Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

sayende bende aLdım kuLLandım vee
sonuç süper en azından şimdiLik öyLe
2 gündür sürüyorum iLk gün kuruttu oLanLarı
2. gün bi adet iLtihapLı siviLce çıktı (sanırım yediğim cips ve regL zamanının yakLaşmasından doLayı)
neyse dün gece yine sürdüm o kuruyanLar daha bi kurudu..
veee iLtihaplı olan yok oLmuştu ohaoldumsmile
nasıL mutLu oLdum anLatamam zemuszemus
bide geçen gün düşmüştüm koLum sıyrıLmıştı yara izLerinede iyi geLiyo diyince sürüverdim o da biraz geçmiş gibi umarım tamamen geçerLerboshayallersmile

bazıları oyle dıyor canım cunku işlerıne gelmıo kırmıızısı var defne doga markasından alcaksın..arastr ıllakı bulursun..kutusundekı amblem sarı çiçek ama içi kırmızı

canım paylaşımın çok güzel sana sormak istediğim bir kaç soru var.iki gün önce kollarıma sir yaptırdım derim kalktı ama incecik hata kalkıp kalkmadığını ble anlayamadım ve unutup ertesi gün denize gittim ama bugün koluma baktım ten rengimden biraz daha koy olmuş o derisi kalkan yerler.bu güneş lekesimi yoksa kabulkanıyomu yoksa sir lekesimi anlayamadım kantoron yağı bu sorunada iyi gelirmi birde çatlaksorunum var sence çatlaklarıda geçiririmi ama ergenlik çatlaklrım 20 senelik vardır çatlaklarım bide antoron yağını sürüp streç filmle sarsam bacakalrımı selülitlere iyi gelirmi ki?bilmiyorumkismile

canım derının durumunu bılemıcem ama cılt sorunlarına izlere ıyı gelıyor..sür gecelerı gazlı bezle..çatlak için denemedım ama masaj ve sporla yagıda kullanırsan duzelme ıllakı olur..

canım benım bacaklarımda yara ızlerım vardı sana yazalı bir ay oldu sanırım renkte biraz acılma var ama hala varlar..kırmızı kantaron kullanıorum bu arada

hafta da 3 kez sürüyorum cnm ,acılma oldu gözle görülür şekilde.. sanırım ben mucize beklıyorum tamamen gitmesi gibi:)ama o da olur inş.

Çatlaklar için kullanana arkadaşlar sonuçları paylaşabilir mi acaba?Ben çatlaklar için fındık yağına başlıyacaktım ama bu kırmızı kantaronun hücre yenileyeceğinden bahsetmişsiniz....Acaba faydasını gördünüz mü?

dün yaptım kantoronu...sivilce lekeleri için...çok iyi geldi..ilk seferde bile...vay be...dahaönce ağda sonrası karartı için denemiştim açmıştı biraz rengini...her gün sürücem karartı içn...açılsın biarz sonra azaltırım günleri...miriana harikasın:)

boyle sonucları duydukca nasıl mutlu oluyorum ..bı Allah razı olsun demenız yeterlı..faydalarını yaymak cok muhım.sızde cevrenızı bılgılendırın ..tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…