Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

tonikten kastın ne anlamadım.. vücut için de tonikler var mı bilmiyorum cnm..

senin tavsiye edebilcein bişi var mı? bacaklarım kollarım kalçalarım filan çok kuru ürederm kullanıorum ben işte..
canım ben sıvılce için tonık soylemiştım sen içinden yag cıkıyor dıyınce ..ama eger kuruluk varsa olmaz tabı sen şöyle yap o yag cıkan yerlere pamukla yada gazlı bezle şu gosterdıgım urunden sur..cıldıne uygun bırsey al tabı çeşitlerı var...tum vucudun içinde saf gülsuyu onerıcem yuzun kolların bacaklarına sur..banyo sonrası ıslakken vucudun nemlendırıcı sur yagsız..

miriana 2 gündür sürüyorum izlerde gitme yok ama acılma var.. hergun yapmam da mahsur var mıdırki?

canım ıstersen cokda yogun surup cıldını yıpratma haftada 2-3 kez sur 1 gun aralıklarla gece yatarken yeterlı..hangı urun hangı ılac bırden bıre yokederkı yavas yavas tedavı edıp mınımuma ındırecektır

canım dogum lekesı derken bayanların gebelık esnasında bagısıklık sıstemınden cıltlerınde oluşan kahve lekelerden bahsedıyorum ..senın doğuştan olan lekenle ılgılı bırsey dıyemıcem helekı gormeden..kalıtsal cunku o..

arap kızı hakkında bılgım yok..sen kant yagı ve yogurdu ara ara uygula bakalım ne olacak

fiyatı ne kadardı peki ?

canım yüzümde bazı geçmeyen izler var ben de uygulamayı düşünüyorum bu yazıyı okuduktan sonra.hatta aldım bile.geceleri süreceğim pamuğa batırıp sürmeyi düşünüyorum ama sarmam da gerekir mi yattığımda o silinmez mi ki ?? veya nasıl sürebilirim?? gerçekten mucize gibi bişeymiş anlattıklarına bakılırsa..

bu konuyu gorunce cok mutlu oldum.. 3 gun once kantaron ve cilek yagi almistim cildim icin. sivilce lekelerine uyglcaktm.ama cildim yagli bir gun yaptm ..cildimi temizlememistm sabaha bayaa yagli gorunuyodu biraktim bnde kullanmayi :s
'dun yuzumu guzelce temizleyp uyguladim sabah bayaa berrak duruyodu yuzum. gaza geldm simdide dvm edp miss gbi cilde ulascm ins tesekkrler cnmm opuyorumnanaktan

ha bi de sigil izi vardi elimde cocuklugmdan kalma ben unuttum aslnda onun orda oldgnu yerimseniben ama yapabilrm belki etkisi olrmu dersin? :kedi:
z

kizlar bi de ben 50 ml ligini 5 tl ye aldim. markasi mecitefendi bayanssulusmile gayet yogun bi kivami var. sanirim sari

sevındım canım sıgılıde gecırır..sıvılce varsa hepsını boca etme yuzne gazlı bezle noktalara uygula...
sıgılıde gecırır dıye tahmın edıyorum..ben kırmızısını kullanıyorum defne doganın

yanlış uygulama yag gece surulur ve yatılır..gazlı bez ıle surulur..tam aksıne rengını açar yaranın..defne doga markası bu konuda en ıyısı

canım sonucta ucuz ve kolay bulunan bır yag alın uygulayın hıcbırsey kaybetmezsınız gecırıp gecırmıcenı bılemem ama cok faydsını gordm

Ben de okumuştum kantaron yağının izlere lekelere tahrişe falan iyi geldiğini,

Aldım geçen gün kırmızı olandan,

Bıyık bölgesine sir ağda yapınca bazen tahriş ediyo,

Ondan sürdüm bir kere sanki reengini bile açmış gibi geldi,

Tahriş acısını da hafifletti,bakalım birkaç kez daha denicem ve uygulicam,

O zaman daha çabuk etki gösterir diye düşünüyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…