Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Öncelikle ben olsam ilk yapacağım şey face i kapatmak, eski sevgiliye de izimi kaybettirmek olur. Sonuçta sosyal medya dan size ulaşması ve başkalarının da ulaşması çok kolay, telefon numarasınız da değiştirin olsun bitsin. Yeni tanıştığınız kişilerle de başka yollarla iletişim kurun, face zaten çok gereksiz bir platform

Hiç oluru yok, diyelim başkasından öğrenmeden dürüstçe anlattın yaşadıklarını. O da kabul etti. (Kabul etti ne demekse sanki kendileri tertemiz). Sonra diyecek ki "sen ona bunu yaptın bana da yap.". "ona şöyle fotoğraf yolladın bana da yolla." İstediklerini yapmazsan "sen onu daha çok sevmişsin." "Elalemle her b*k* yiyip bana namusluyu oynama." Sen sanki çok temizsin diyince. "Sen kendini benimle karşılaştıramazsın ben erkeğim istediğim b*k*yerim."

Ben bu tür bir olayı bizzat sevdiğim adam tarafından yaşadığım ( ve hatta son iki cümle örneklerini bizzat işittiğim) için sevdiğin çocukla başlamanı önermem.

Ha bunlar seven adamın yapacağı iş mi?...Tabi ki değil.

Hic cevap yazma eger yaparsa seninle savcilarda görüsmek zorunda kaliriz de, bütün sosyal hesabini kapa telefon numarani degistir 2 seneye böyle kal bu sürecte 2 seneye kadar yeni hesabi acmak istiyorsan kendi adini koyma ve onu engelle ki seni bulamasin bu sürecte o herif baska biriyle mutlulugu aramis olur, yeterki seni görmesin seni bulamasin sana ulasamayasin

ergen çağda itle kopukla beraber olursanız böyle olur..şimdi temizle pirincin taşını..

Yahu iyi de, anlaşamadık sanırım, cinsel ilişki sadece penisin vajinaya girmesi midir? “Yüzeysel” de olsa, yaşadığınız şey cinsel ilişkidir.
Şimdi bunu mu tartışıcaz? Uyelerle yaşadığım şeyin cinsel ilişki olup olmadığını tartışmak için açmadim bu gonderiyi.Hem tatlım, kabul edin ya etmeyin penis vajinaya girmediyse yaşanılan cinsel ilişki değildir :) benim sevgilimle aramda ne anal, ne oral, ne de vajinal seks olmadı.:)

Çok uzucu gerçekten.... Hata insan icindir, ama bizim hatalarımız omur boyu boynumuzdan asılıyor..kendileri erkekler ya, her b*ku yerler hesap vermeden

Onun arkadaş listesinde olan birini ne ara buldun da sevgili oldun ?
Bu sana bir tuzak olabilir.
Bu bir tesadüf olamaz.
Onun arkadaş listesinde falan bulmadım, şimdi konuştuğum kisiyle arkadaşım vasitasiyla reelde taniştim, sonra sosyal medyada da ekledim.Eklediğim zaman arkadaş listesinde eski sevgilim yoktu, sonradan belirdi.Tuzak olma ihtimali 0, ama er ya geç gerçekleri oğrenme ihtimali baya fazla

Sosyal medya kullanmayı bırak kesinlikle bırak
Ancak bu şekilde bir öözüm bulabiliriz uzak durmasına
Sen bu hesapları kullanırsan,nerrde kiminle olduğun belli olur,şantaj yapması ve bu şantajı gerçekleştirmesi seni etiketlemesi çok kolay olur
İlk önce tüm hesapları kapat

aslinda öyle degilde "yüzeysel sevisip (genelde sürtünüp)" kizlik zarinin hala yerinde durdugundan kendini bakire sanan kizlarimiz fark var saniyor :)
Baya komiksiniz yav cidden sanki ben gönderide sürtünerek ilişkiye girdiğimi falan yazdım.Gelicek sefer yaşadiklarimin video goruntusunu falan eklerim, en azinsan bir taraflarinizdan element uydurmazsiniz))) gönderide yargilamayin yazmiştim ya bir de

ben sizi yargilamadim genel bir yorum yaptim üstüne alinan sizsiniz

bence bi cocuguda hayatindan cikar derim bulasma kimseye seni kimseye tehtit edemez. bu ulkede savci var polis var kanun var. o seni korkuttsa sende korkut

Şimdi sen yargılama deyince
Taman yargılamıyoruz denmez,taşlayanda anlayanda olur
İlk önce yüzeysel müzeysel,bunu geçelim
Şuanda hayat kaliteni,duygu durumunu psikolojini etkileyen,belki ciddi bşr ilişki yaşamana engel olan durum,bu yüzeysel olarak yaşadığın ilişki
Karşındaki erkek kalitesiz bir insan,iğrenç bir insan
Hesaplarını kapat,ilk önce bunu yap
Madem böyle bşr açığın var,olasılıkları en aza indirmeye çalış,bu insanda fotoların var ise
Sosyal hesap kullanma!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…