Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Galiba gonderide kendimi yanlış ifade ettim, çünku simdiki arkadasimla internette tanismadim, ortak ardakas vasitasiyla tanistik, sonra internette ekledim.Eski sevgilim o zaman yoktu onun arkadaş listesinde, sonradan eklemiş.Aslinda ben de o mesaji yazanin eski sevgilim olduğunu dusundum, ama emin olamiyorum işte(

Herkese atsa, kokusu şimdiye kadar çıkmazmiydi? Offfff bilemiyorum kafam allak bullak.Salağım işte niye yaptim boyle birşey sanki.O kadar pişmanımm ki

Eski sevgilin tam bir pislik te
Internetten nasıl sevgili olunuyor ya ?
Deli mi sapık mi belli değil
Temas yok
Gözlemleme yok .

Bir kaç kez denemek istedim, ama muhafazakar ve dindar biri.Sanmiyorum beni kabul edecegini , hem de geçmişimi bilen bir kişinin daha olmasini istemiyorum.Galiba en makulu açıklama yapmadan uzaklaşmak
Eger sevgin cok fazla değilse uzaklaş madem canim benim esim de muhafazakar biri ama sen tovbe etmissin ben yargılayamam Allah yargilar dedi hic de sorun etmedi. Insallah karsina iyi insanlar çıksın bundam sorna

Neden ezilip büzülüyorsun ki onun karşısında?

Eğer böyle bir şeyi yeni hoşlandığın çocuğa söylerse de o zaman istediğini, yaptığını söylersin.

Üstelik bu eski sevgilinin ayıbı, karaktersizliği olur.

Ona da bir şey diyememek düşer.

Hesap mı vereceksin bir de?

Baya uzun bir zaman konuşup, sonra görüşmüştük.Gene de haklısın, en buyuk hatamdi bu benim

Ortak arkadaş olmaları beni işkillendirdi.
Gerisi senin hayatın sadece seni ilgilendirir.
Ben kimseye bir şey anlatmazdım
Ama o yeni çocukla da görüşmezdim.
Telimi değiştirir
Sosyal medya hesaplarını kapatırdım.
Gerek yok .
Risk taşıyor çünkü

Eger sevgin cok fazla değilse uzaklaş madem canim benim esim de muhafazakar biri ama sen tovbe etmissin ben yargılayamam Allah yargilar dedi hic de sorun etmedi. Insallah karsina iyi insanlar çıksın bundam sorna
Sevdigimi hissediyorum, bir kaç aydir konusuyoruz ve cok duzgun bi ilişkimiz var.Ayrilmayi düşünüyorum, ama bir tarafimda kan ağlıyor(((( her gun bu gun son, noktalayacağim sozunu veriyorum kendime, ama yapamiyorum

Herkese atsa, kokusu şimdiye kadar çıkmazmiydi? Offfff bilemiyorum kafam allak bullak.Salağım işte niye yaptim boyle birşey sanki.O kadar pişmanımm ki
Melekler yüzü yaparken burnu yapmamışlardır. Yüce yaradana çıkıyorlar.
Biz burnu yapamadık diyorlar.
Yüce yaradan burnu yapıyor diyor ki sağ gözden sol göze itimat olmadığı için araya burnu koydum.
Diyeceğim o ki sakın kimseye güvenme.
Hatalar o yaşlarda yapılıyor zaten.
İnşallah hortlamaz bı daha.

Sevdigimi hissediyorum, bir kaç aydir konusuyoruz ve cok duzgun bi ilişkimiz var.Ayrilmayi düşünüyorum, ama bir tarafimda kan ağlıyor(((( her gun bu gun son, noktalayacağim sozunu veriyorum kendime, ama yapamiyorum
Canim sen onu aldatmis degilsin bisey degilsin ki ogrense bile.. eski sevgilin de cok terbiyesizmis doğrusu anlatılır mi sagda solda bu adamlik degil

O sayfada sende anonimsin demi ? Dıdının dıdisi nerden bilcekte senin o hesabi yazicak Allh askina. Seni panikletmeye calisiyo. Hem facebook mu kaldi ya kapat gitsin.
Yok ben anonim değildim, ismim falan gorunuyordu, ama mesaj seçeneklerinde "anonim yaz" butonu da vardı.Sayfanı da facebookta link bolumune kaydetmiştim, yani kolay bulunabilir

Kesinlikle kendini üzmemelisin. Geçmiş geçmişte kalır zaten şuanda ki sevgilin seni böyle yargılayacak birisiyse hayatında olmasının hiçbir önemi yok hiç olmasın daha iyi. Bu ilişkilerin sonunda olan hep kadınlara oluyor ya gerçekten sinirleniyorum.

Erkek arkadaşınin arkadaş listesine sonradan eklenmişse ya eski sevgilin arkadaşlık isteği gönderdi ya da şimdiki. Eski sevgilin seni takip etmiş olabilir ve şimdikine arkadaşlık isteği göndermiş olabilir. Ya da yeni sevgilin bir yerlerden senin hesaplarından falan eski sevgiline dair birşey görmüş ve onu eklemiş olabilir.

Riskli bir durum. Yeni sevgiline aciklamayacaksan ya da benim hayatım benim kararımdi , kimse yargilayamaz diyemiyorsan hep diken üstünde olacaksın. Öyle olacaksa da şimdikinden ayrılman daha iyi .

Sosyal medyaları kapatalim diye ikna et sevgilini

Şerefsizin teki işte.Bir de yeni tanıştığımız zamanlarda nasil modern, anlayisli erkek imaji yaratmisdi sorma...3 lafindan 2si adamlıkla alakalıydı.
Kisi kendini tanir, hangi konuda acigi varsa en cok o konuda konusur, kendi yaptiklarini baskasinda olmus gibi anlatir, ayiplar.

Siz kendinize zarar vermissiniz gecmiste kimseye bi kotulugunuz olmamis ki.

Fotolarda yuzum yok diyorsaniz ne olabilir ki? Umarim silmistir, 3 yıl az degil yani o pislik bi daha bakamasin diye.

Hic korkmayin, kimseye de bisey anlatip aciklamak zorunda degilsiniz.

Sevgiliniz sorarsa da asla ayrintiya girmeden kisaca bilgi verin. Ne kadar serefsiz oldugunu anlayinca hemen bitirdim deyin.

Fakat face'de arkadas olmalari bende de şuphe uyandirdi.

Ancak şu var , sevgiliniz sizi taniyor, duzgun biriyseniz ki oylesiniz gecmis yanlislardan vazgectikten sonra kimse yargilanamaz, o zaman kim ne anlatirsa anlatsin kulaklarini tikamali. Elde edemediği icin iftira atiyor demeli.

Cunku serefli hic bir erkek eski kizarkasinin sevgilisine gecmis iliskilerini anlatmaz. Sevgiliniz bu olgunluktaysa hic korkmayin.

Ama şerefsiz herif hiç tanımadığım birine aramizda olanları anlatmış, adam anonim hesapla bana namuslu ayakları yapan yollusun falan yazmıştı((( bunu bir kere, yaptıysa, gene yapmaz mı((
Bence size onları yazan arkadaşı falan değildir, eski sevgilinizdir. Arkadaşı oturup da sizinle niye uğraşacak? Anlattıysa bile dinler geçer herkes.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…