Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
KANTORON YAĞI ( ben kırmızısını kullanıyorum )

sevgili arkadaşlar uzun zamandır kullandıgım ve her alanda mucızesını gordugum bu eşsiz yağı anlatacagım sizlere...uzun zamandır yazmayı planlıyordum şimdı burdaki geçmeyen izlerinden yakınan arkadaşları görunce dedım hadı yerı gelmişken yazayım...benım bu yağ ile tanışmam kadın hastalıgım sayesınde oldu kurtulamadıgım hpv yi bu yag ıle yendım..herturlu seyı arastırıp denedım baktım kı bu yağın uzmanlık alanı,yaralar,izler,kondilomlar,virüsler,dikiş izleri,yanıklar,sivilceler vs....

önce size bu yağ hakkında arastırılmış teknık bılgı verıp sonra uygulamarını anlatıcam..bu arada şimdı farkettim bitki sözlugunde buna yer verilmiş burda ama ben bu bölumdede paylaşmak ıstedım cunku geçmeyen ızlerınden magdur olan çok..vede benım bakış açım bıraz daha farklı..

İltihap giderici, yara iyileştirici, yatıştırıcı,
antidepressif, kramp çözücü, ağrı kesici, antiseptik.kanser hücrelerini yokedici özelıklerı var..

benım yöntemlerim ile pratık kullanım önerılerı:

yara,yanık,dikiş,sivilce,lekeler için -gazlı beze damlattığınız kantoron yağını sorunlu bölgeye pansuman şeklinde özellıkle gece yatarken uygulayın..yıkamayın..izin yada yaranın sorunlu oluşuna göre ıster hergun ıster haftada 3 gun uygulayın..sivilce problemi varsa haftada 3 kere,leke problemı varsa haftada 2 kere uygulayın...

bağışık sıstemı güçlendırmek için başka bır şişedeki yağı,suyunuza bırkaç damla damlatarak içebılırsınız..
kadın hastalıklarınız için hpv gıbı kondilomlarınız varsa kulak çöpü ile yıne gecelerı yatarken uygulayın..aynı kulak çöpünü farklı yere kullanmayın..hastalıgınız olsun olmasın vajen hastalıga elverişlı açık bölge oldugu için haftada 1 defa gazlı bez ıle pansuman yapın iç ve dış makat bölgesıne kadar ınanılmaz bır temızleyıcı mıkrop kırıcıdır...

kendim kullanıp başarı elde ettıgım yerler:

-ağız içi yarayı 1-2 gecede geçirdi...( anneanenmde)
-hpv den oluşan sıgıllerımı 1 haftada yokettı ve 1 yıldır yoklar.-.
-tahriş olan yanık olan bölgeye uygulandı ve hemen sonuç alındı..
-annemde bacak kısmında sıcak ve nemden oluşan kızarıklıkları pişikleri hemen geçirdi tedavı ettı..
-babam traş sonrası kullanıyor ve tahriş sorunu yok..
-ağdanın oluşturdugu tahrişi yokedıyor..
-yüzdeki kahverengı lekelerı geçirdi..

-kaza geçiren yakınımızın belindekı yara ve dikişe uygulandı buyuk ölçüde duzelme goruldu..
-saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

sevgılı arkadaşlar bu konuyu bıtkı bölumune hem varoldugu için hem bır bılene sorun kısmı benım bu konudakı bılgıme daha uygun oldugu için açmadım..ben bu yağın mucızesını cok gordum cok sonuç aldım bu yuzden soruları burdan yanıtlamak ıstıyorum..

sevgılerle bol şifalar

valla süper bir paylaşım olmuş hemen denemeyi düşünüyorum
peki bu yağın çeşitleri var mı? hangisini alalım? ya da aktara gittiğimizde ne diye isteyelim?

canım ben butun bunlara kırmızı kantoron yagını kullandım kırmızısı cok zor bulundugundan sarısını onerıyorlar ama mumkunse defne &doğa markasının kırmızı kant yagını bul..

yüzümde güneş lekeleri var ben gibi onları geçirirmiki ? çok sağol canım paylaşım için :)

güneş lekesi,ben ve çil hepsı bırbırınden ayrı seylerdır..yaz kış dışarı uv koruyucusuz çıkmamanız lazım ozellıkle yüz ve dekolteye..ben sıyah şekıldeyse sanmıyorum geçirecegını doktora gtmenız lazım ..siz her halukarda kullanın faydasını gorursunuz

peki yüzdeki çilleri yoketme yada azalmta ihtimali yüksekmi.mesela belli belirsiz çillerim güneşi görünce rengi koyulaşıyor hemen

canım çok teşekkür ederim...
aktara gittim bana kırmızı kantaronu hiç bi yerde bulamayacağımı Türkiye ye getirmediklerini söyledi.Bende bi umut sarısını aldım ama kutusunda sadece sabit kantaron diye yazıyo.
kullananı 3 gün oldu sabahları ve akşamları yüzümü yıkadıktan sonra elime damlatıp sürüyorum
bi kaç gün önce çenemde ve yanaklarımda çıkan sivilcelerle oynayıp onları kanatmıştım ve yara yaptım
normalde haftalarca geçmezdi o yaralar ama kantaronu kullandığımdan beri izler geçmeye başladı renkleride açılıyo muhteşem bişey gerçekten tekrar teşekkür ederim

bıtanem oncelıkle işe yaramasına çok sevındım sarısıda aynı etkıdır ama ben kırmızısından fayda gordum daha cok ..hiç yoktan ıyıdır kırmızı defne&doğa markasında var amblemı sarı çiçek ama rengı kırmızı..onların bırcok yerde şubelerı var en kötu ıhtımal netten bulabılırsın..cok sevındım anlatamam sana...ınankı bu bır mucıze işe yaramadıgını hıc gormedım

tatlım çok sağol ya duacın oldumopuyorumnanaktan
söylediğin yerden bakıp kırmızısını da alıcam ameliyat izlerimi inşallah geçirirzemuszemus
eskileri değil ama yeni oluşmuş yaraları çabucak geçiriyo :dance:

-saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

Dökülme problememim bitti şükür ama yağlanmanın önüne geçemiyorum. Yağı saça nasıl uyguladınız acaba? Zahmet olmazsa detaylı yazarmısınız lütfen, ne kadar tutulduğu vs. Çok teşekkür ederim şimdiden a.s.

miriana su çiçeği izlerini de yok eder mi????
canım neden olmasın gazlı bez ıle gecelerı uygula sonuc alacagına ınanıyorum..
su çiçeği izleri eğer yeni olmamışsa geçireceğini sanmıyorum ben canım boshayallersmileçünkü bende de var küçüklüğümün hatıraları çukur çukur kaldılar:gitme:

ben umıtlıyım bu yag her derde deva...cıldı yenılıyor

canım yaglanma için yag oneremem her nekadar bu yag farklı bır cınstte olsa cok yaglıysa yapma derım sacınde hem dokulme hem yaglanma olan arkadasım bunu haftada 1 kere sac dıplerıne yedırıyor 40 dk sonra yıkıyor..istersen bı ıkı kez dene yaglanması artarsa bırak..ayrıca sac durulama suyuna elma sırkesı dok bıraz yaglanmaya ıyı gelır kremlı şampuanlardan uzak dur..ve sık tarama kaynar suyla yıkama buda yaglandırır

Korktum şimdi bak bilmiyorumkismile Elma sirkesi denedim fakat çok feci kokuyor dayanamadım bıraktım. Kremli şampuan hiç kullanmam, kremide saç diplerime sürmem. Evdeysem saçımı taramam, ellemem bile kaydirigubbakcemile3 ama 2 günde bir yıkamam gerekiyor Çok üzgünüm çoook
Teşekkür ederim ilgin için Şeniz

bıyerden alıntı yapıyorum deneyebılırsın

Biberiye bitkisi ve 1 tatlı kaşığı kekiği bir buçuk su bardağı kaynar suda, çay demler gibi demleyin ve bir süre dinlendirdikten sonra süzün. Daha sonra bu karışımı temiz saç diplerine iyice yedirerek sürün. Bu şekilde çabuk yağlanma sorununa elveda diyebilirsiniz.

bu arada sacı lımon yada tuzla ovup sonra yıkayın dıyende cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…