Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

sayende bende aLdım kuLLandım vee
sonuç süper en azından şimdiLik öyLe
2 gündür sürüyorum iLk gün kuruttu oLanLarı
2. gün bi adet iLtihapLı siviLce çıktı (sanırım yediğim cips ve regL zamanının yakLaşmasından doLayı)
neyse dün gece yine sürdüm o kuruyanLar daha bi kurudu..
veee iLtihaplı olan yok oLmuştu ohaoldumsmile
nasıL mutLu oLdum anLatamam zemuszemus
bide geçen gün düşmüştüm koLum sıyrıLmıştı yara izLerinede iyi geLiyo diyince sürüverdim o da biraz geçmiş gibi umarım tamamen geçerLerboshayallersmile

bazıları oyle dıyor canım cunku işlerıne gelmıo kırmıızısı var defne doga markasından alcaksın..arastr ıllakı bulursun..kutusundekı amblem sarı çiçek ama içi kırmızı

KANTORON YAĞI ( ben kırmızısını kullanıyorum )

sevgili arkadaşlar uzun zamandır kullandıgım ve her alanda mucızesını gordugum bu eşsiz yağı anlatacagım sizlere...uzun zamandır yazmayı planlıyordum şimdı burdaki geçmeyen izlerinden yakınan arkadaşları görunce dedım hadı yerı gelmişken yazayım...benım bu yağ ile tanışmam kadın hastalıgım sayesınde oldu kurtulamadıgım hpv yi bu yag ıle yendım..herturlu seyı arastırıp denedım baktım kı bu yağın uzmanlık alanı,yaralar,izler,kondilomlar,virüsler,dikiş izleri,yanıklar,sivilceler vs....

önce size bu yağ hakkında arastırılmış teknık bılgı verıp sonra uygulamarını anlatıcam..bu arada şimdı farkettim bitki sözlugunde buna yer verilmiş burda ama ben bu bölumdede paylaşmak ıstedım cunku geçmeyen ızlerınden magdur olan çok..vede benım bakış açım bıraz daha farklı..

İltihap giderici, yara iyileştirici, yatıştırıcı,
antidepressif, kramp çözücü, ağrı kesici, antiseptik.kanser hücrelerini yokedici özelıklerı var..

benım yöntemlerim ile pratık kullanım önerılerı:

yara,yanık,dikiş,sivilce,lekeler için -gazlı beze damlattığınız kantoron yağını sorunlu bölgeye pansuman şeklinde özellıkle gece yatarken uygulayın..yıkamayın..izin yada yaranın sorunlu oluşuna göre ıster hergun ıster haftada 3 gun uygulayın..sivilce problemi varsa haftada 3 kere,leke problemı varsa haftada 2 kere uygulayın...

bağışık sıstemı güçlendırmek için başka bır şişedeki yağı,suyunuza bırkaç damla damlatarak içebılırsınız..
kadın hastalıklarınız için hpv gıbı kondilomlarınız varsa kulak çöpü ile yıne gecelerı yatarken uygulayın..aynı kulak çöpünü farklı yere kullanmayın..hastalıgınız olsun olmasın vajen hastalıga elverişlı açık bölge oldugu için haftada 1 defa gazlı bez ıle pansuman yapın iç ve dış makat bölgesıne kadar ınanılmaz bır temızleyıcı mıkrop kırıcıdır...

kendim kullanıp başarı elde ettıgım yerler:

-ağız içi yarayı 1-2 gecede geçirdi...( anneanenmde)
-hpv den oluşan sıgıllerımı 1 haftada yokettı ve 1 yıldır yoklar.-.
-tahriş olan yanık olan bölgeye uygulandı ve hemen sonuç alındı..
-annemde bacak kısmında sıcak ve nemden oluşan kızarıklıkları pişikleri hemen geçirdi tedavı ettı..
-babam traş sonrası kullanıyor ve tahriş sorunu yok..
-ağdanın oluşturdugu tahrişi yokedıyor..
-yüzdeki kahverengı lekelerı geçirdi..

-kaza geçiren yakınımızın belindekı yara ve dikişe uygulandı buyuk ölçüde duzelme goruldu..
-saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

sevgılı arkadaşlar bu konuyu bıtkı bölumune hem varoldugu için hem bır bılene sorun kısmı benım bu konudakı bılgıme daha uygun oldugu için açmadım..ben bu yağın mucızesını cok gordum cok sonuç aldım bu yuzden soruları burdan yanıtlamak ıstıyorum..

sevgılerle bol şifalar

canım paylaşımın çok güzel sana sormak istediğim bir kaç soru var.iki gün önce kollarıma sir yaptırdım derim kalktı ama incecik hata kalkıp kalkmadığını ble anlayamadım ve unutup ertesi gün denize gittim ama bugün koluma baktım ten rengimden biraz daha koy olmuş o derisi kalkan yerler.bu güneş lekesimi yoksa kabulkanıyomu yoksa sir lekesimi anlayamadım kantoron yağı bu sorunada iyi gelirmi birde çatlaksorunum var sence çatlaklarıda geçiririmi ama ergenlik çatlaklrım 20 senelik vardır çatlaklarım bide antoron yağını sürüp streç filmle sarsam bacakalrımı selülitlere iyi gelirmi ki?bilmiyorumkismile

canım paylaşımın çok güzel sana sormak istediğim bir kaç soru var.iki gün önce kollarıma sir yaptırdım derim kalktı ama incecik hata kalkıp kalkmadığını ble anlayamadım ve unutup ertesi gün denize gittim ama bugün koluma baktım ten rengimden biraz daha koy olmuş o derisi kalkan yerler.bu güneş lekesimi yoksa kabulkanıyomu yoksa sir lekesimi anlayamadım kantoron yağı bu sorunada iyi gelirmi birde çatlaksorunum var sence çatlaklarıda geçiririmi ama ergenlik çatlaklrım 20 senelik vardır çatlaklarım bide antoron yağını sürüp streç filmle sarsam bacakalrımı selülitlere iyi gelirmi ki?bilmiyorumkismile

canım derının durumunu bılemıcem ama cılt sorunlarına izlere ıyı gelıyor..sür gecelerı gazlı bezle..çatlak için denemedım ama masaj ve sporla yagıda kullanırsan duzelme ıllakı olur..

canım benım bacaklarımda yara ızlerım vardı sana yazalı bir ay oldu sanırım renkte biraz acılma var ama hala varlar..:KK43:kırmızı kantaron kullanıorum bu arada

hafta da 3 kez sürüyorum cnm ,acılma oldu gözle görülür şekilde.. sanırım ben mucize beklıyorum tamamen gitmesi gibi:)ama o da olur inş.

Çatlaklar için kullanana arkadaşlar sonuçları paylaşabilir mi acaba?Ben çatlaklar için fındık yağına başlıyacaktım ama bu kırmızı kantaronun hücre yenileyeceğinden bahsetmişsiniz....Acaba faydasını gördünüz mü?

dün yaptım kantoronu...sivilce lekeleri için...çok iyi geldi..ilk seferde bile...vay be...dahaönce ağda sonrası karartı için denemiştim açmıştı biraz rengini...her gün sürücem karartı içn...açılsın biarz sonra azaltırım günleri...miriana harikasın:)

dün yaptım kantoronu...sivilce lekeleri için...çok iyi geldi..ilk seferde bile...vay be...dahaönce ağda sonrası karartı için denemiştim açmıştı biraz rengini...her gün sürücem karartı içn...açılsın biarz sonra azaltırım günleri...miriana harikasın:)

boyle sonucları duydukca nasıl mutlu oluyorum ..bı Allah razı olsun demenız yeterlı..faydalarını yaymak cok muhım.sızde cevrenızı bılgılendırın ..tesekkurler

X