Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Bence İnternet hesabını kapat ve sosyal medyadan uzak dur. Bu çocuktan da ayrıl. Kimseye geçmişinde yaptığın hataları anlatmak zorunda değilsin. Karşına çıkan erkekte çok masum olmayacak. Ondan ilerde karşına biri çıkarsa da yine sosyal medya kullanmazsın. O saplantılı manyak seni bulamaz

Eski sevgilinle irtibata geçme olayların üzerini ört
Şimdiden olasılıklar üzerine kaygılanıp kendini tüketme

Şimdi bunu mu tartışıcaz? Uyelerle yaşadığım şeyin cinsel ilişki olup olmadığını tartışmak için açmadim bu gonderiyi.Hem tatlım, kabul edin ya etmeyin penis vajinaya girmediyse yaşanılan cinsel ilişki değildir :) benim sevgilimle aramda ne anal, ne oral, ne de vajinal seks olmadı.:)

Tatlım? 96lı biriyle bu seviyede cinsellik tartışmaıs yapamayacağım.

Selametle..

Kızlar meraba ben bi konuda size danışmak istiyorum ben 4 5 sene önce falan sevgilimle birlikte oldum şimdiki sevgilim de bunu öğrendi ve kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyor ben inkar ettim ama o bu muayenede kiminle ilişkiye girdiğinde belli oluyor dedi sorun suki benim ilk iliskiye girdiğimde veya ikinci ilişkiye girdiğimde hiç kanamam olmadi sizce bu muayenede sonuç ne olur ?

Kızlar meraba ben bi konuda size danışmak istiyorum ben 4 5 sene önce falan sevgilimle birlikte oldum şimdiki sevgilim de bunu öğrendi ve kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyor ben inkar ettim ama o bu muayenede kiminle ilişkiye girdiğinde belli oluyor dedi sorun suki benim ilk iliskiye girdiğimde veya ikinci ilişkiye girdiğimde hiç kanamam olmadi sizce bu muayenede sonuç ne olur ?

Pardon da o kimki sizi muayeneye zorluyor? Diyelim ki belli olduğu napıcak? Gidip adamımı öldürcek? Saçmalamayın bence asla kabul etmeyin.

Sorun ne yasadigin degil kiminle yasadigin... yasadigin sey hata degil yani... hata olan yasadigin kisi... abuk subuk insanlarla birseyler yasamayin... illa kendilerini belli ederler zaten

Ob
O adamdan ayril cok uzer seni...

O an istemissiniz ve yasamissiniz bunu sorun etmeyin. Bunu sorun eden insanlarlada birlikte olmayin bu devirde kimse sütten cikma ak kasik degil.

ya tabikide haklisiniz benim merak ettigim bu muayenede daha önce kiminle veya ilişkiye girmismi falan diye ogrenilebiliyorumu
Evet belli olur. Eğer içinize boşalma durumu olduysa tespit edilir kim olduğu ama onun içinde şüphelendiğiniz kişininde sperm testi vermesi gerekir diye biliyorum.
Kim olduğunun belli olmasını geçersek eğer evet kan gelsin gelmesin fark ediliyor. Belkide doğuştan kızlık zarınız yoktur.

Onun bildiği sosyal medya hesaplarını kapat. Böylece sana ulaşamaz. Senin hakkında herhangi bir konuda haberdar olamasın. Ortak arkadaşlarınız varsa onlara da yeni bir ilişkin olduğunu falan söyleme. Telefon numaranı da değiştir. Eski sevgilin muhtemelen mutsuz bundan dolayı da senin de mutlu olmanı istemiyor. Asla ondan korkuyor gibi bir izlenim verme çünkü korktuğunu hissederse daha da üstüne gelir. Seni rahatsız ederse, savcılığa ver. Artık ondan sonrasını da o düşünsün.

Herkese merhaba.Bir konuda akıl almak istiyorum((( lütfen yargılayacak tarzda yorumlar yazmayın zaten kötü hissediyorum kendimi.Ben 4 yıl falan önce internette biriyle tanışıp sevgili olmuştum. O zamanlar 19 yaşındaydım daha ve bu çocuga baya bağlanmıştım, zaten ilk sevgilimdi.Şimdi bizim aramızda cinsel ilişki olmasa da, zaman zaman yakınlaşmalar oldu ,yüzeysel sevişmeler yani.Ama belirttiğim gibi asla cinsel ilişki olmadı aramızda.1 buçuk sene falan devam etti ilişkimiz, kendisi çok takıntılı, aşırı kıskanç, hatta fevkalede kıskanç biri olduğu için bitirmek zorunda kaldım.Tabi bana ihanet etmesinin de rölü oldu bu kararı almamda.Velhasıl ayrıldık ve bir süre hiç ses çıkmadı bundan.Sonra yeniden bana yazmaya, aramaya başladı ve bambaşka yüzüyle karşılaştım.Sürekli benimle görüşmek istediğini söylüyor, redd edince tehditler savuruyordu.Bir keresinde sosyal medyada anonim soru sorma sitesinde kimliğini belirtmeyen bir kişiden benim ne mal olduğumu bildiği, sevgilimle seviştiğimi bildiği, namuslu ayakları yapan bir yalancı olduğum tarzında bi mesaj aldım.Bunu hemen eski sevgilime belirttim ve bana sanki hiç birşey olmamış gibi : ben aramizda geçenleri bir arkadaşa anlattım, o da sana takılmak için oyle yazmıştır, söylerim bir daha yapmaz dedi :KK43:(( şerefsiz herif işte, birşey diyemedim ben.Şimdi beni asıl düşündüren meseleye geliyorum,bu son olay 1.5 sene falan önce yaşandı, o zamandan beri ses yok yine.Ben bir çocukla taniştim, facete de ekledim, ve bir gün geçmiş sevgilimin onun arkadaşlık listesinde oldugunu gordum, dünyam başıma yıkıldı.Ya bir gun konu eskilere gelir ve benimle yaşadıklarını anlatırsa.Bu tanistigim cocukla cok seviyeli bir ilişkimiz var, zaten eski hatalarimi İnşallah bir daha asla tekrarlamam.Ama geçmiş peşimizi bırakmıyor(((( bir de en buyuk hatam yuzum gozukmese bile eski sevgilime bir kaç tane üstsüz foto atmıştım.Cahillik iste şimdiki aklım olsaydı yaparmıydım.Yani konuşur ve eski fotolarımı da isbat olarak atarsa, ben biterim.Tabi eski fotoların kalıp kalmadığını da bilmiyorum, sonucta 3 seneden fazla zaman geçti.Akıl verir misiniz bana nasil davranmaliyim? Ağzini aramak için geçmiş sevgilime yazarsam, hata yapmış olurmuyum? Konu baya uzun oldu, özür dilerim(
Bu arada şimdiki arkadaşimla internette tanismadim, ortak arkadas vasitasiyla tanistik, sonradan faceten ekledim.
Sakin eski sevgiline falan yazma essegin aklina karpuz kabugu dusurme. Belki o da buyumus akillanmistir ve artik boyle birsey yapmasinin ne kadar sacma olacagini anlayabilecek erdeme erismistir. Fotolara gelince madem yuzun cikmamisti nerden ispat edecek senin oldugunu inkar et gitsin

X