Gece 24'den sonra

Benim dönem krallıktı ama, kumar yasaklanmamıştı daha, söylentisi vardı. Sonrası çok kötü oldu, çok arkadaş işsiz kaldı

Asgariyle çalışırdım ama en az bir maaş da bahşişlerden alırdım. O yüzden üniden sonra hiç düşünmüyordum örtmenlik, kalırım orada diyordum. İyi ki de kalmamışım

Umarim hepimizin hakkinda en iyisi en hayirlisi olu insallah

Amin..

Benim dönem krallıktı ama, kumar yasaklanmamıştı daha, söylentisi vardı. Sonrası çok kötü oldu, çok arkadaş işsiz kaldı

Kalıcı olması mümkün degil zaten öyle islerin can dayanmaz.

Ben kaciyorumm ufaktan iyi geceler herkese

İyi geceler : )

Asgariyle çalışırdım ama en az bir maaş da bahşişlerden alırdım. O yüzden üniden sonra hiç düşünmüyordum örtmenlik, kalırım orada diyordum. İyi ki de kalmamışım

İyi ki de kalmamıssın, bir sey oluyor, cat bir yasa...Bizim de özelde bölümün içine 2010'da getirdikleri torba yasa ile ettiler. Ne olursa olsun ne kadar sürerse sürsün devlete girmek lazım.

Ben de yattım Allice can, görüsürük : )

Öptüm

Kizlar var mi bakan

Eklentiler

• 20141018_152707.jpg
    787 KB · Görüntüleme: 39
  • 20141018_152718.jpg
    795,5 KB · Görüntüleme: 36
Kizlar var mi bakan

canım senin gelişmekle -zenginleşmek meslekte yükselmek kendini gerçekleştirmek gibi- ilgili sıkıntıların var.. çocuğunu büyüten anne gibi "oluyor mu yapabiliyor muyum geride miyim ilerde miyim" sıkıntın var içinde.. ama dışarıya belli etmediğin böyle içini karartan türden.. kalbinde bi yara var geçmişten gelen o yara şimdilerde seni birinin üzmesine mani oluyor.. üzmekten çok seni ele geçirmesine mani oluyor hatta.. o zamandan geçmişten çıkardığın bi ders şimdi işine yarıyor sanki ama yine de üzülüyorsun çok çünkü seni üzen durum olmasa kalbin ruhun bomboş gibi geliyor.. aslında üzüntü ile besleniyorsun istemeden de olsa.. aslında içini rahatlatsan -yıllardır birikmiş olanlardan- çok rahata ereceksin.. geleceğe değil geçmişe odaklısın.. aslında tam kendin değilsin hala ya da henüz..

resmen beni anlattın şokk oldum. Çok çok çoooook teşekkür ederim canim

resmen beni anlattın şokk oldum. Çok çok çoooook teşekkür ederim canim

canım bi 10 sene olmuştur bakmayalı.. babaannem çok bakardı ben de hep yanındaydım kaptım ondan herhalde:) uzun zaman sonra benim de hoşuma gitti bakmak:)
ifadelerimde kusur varsa affola.. acele yazdım içimden geçeni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…