Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Yok ayni şehirde değiliz, baya uzağa taşınmış yaşadığım şehirden

Bu soruyu kendim için sormuştum aslında.
Ben de beni hiç bırakmayan, ayrılmaya çalıştığımda tehdit eden biriyle sevgili olmuştum da.
Aynı şehirdeyiz şimdi.
Farklı bi yere taşınacağım inşallah yazın.
O vakit kurtulurum diye düşünüyordum ama farklı şehir bile engel olamıyor galiba takıntılı tiplere. Bu nedir ya. Çok zor şeyler. Taşınıcam diye sevinmesem mi ne : (

Bu soruyu kendim için sormuştum aslında.
Ben de beni hiç bırakmayan, ayrılmaya çalıştığımda tehdit eden biriyle sevgili olmuştum da.
Aynı şehirdeyiz şimdi.
Farklı bi yere taşınacağım inşallah yazın.
O vakit kurtulurum diye düşünüyordum ama farklı şehir bile engel olamıyor galiba takıntılı tiplere. Bu nedir ya. Çok zor şeyler. Taşınıcam diye sevinmesem mi ne : (
Seninki ne yapiyor? Yani neyle tehdit ediyor? Evet canim maalesef mesafeler bu tiplere engel değil

Herkese merhaba.Bir konuda akıl almak istiyorum((( lütfen yargılayacak tarzda yorumlar yazmayın zaten kötü hissediyorum kendimi.Ben 4 yıl falan önce internette biriyle tanışıp sevgili olmuştum. O zamanlar 19 yaşındaydım daha ve bu çocuga baya bağlanmıştım, zaten ilk sevgilimdi.Şimdi bizim aramızda cinsel ilişki olmasa da, zaman zaman yakınlaşmalar oldu ,yüzeysel sevişmeler yani.Ama belirttiğim gibi asla cinsel ilişki olmadı aramızda.1 buçuk sene falan devam etti ilişkimiz, kendisi çok takıntılı, aşırı kıskanç, hatta fevkalede kıskanç biri olduğu için bitirmek zorunda kaldım.Tabi bana ihanet etmesinin de rölü oldu bu kararı almamda.Velhasıl ayrıldık ve bir süre hiç ses çıkmadı bundan.Sonra yeniden bana yazmaya, aramaya başladı ve bambaşka yüzüyle karşılaştım.Sürekli benimle görüşmek istediğini söylüyor, redd edince tehditler savuruyordu.Bir keresinde sosyal medyada anonim soru sorma sitesinde kimliğini belirtmeyen bir kişiden benim ne mal olduğumu bildiği, sevgilimle seviştiğimi bildiği, namuslu ayakları yapan bir yalancı olduğum tarzında bi mesaj aldım.Bunu hemen eski sevgilime belirttim ve bana sanki hiç birşey olmamış gibi : ben aramizda geçenleri bir arkadaşa anlattım, o da sana takılmak için oyle yazmıştır, söylerim bir daha yapmaz dedi :KK43:(( şerefsiz herif işte, birşey diyemedim ben.Şimdi beni asıl düşündüren meseleye geliyorum,bu son olay 1.5 sene falan önce yaşandı, o zamandan beri ses yok yine.Ben bir çocukla taniştim, facete de ekledim, ve bir gün geçmiş sevgilimin onun arkadaşlık listesinde oldugunu gordum, dünyam başıma yıkıldı.Ya bir gun konu eskilere gelir ve benimle yaşadıklarını anlatırsa.Bu tanistigim cocukla cok seviyeli bir ilişkimiz var, zaten eski hatalarimi İnşallah bir daha asla tekrarlamam.Ama geçmiş peşimizi bırakmıyor(((( bir de en buyuk hatam yuzum gozukmese bile eski sevgilime bir kaç tane üstsüz foto atmıştım.Cahillik iste şimdiki aklım olsaydı yaparmıydım.Yani konuşur ve eski fotolarımı da isbat olarak atarsa, ben biterim.Tabi eski fotoların kalıp kalmadığını da bilmiyorum, sonucta 3 seneden fazla zaman geçti.Akıl verir misiniz bana nasil davranmaliyim? Ağzini aramak için geçmiş sevgilime yazarsam, hata yapmış olurmuyum? Konu baya uzun oldu, özür dilerim(
Bu arada şimdiki arkadaşimla internette tanismadim, ortak arkadas vasitasiyla tanistik, sonradan faceten ekledim.
Sonuna kadar inkar edeceksin başka çıkar göremedim

Aslinda resimleri ortaya çıkarmazsa böyle bir sansim var, yani vence arkadaşım bana inanır ona değil.Zaten cok dengesiz ve hasta ruhlu biri, somut delil olmadan ona inanmaları mümkün değil.Ama iste resimleri saklamışsa ayvayı yedim
Peki tehdit ederken hiç söyledi mi şunu yapmazsan elimdeki resimleri paylaşırım diye

Seninki ne yapiyor? Yani neyle tehdit ediyor? Evet canim maalesef mesafeler bu tiplere engel değil

Ailenle konuşurum, anneni babanı ararım, akrabalarına mesaj atarım gibi şeyler. Ama aslında yapmaz. Sadece korkutma amaçlı sanıyorum ki. Gerçi bi akrabama yazmıştı ama sadece selam yazmış mesela. Barışınca bi şey yapmadı. Barışmasam ileri gider miydi bilmiyorum. Ben onunla şunu bunu yaşadım demez diye düşünüyorum. Özelimizi açmaz.
Bi kez ayrılmak istediğimi söyledim annenle konuşucam yüz yüze benim hatam yok kendimi ifade edicem o da bilsin diye tutturdu.
Öyle diyince yine huyuna gidip barıştım.
Beraberken çok iyi. Beni çok abartılı boyutta seviyor. Takıntı derecesinde. Zarar verici ölçüde. Evlenmek de istiyor ama ben kararsızım. Ben de seviyorum onu. Ama korkutuyor bazen. Normal zamanda benden istediğin zaman ayrılabilirsin diyor. Ama terk ettiğimde tehdit ediyor.
Adam gibi ayrılmalıymışım. Terk edince kabul edemiyormuş.
Geçip karşısına bitsin artık desem güzelce izah etsem yine tehdit eder mi bilmiyorum.
Burdan gidince peşimi bırakır diye düşünüyorum.

Valahi sana birşey söyleyeyim mi 2012 senesinde başladı 2017 senesine kadar devam etti.Karısına ulaşacak bir aracı yoktu kız arkadaşımın.Yaşadığımız yer çok küçük bir şehir herkes herkesi tanıyor.Laf çok çabuk yayılıyor.Kız arkadaşım kimle konuştuysa hepsine ulaştı arasında geçenleri anlattı.Kız arkadaşımın şuan konuştuğu kimse yok yarın birgün ciddi birşeyi çok korkacaktır yine.

bu nedir ya, şu olayda arkadaşınıza yapılan harekete aşırı sinirlendim!şerefsize bak, bitmiş gitmiş evlenmişsin ne derdin var kızın hayatını mahvediyorsun daha?o adamlara da yazıklar olsun!! bir tanesi çıkış de dememiş mi, banane birader geçmiş geçmiştir kapat o y.vş.k ağzını diye??yazıklar olsun!hayır sonra ne yapmış bu kadın, en fazla sevişmiştir nedir yani?
ben onun yerinde olsam o pisliğin evliliğini bozmak için elimden geleni yapardım, zaten 5 sene kafayı bana takıp hala benim ilişkilerimle uğraşan adamın aklı evliliğinde falan değildir evdeki kadına da yazık!arkadaşınız biraz güçlü dursun hayatını o sapığın ellerinden de geri alsın, sinirlendim gerçekten

Aslinda resimleri ortaya çıkarmazsa böyle bir sansim var, yani bence arkadaşım bana inanır ona değil.Zaten cok dengesiz ve hasta ruhlu biri, somut delil olmadan ona inanmaları mümkün değil.Ama iste resimleri saklamışsa ayvayı yedim
Peki tehdit ederken hiç söyledi mi şunu yapmazsan elimdeki resimleri paylaşırım diye
Yok oyle birşey demedi, ama hep elinde birşeyler var, her an ortaya çıkarabilir tarzinda tehditler savurdu.Ben de hiç üstelemedim, yani sormadım ne oldugunu.

Ailenle konuşurum, anneni babanı ararım, akrabalarına mesaj atarım gibi şeyler. Ama aslında yapmaz. Sadece korkutma amaçlı sanıyorum ki. Gerçi bi akrabama yazmıştı ama sadece selam yazmış mesela. Barışınca bi şey yapmadı. Barışmasam ileri gider miydi bilmiyorum. Ben onunla şunu bunu yaşadım demez diye düşünüyorum. Özelimizi açmaz.
Bi kez ayrılmak istediğimi söyledim annenle konuşucam yüz yüze benim hatam yok kendimi ifade edicem o da bilsin diye tutturdu.
Öyle diyince yine huyuna gidip barıştım.
Beraberken çok iyi. Beni çok abartılı boyutta seviyor. Takıntı derecesinde. Zarar verici ölçüde. Evlenmek de istiyor ama ben kararsızım. Ben de seviyorum onu. Ama korkutuyor bazen. Normal zamanda benden istediğin zaman ayrılabilirsin diyor. Ama terk ettiğimde tehdit ediyor.
Adam gibi ayrılmalıymışım. Terk edince kabul edemiyormuş.
Geçip karşısına bitsin artık desem güzelce izah etsem yine tehdit eder mi bilmiyorum.
Burdan gidince peşimi bırakır diye düşünüyorum.
Oo sizinki de baya manyakmış ya.Hala sevgili misiniz yani bu adamla? Psikolojik sorunları var belli ki dikkatli olun derim.

Oo sizinki de baya manyakmış ya.Hala sevgili misiniz yani bu adamla? Psikolojik sorunları var belli ki dikkatli olun derim.

Evet arkadaşım da diyor bu adam ruh hastası.
Onunla olduğum sürece sıkıntı yok.
Her şey normal. Ama artık görüşmeyelim diyince ve engelleyince gelip kapımda bekliyor. Sürekli evimin etrafında dolaşıyor. Tedirgin ediyor. İşe gidince arabasına binmemi istiyor. İlla yüz yüze konuşması gerekiyor. Yani öyle elimi kolumu sallayıp gitmeme izin vermiyor. Değişik. Sevgisini de çok hissettiriyor bi yandan. Hem çok düşünceli aşk dolu hem de tehlikeli duruma göre.
Gerçekten problem. Bu şehirden gidene kadar idare edicem artık. Sonradan bırakır herhalde. Tek çıkış noktam o. Sadece duruyor öyle şu an. Bi de onunla aynı şehirdeyken asla başkasıyla olamazmışım.

Evet arkadaşım da diyor bu adam ruh hastası.
Onunla olduğum sürece sıkıntı yok.
Her şey normal. Ama artık görüşmeyelim diyince ve engelleyince gelip kapımda bekliyor. Sürekli evimin etrafında dolaşıyor. Tedirgin ediyor. İşe gidince arabasına binmemi istiyor. İlla yüz yüze konuşması gerekiyor. Yani öyle elimi kolumu sallayıp gitmeme izin vermiyor. Değişik. Sevgisini de çok hissettiriyor bi yandan. Hem çok düşünceli aşk dolu hem de tehlikeli duruma göre.
Gerçekten problem. Bu şehirden gidene kadar idare edicem artık. Sonradan bırakır herhalde. Tek çıkış noktam o. Sadece duruyor öyle şu an. Bi de onunla aynı şehirdeyken asla başkasıyla olamazmışım.
Allah yardımcınız olsun,İnşallah kazasız belasız atlatırsınız.Ne denir ki...acaip moralim bozuk nedir bizim bu çektiğimiz.Yaşananların bedeli bu olmamalı cidden, kene gibi yapisip hayatımızı mahvetmeyene kadar kopmuyorlar Allahın belaları

Allah yardımcınız olsun,İnşallah kazasız belasız atlatırsınız.Ne denir ki...acaip moralim bozuk nedir bizim bu çektiğimiz.Yaşananların bedeli bu olmamalı cidden, kene gibi yapisip hayatımızı mahvetmeyene kadar kopmuyorlar Allahın belaları

Sizinki ne için tekrar rahatsız ediyor? O da evlenmek mi istiyor yoksa sen ya benimle olursun ya da kimseye yar etmem kafasında mı? Üstelik bi de aldatmış yani. Böyle birinden ayrılmak istemek çok normal. Hala neyin derdi bu ya

Bence bu yeni sevgilinide birak.. tanisiolarmis daha nolmasini bekliyosun? Belkide sana oyun yapiyolar. Bulasma

Sizinki ne için tekrar rahatsız ediyor? O da evlenmek mi istiyor yoksa sen ya benimle olursun ya da kimseye yar etmem kafasında mı? Üstelik bi de aldatmış yani. Böyle birinden ayrılmak istemek çok normal. Hala neyin derdi bu ya
Pislik işte sanmıyorum derdinin evlenmek olduğunu.Herhalde gönül eglendirmek istiyor, ben oltaya gelmeyince de tehdit ediyor.Erkekler genellikle ego kasmak için arkadaş ortaminda iliskilerini anlatırlar, pislikler işte.Duzgun adam bulmak zor bu devirde

X