Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Hiçbir şekilde eski sevgiline yazıpta eşşeğin aklına karpuz kabuğunu getirme.Ancak eğer bir şekilde eski sevgilinin haberi olursa mutlaka arabızda geçenleri o çocuğa anlatacaktır.Eğer fotoları sildiyde ne âlâ belki inkar edebilirsin ancak eğer elinde fotolar varsa sonuç kötü olay daha da yayılır bari fotoları atarken yüzünü kesseydin yaş ufakken yapılan bu hataların bedeli senelerce ödeniyor.En yakın kız arkadaşımın başımda senin olayın aynısı vardı o da video atmıştı.Ayrıldığı çocuk evli olduğu halde arkadaşımın kaç tane ilişkisini bozdu arasında geçenleri anlattı ve kız kaç defa terkedildi neler çekti umarım sen bunları yaşamazsın.Ya dürüst olucaksın tamamen ya da inkar ediceksin bu işten başka çıkış yolu yoktur genelde.

Kafamı kesmiştim canim, sadece belden yukarını cekmiştim ustsuz.Yok ben video falan atmadim asla.

Sence boyle yaparsam gene işgillenir mi eski sevgilim.? Ben dusunuyorum ki, şuna yazip bir az havadan sudan konuşayim, sonra konuyu neden hep farklı hesaplardan bana yazdigina getireyim.Bu kadar sosya medya hesabi degişince verilerine ne oluyor, resimler falan silinmiyor mu sorayim.Belki de saçma bi fikir haklisin

Bu çocukla eski sevgilin sana oyun yapıyor olabilir, bu çocuğa da güvenme. Olan olmus artık kimse kimsenin geçmişine karışamaz, biz erkeklerinkine karışıyor muyuz ? Hem azıcık elleşip koklaşmadan zarar gelmez yapmayan kaldı mi .

Bir de merak ettim peki şimdi ne durumda kız arkadaşınız? Yani nasil durdura bildi eski sevgilisini? Ne illet adammış ya öyle o.Rezil herif.Adamın karısıyla konuşsaydı keşke arkadaşınız

Senin bu hareketini direk olarak tekrardan birlikte olmak isteyişine yoracaktır kesinliklr.Yarın birgün hoşlandığın çocukla sevgili olursa bu kız bana mesaj atmıştı falan diye karşı tarafın aklını karıştırabilir bence hiç bu işe girme yaşadık örneklerini hiç bulaşma derim

Eski sevgiline falan yazma, delirdin mi? uyuyan yılanı uyandırmaya gerek yok.Böyle durumlarda yapılacak şey belli;
yeni sevgilin öğrenir de seni yargılmaya falan kalkarsa ve inkar edilemeyecek noktadaysa ,aslanlar gibi yaptığın şeyi savunacaksın.dik durup o zaman öyleydi, o da bana bir sürü şeyler atmıştı. send me nude akımı yeni yeni çıkmıştı sadece eğleniyorduk ne var yani bunda?diyeceksin.
herkesin geçmişinde bir şeyler var.eğer korktuğunu belli edersen mevzu daha fazla büyür, üstüne gelenin üstüne çıkmalısın ki başa çıkabilesin.

Şikayet edin anca böyle akıllanır bu tipler korktugunuzu anlarsa daha da üstünüze gelir ayrıca şu an ki erkek arkadaşınıza da anların derim tam olarak diil ama sevgili olduğunuzu ve sizi şu an rahatsız ettiğini filan illaki söyleyecek diye düşünüyorum belki de bu çocukla evleneceksiniz o zaman daha büyük sorunlar olabilir.

Bu kadar tesadüf olamaz eski erkek arkadaşın ekledi belki de yeni arkadasini.
Sosyal medya kullanma.Senden haber alabilecegi bir yer olmasin.kesinlikle irtibata geçme eskisi ile.

Bir de merak ettim peki şimdi ne durumda kız arkadaşınız? Yani nasil durdura bildi eski sevgilisini? Ne illet adammış ya öyle o.Rezil herif.Adamın karısıyla konuşsaydı keşke arkadaşınız
Valahi sana birşey söyleyeyim mi 2012 senesinde başladı 2017 senesine kadar devam etti.Karısına ulaşacak bir aracı yoktu kız arkadaşımın.Yaşadığımız yer çok küçük bir şehir herkes herkesi tanıyor.Laf çok çabuk yayılıyor.Kız arkadaşım kimle konuştuysa hepsine ulaştı arasında geçenleri anlattı.Kız arkadaşımın şuan konuştuğu kimse yok yarın birgün ciddi birşeyi çok korkacaktır yine.

Off ya nedir biz kadknlarin çektiği bu rezil, iğrenç adamlardan.Hayatı zindan ediyorlar resmen pislikler.Kadını istedikleri gibi kullanamayınca bari adini çıkarayım diyorlar.Toplumum ahlak polisi gibi gezen kismi da hep bunlarin yaninda oluyor.Benim eski sevgilim çok istiyordu benimle cinsel ilişki yasamayi, ben reddettim hep.Keşke daha azina da izin vermeseymişim salak kafam

Bence konustugun cocukla iletisimi kes. Nolur nolmaz. Sonucta tanisiyorlarsa 2.belayi alma basina. Eski sevgilin de tehdit ederse"onlar benim fotograflarim degil seni kandirmistim" de. Tehdit ettigin icinde seni sikayet ederim rezil olursun falan de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…