Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Bence bu yeni sevgilinide birak.. tanisiolarmis daha nolmasini bekliyosun? Belkide sana oyun yapiyolar. Bulasma
Canım arkadaş olduklarını ya da reelde görüştüklerini sanmıyorum.Yani adamın tum yakın arkadaşlarını taniyorum, böyle birsey olsaydı haberim olurdu.Sadece faceten eklemiş, artık nasıl olmuşsa.Bu ekleme olayı da ben yeni arkadaşımla tanısdıktan baya sonra oldu.

Bak cnm eski sevgiline hicc bulasma aslaaa ona yazma . Bence sosyal
Medya hesaplarini kapat yapabiliyorsan seninkininde hesabini kapatmasini saglaa . Iliskinizi sosyal medya olmadan surdurun. Bende face yuzunden cok sikinti cektim benim sevgilim cok kiskancti erkekleri bilirsn hepsi yavsak durmadan mesaj atiyolardi cok guzelsn tanisalim falan diyee .. seni dun gordum senin hayraninin falan diye . Bizde bu yuzden sorun yasiyoduk . Bende face hesabimi kapattim bidahada hic acmadmm . Kimsede rahatsz edemedi artk sorunumz da boyle ortadan kalkti . Bende onun facesinden takiliyorm smdi.

Onune geleni ekliyosa baska ama milyonlarca insan arasindan onun olmasi tesaduf diyosun yani?

Ben kapatabilirim hesabimi, ama ona kapattıramam((( hem şüphe çekerim, hem de onun işi sosyal medyayla alakalı yani kapatamaz yarın öbür gun faceten birlikte resim paylaşalım derse ayvayı yedim.İki ucu boklu değenek napıcam bilmiyorum.Şerefsiz sevgilimin resimleri sildigini bilsem herşeyi inkar ederdim, simdi oyle sansim da yok

Yine inkar ettt yuzun gozukmuyo nasil olsa ben degilim de . Hem eger oyle bisey yapacak olursa polise sikayet ettt bu ne cesaret senin resimlerini paylasmak nedir bu suca girer hic korkma yaptiklarindan gecmis gecmistir pisman olmussun degismissn . Hem sevgilinin sifresini alabiliesen iyi olur eski sevgilini silersin facesinden . Hem ben anlamyorum bir erkek bukadar serefsiz olabiliemi ya . Nekadar inancli birisin bilemiyorum ama Allaha dua ett cok dua et.eski sevgilinden kurtulmak icin Allaha sigin pisman olmussun zaten InshaAllah kurtulursun eski sevgilinden kardesm

İnsallah kardeşim cok sag ol guzel dileklerin için.

Çok haklısınız artık arkadaşımın psikolojisi bozulmuştı ve resmen ölmesi için dua eder oldu siz düşünün artık.Fakat küçük yerde yaşadığımız için çocuğun eşine ulaşmaya cesaret edemedi.Ve gerçekten çok sevdiği bir erkek bu laflar yüzünden ondan ayrıldı ve çocukta kız arkadaşımı çok seviyordu.Allah cezasını verir inşallah ne diyeyim

Ben şu erkeklere de cok gıcık oluyorum var ya.Geçmisinde birlikteliği oldu diye kadını bırakmak ne demek.Sanki kendileri bakir var ya, bildiğin rezillik.Hep hesap soran da, cekip giden de onlar oluyor nedense.Kahrolası ataerkil düzen işte.

Cinsel ilişkide olabilirdi. Benim kafam almıyor her ilişkiden ne büyük hataymış diye çıkar olduk ya. Ayrıca yanlışta olsa senin yaşadıklarını herkes yaşıyor ucundan kıyısından. Madem yanlıştı niye yasadiki bu herif. Hiç üstüne düşme. Hatta sorarsa geçiştir. Yalniz yine onun işi olmasın ona dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…