Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

bıyerden alıntı yapıyorum deneyebılırsın

Biberiye bitkisi ve 1 tatlı kaşığı kekiği bir buçuk su bardağı kaynar suda, çay demler gibi demleyin ve bir süre dinlendirdikten sonra süzün. Daha sonra bu karışımı temiz saç diplerine iyice yedirerek sürün. Bu şekilde çabuk yağlanma sorununa elveda diyebilirsiniz.

bu arada sacı lımon yada tuzla ovup sonra yıkayın dıyende cok

Çok çok teşekkür ederim canım ŞenizŞeniz

canım bu güneş sigara lekesini de geçiriyormu ..bir başka topikden soğan suyu deniyorum etkili ama gözlerimi mahvediyor kokusu ...sence bu lekelere çözüm olabilirmi

canım herturlu seye ıyı gelıyor..güneşe çıkmadan önce mutlaka uv koruyucusu yuksek bırşey kullanman lazım ayrıca gunes ve dogum lekelerını yogurtta gecırır ..yagıda gecelerı sur yat derım

benim bacaklarımda sinek ısırmasıyla kaşımamdan ötürü ve kucukken düşmemden olusan yara izlerim var gecer mi peki?
birde annemde hamılelık lekesi var onada fayda eder mi acep?
son bir sorum daha var.. yagın yakıcı ve tüylendirici etkisi varmı?

canım herturlu ız ve yaraya bırebırdır..uygulamaktan zarar gelmez.dokuyu yenıler tedavı eder..hamılelık lekesıne hem yogurt sursun haftada 2-3 kez hemde bu yagı yapsın..

yag tuglendırmez..hiçte yakmaz..en fazla karıncalanma yapar oda hıc hısedılır deıl

benim de bir sorum olacak..

benim kollarımda bacaklarımda kalçalarımda pütürler var..sivilce değiller ama sivilce gibiler derinin altında birikmiş bişiler var..sıkınca sivilce gibi yağ çıkıyo..onlara da iyi gelir mi?? bıktım artık pürüzsüz bi ten istiyorum:KK43:

onlara önce tonık sonra yag onerıcem..pıyasadan cıldıne uygun bır tonık al pamukla sabah akşam o puturlu yerlerı yuvarlak hareketlerle tonıkle..ayrıca guneşe enaz 30 faktorluk uv koruyucusu ıle çık..haftada 1 de elma sırkesı ıle yıka durulama..

yagıda haftada 2 kez gece yatarken uygula...

sivilcenız şiştıgınde once poşete koydugunuz buz ıle bastırın şiş ınsın..sonra tonık surun..sıvılceye yag surulmez sadece kabuklanma veya leke varsa surun..

sivilcenız şiştıgınde once poşete koydugunuz buz ıle bastırın şiş ınsın..sonra tonık surun..sıvılceye yag surulmez sadece kabuklanma veya leke varsa surun..

Hımmm...
Zaten sivilcem tek tük , onlara sürmesemde olur.
Asıl sorun , çıkan sivilcelerimle oynayıp, kabuğa döndümem ve sonucunda leke :KK43: .
Sivilce genelde içten gelen bişey, onun engelllenmesi biraz zor ,yediklerimizle de bağlantısı var.
Ki ben cips ,çekirdek ,çikolata baya tüketen biriyim.
Öyleyse sadece lekelerime sürersem ve geçerse memnun kalıcam
Şimdiden çok teşekkürederim

Son düzenleme:
tamam canım ama lutfen madem oynuyorsun tırnak izi bırakmamaya calış..kabuga donenı rahat tedavı eder..

Duramıyorum ya kaydirigubbakcemile3 Elim istemeden alnıma gidiyo sempatiksalakcinni
Bu aralar sivilceler hafifledi , izleride zamanla biraz açıldı.
Ama ben yanaklarım gibi pürüssüz olmasını isityorum
Tırnak izi yok sadece kahve lekeler var boshayallersmile

onlara önce tonık sonra yag onerıcem..pıyasadan cıldıne uygun bır tonık al pamukla sabah akşam o puturlu yerlerı yuvarlak hareketlerle tonıkle..ayrıca guneşe enaz 30 faktorluk uv koruyucusu ıle çık..haftada 1 de elma sırkesı ıle yıka durulama..

yagıda haftada 2 kez gece yatarken uygula...

tonikten kastın ne anlamadım.. vücut için de tonikler var mı bilmiyorum cnm..

senin tavsiye edebilcein bişi var mı? bacaklarım kollarım kalçalarım filan çok kuru ürederm kullanıorum ben işte..

X