorlar az yedim ama çok değil bir dilim de ekmek 2 bardak ayran :KK43:
ama ondan sonra boş durmadım 20 mekik çektim 5 6 dk da rewoflex egzersiz aletiyle çalıştıM :)
Bi kaç defa da merdiven indim çıktım şimdi de spor olsun diye odamı toparlicam :KK70:
Arada olur önemli olan bence aman nasılsa bozdum bugün diyip devam etmemek yemeye

Kızlar fazla mi iyimi emin olamadim
kahvaltı süzme peynir domates maydanozlu tost yanında sütlü kahve bol su öğlen kabak yemeği yoğurt yarım dilim kepek ekmeği
İkindide çok acıktım 1yum az peynir dom salatalık 1dilim ekmek li salata 1bardak ayran
Akşam 1kase kıymalı pirincli çorba yoğurtlu semizotu brüksel lahanasi salatası (az)
Bana sadece ikindide ekmek biraz fazla gibi geldi onun dışında iyi:)

Cnm spor güzel olmuş ama kızartma.... bişey demicem anladın sen:KK51:
Akşam bende 5 yemek kaşığı bulgur pilavı bir kase yağsız yoğurt yedim arada da 2 parca bitter çikolata:KK43:

Afiyet olsn cnm, ben hiç seker almıyorum meyve şekeri hariç sekere resmen bağımlılığım var çünkü onuda kırmaya çalışıyorum böylelikle... arada bitter bi kaç parçazarar vermez gibi..
Bana sadece ikindide ekmek biraz fazla gibi geldi onun dışında iyi:)
:KK19::KK68:
Aynen cnm anneme göbek eritmeyle ilgili bi konu acmama kalmadı kilon mu var dedi hemen bende bişey demedim sporuma devam ettim :KK70:
Diyet yapmazken bile spor yapmak iyidir cnm :KK66:

Son düzenleme:
Günaydıııın günaydıııın:KK36:
Sabah tam 80 çıktım:KK9::KK9:Aferin bana :KK66:
Kahvaltıda domates salatalık maydanoz dereotu süzme peynir limondan oluşan salata yaptım yedim şekersiz çay ve 2 dilim kepek ekmeğiyle birlikte;
öğlen arası için eşofman takımımı ve spor ayakkabılarımı getirdim işe yürüyüş yapıcam, akşama halim olursa yine yarım saat tempolu bisiklet çeviririm:KK73:

Basenler için günde yarım saat bisiklet çevirmek iyidir dimi kızlar daha fazla yapmıyorum eritsin kas yapmasın diye.. ne dersiniz erirmi bacaklar?? Fancim ne diyorsun bu konuda..

Günaydın canım. Regl öncesindeyimde çok canım çekiyor bende haftada bir ödül vericem kendime abartmadan tabiki

X