Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Bence İnternet hesabını kapat ve sosyal medyadan uzak dur. Bu çocuktan da ayrıl. Kimseye geçmişinde yaptığın hataları anlatmak zorunda değilsin. Karşına çıkan erkekte çok masum olmayacak. Ondan ilerde karşına biri çıkarsa da yine sosyal medya kullanmazsın. O saplantılı manyak seni bulamaz

Eski sevgilinle irtibata geçme olayların üzerini ört
Şimdiden olasılıklar üzerine kaygılanıp kendini tüketme

Tatlım? 96lı biriyle bu seviyede cinsellik tartışmaıs yapamayacağım.

Selametle..

Kızlar meraba ben bi konuda size danışmak istiyorum ben 4 5 sene önce falan sevgilimle birlikte oldum şimdiki sevgilim de bunu öğrendi ve kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyor ben inkar ettim ama o bu muayenede kiminle ilişkiye girdiğinde belli oluyor dedi sorun suki benim ilk iliskiye girdiğimde veya ikinci ilişkiye girdiğimde hiç kanamam olmadi sizce bu muayenede sonuç ne olur ?

Kızlar meraba ben bi konuda size danışmak istiyorum ben 4 5 sene önce falan sevgilimle birlikte oldum şimdiki sevgilim de bunu öğrendi ve kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyor ben inkar ettim ama o bu muayenede kiminle ilişkiye girdiğinde belli oluyor dedi sorun suki benim ilk iliskiye girdiğimde veya ikinci ilişkiye girdiğimde hiç kanamam olmadi sizce bu muayenede sonuç ne olur ?

Pardon da o kimki sizi muayeneye zorluyor? Diyelim ki belli olduğu napıcak? Gidip adamımı öldürcek? Saçmalamayın bence asla kabul etmeyin.

Sorun ne yasadigin degil kiminle yasadigin... yasadigin sey hata degil yani... hata olan yasadigin kisi... abuk subuk insanlarla birseyler yasamayin... illa kendilerini belli ederler zaten

Ob
O adamdan ayril cok uzer seni...

O an istemissiniz ve yasamissiniz bunu sorun etmeyin. Bunu sorun eden insanlarlada birlikte olmayin bu devirde kimse sütten cikma ak kasik degil.

ya tabikide haklisiniz benim merak ettigim bu muayenede daha önce kiminle veya ilişkiye girmismi falan diye ogrenilebiliyorumu
Evet belli olur. Eğer içinize boşalma durumu olduysa tespit edilir kim olduğu ama onun içinde şüphelendiğiniz kişininde sperm testi vermesi gerekir diye biliyorum.
Kim olduğunun belli olmasını geçersek eğer evet kan gelsin gelmesin fark ediliyor. Belkide doğuştan kızlık zarınız yoktur.

Onun bildiği sosyal medya hesaplarını kapat. Böylece sana ulaşamaz. Senin hakkında herhangi bir konuda haberdar olamasın. Ortak arkadaşlarınız varsa onlara da yeni bir ilişkin olduğunu falan söyleme. Telefon numaranı da değiştir. Eski sevgilin muhtemelen mutsuz bundan dolayı da senin de mutlu olmanı istemiyor. Asla ondan korkuyor gibi bir izlenim verme çünkü korktuğunu hissederse daha da üstüne gelir. Seni rahatsız ederse, savcılığa ver. Artık ondan sonrasını da o düşünsün.

Sakin eski sevgiline falan yazma essegin aklina karpuz kabugu dusurme. Belki o da buyumus akillanmistir ve artik boyle birsey yapmasinin ne kadar sacma olacagini anlayabilecek erdeme erismistir. Fotolara gelince madem yuzun cikmamisti nerden ispat edecek senin oldugunu inkar et gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…