Gece 24'den sonra

Sen ndn ümitsizliğe kapildin cnm
Ben henuz bir is bulamadim kafama gore, muhendis ilani verip de asgari ücret ile calistiran yerler cokca var ustelik calisma sartlari da agir baya. Yeni mezun bir sey bilmiyor diyerek cok ozen gostermiyorlar. Adam gibi ucret ve calisma sartlri olanlar da deneyimli muhendis ariyor ben de direniyorum bu duruma

gercekten cnm cok sıkkın erkek eleman alacak diye beni postaladi bgn patron gelde uyuz olma

Tuttum dilegimi ne zmn bakarsin ?

İlk kartın maddiyatçı güç, belirginliğe çıkma, maddi anlamda hayatına vermek istediğin yön çıktı. Engel olarak sunulan fırsatların yetersizliği, yaratıcılıktan uzak olma, faal olamama, sonuç kartın maddi anlamda verimliliği simgeleyen kartlardan birisi, yokluktan varlığa çıkma, Kısaca iş için tuttuysan falıma göre boşuna üzülme çünkü çok yakında aydınlığa çıkacaksın :)

Aa bu arada bugun bir ortodontiste daha gittim, ameliyatin cok zor oldugunu ve olmamın sart olmadigini soyledi sadece telle duzelirmis ama sonra yine biraz acilabilir dedi

Ben üç yaz otelde çalıştım asgariyle, işi öğrendim. Mezun olunca dikildim önüne artık deneyimim var öğrenci de değilim, hakkımı istiyorum dedim. O da bana önde çalışan 40 yaşlarında bir adam gösterdi. 20 yıllık deneyimi var ama o da asgari ücretle çalışıyor dedi. O sırada tartışma çıktı, o adam bu paraya bu iş yapılmaz dedi ve çekip gitti. Ben de istediğim kadar olmasa da asgariden az biraz canlıca bir ücretle başladım. Sonra atamam geldi, ayrıldım.

Is icin tutmadim ama yinede is icin guzel bisey degilmi bu tez zmnda bulurum ins

Kac yasindasin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…