Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Valla yağdan gittiği yazıyor ama tabi emin değilim ben 1.5 kg vermiştim bununla tabi ayda 2 defa öneriliyor bu ayran detoksu çünkü vücudu genelde toksinlerden arındırmak için kullanılan bir yöntem-miş

Kızlar dün vize sınavlarımın 1 hafta erkene alındığını öğrendim ve bu çok ciddi sorun oldu benim için. Mezuniyetimi bile etkileyebilir ve sonuçta ne yaptım yemek yedim. Diyette olanlar burayı okumasın -----------------------------------------------
yağlı salata, pilav, bir kase karışık kuru yemiş, 3 - 4 Hoşbeş, cezerye, Karam Gofret, 1 orman meyveli soda-----------------
Bugün kendime ceza veriyorum. Kahvaltı yerine bir bardak süt + muz, öğle akşam yemeği salata yoğurt, aralar da var ile yok arası olacak.

Oww gerçekten bayağı yemişsin neyse bundan sonra dikkat edersin moral bozmak yok cnm :)

Afiyet olsun canım dünkü kızartmaları dengelemiş sayılırsın oh
Valla yağdan gittiği yazıyor ama tabi emin değilim ben 1.5 kg vermiştim bununla tabi ayda 2 defa öneriliyor bu ayran detoksu çünkü vücudu genelde toksinlerden arındırmak için kullanılan bir yöntem-miş
aslında yapmak lazım böyle hani uzun süre diyet yapınca duraksama yaşanıyor ya bünye diyete alışıyor öyle zamanlarda şoka sokmak için kullanıyorlar böyle kürleri

Saol cnm benim dün sen kahvaltıya alıştır kendini demiştin onun adına bende 2 küçük sigara böreği ve 1 bardak şekersiz çay içtim şimdi :)

Aynen bende yapmayı düşünüyorum bu detoksu ayda 2 defa öneriliyor zaten :)

İyi yapmışsın canım benim tabi sigara böreği yerine başka şeyler koyarsın zamanla. Detoks yapacağın zaman haber ver birlikte yaparız caniko

İyi yapmışsın canım benim tabi sigara böreği yerine başka şeyler koyarsın zamanla. Detoks yapacağın zaman haber ver birlikte yaparız caniko

Yani evet sigara böreği yerine daha sağlıklı şeyler koyacağım zamanla :)
Tamam ben sana haber ederim aynı anda yaparız cnmsınn

sevgilii zayıflama kampımızın güzide sakinleri... günaydınlar.. ben de bugun start veriyorum.. dün kendimi tanıtmıştım..
ben sukroz.. yani çay şekeri :) kendilerini her ne kadar en azından çayımda hayatımdan çıkarmayı başarmış olsam da kilolarımın yegane sebebidir..
boy:156
kilo: 72.8 ( dün akşam son yemeğimi yedim )

bu sabah kahvaltım: çeyrek simit, 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim light beyaz peynir, birkaç dal maydanoz,4 zeytin ve şekersiz açık çay idi.. öğleyin bol limonlu ton balığı ve akşam da çorba ve salata yemeyi düşünüyorum. akşam innşallah spora da başlarım.. hepimize mutlu bir gün olsun

Afiyet olsun canım süper kahvaltı öğle yemeği de harika görünüyor bir de akşam yemeği böyle olursa fıstık gibi bir başlangıç olur senin için

Günaydın cnm afiyet olsun listen güzel görünüyor bu tempoyla gidersek vericez kiloları yuppiii

Ay arkadaşlar çok ders çalışmam lazım yabancı dil öğreniyorum ona mı çalışayım yoksa vizelere mi hazırlanayım şaşırdım yani 11:00'de başlayıp 18:00'e kadar çalışacağım valla

Arada bir dinlen bence cnm o kadar saat çalıştığını da karıştırırsın sonra cnm Allah kolaylık versin şimdiden

Afiyet olsun canım süper kahvaltı öğle yemeği de harika görünüyor bir de akşam yemeği böyle olursa fıstık gibi bir başlangıç olur senin için

ayy inşallah canım benim yaa gaza geldim bakalım böyle devam eder umarım. 5 ay kaldı düğünüme

ayy inşallah canım benim yaa gaza geldim bakalım böyle devam eder umarım. 5 ay kaldı düğünüme

Benim düğün tarihim belli değil ama gelinlikte göbek olmamalı bu hırsla devam edicem inş herkesi şaşırtıcam kimseye söylemedim böyle yaptığımı hemen moralimi bozacak şey söylüyorlar

Benim düğün tarihim belli değil ama gelinlikte göbek olmamalı bu hırsla devam edicem inş herkesi şaşırtıcam kimseye söylemedim böyle yaptığımı hemen moralimi bozacak şey söylüyorlar

5 ayda neler neler olur canım benim korkma ve vazgeçme sen

canlarımm şurda hiç tanımadığımız insanlar bunları söylüyor ya çok teşekkür ederim. çevremdekiler yaza düğünün var haline bak diyorlar üstelik ben basenden kilo alan bir insanım bir kaç model denedim şu halimle bile gelinlik içinde çok kötü durmuyorum ama hep moralimi bozuyorlar yine de ben de kimseye söylemeyeceğim rutin devam ediyorum diyeceğim çünkü hep eleştiri hep eleştiri bıktım artık.. neyse ki destek olabileceğimiz bir grubumuz var daha ilk günden başaracağımıza inanmaya başladım

üniversite günlerimi hatırladım şimdi.. daha 2 sene oldu mezun olalı çok zaman geçmiş gibi. ben de öyle aralıksız saatlerce çalışırdım ama bugunler ne kadar zor olsa da çok değerli en güzel yaşındasın canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…