Gece 24'den sonra

Yok canım ne olcak, genelde sorarım ne tuttun diye, ona göreyorum yaparım. Bazen bir kartın anlamı iş içinse iyi ama mesela aşk içinse kötü bir anlama sahip olabiliyor. Rica ederim
Cok hoslandgim biri vardi bi sure konustuk sonra kestik konuşmayı beni ararmi iliskimiz olurmu diye niyetlenmistim fali

Ama bizim calisma sartlarina gore o kdar vasat ki ustelik geceye kadar mesaiye kaliyorsun isci mesaisini aliyor amasen almiyorsun. Ve bizim 40 yasindaki adamlar oturarak 20bin tl aliyorken ben neden asgari alayim diyorum ki yasak asgari ile insaat muhendisi çalıştırmak ama maalesef

Cok hoslandgim biri vardi bi sure konustuk sonra kestik konuşmayı beni ararmi iliskimiz olurmu diye niyetlenmistim fali

Çıkan kartların fırsat yokluğunu ve yeni fırsatlar yaratmadaki yetersizliği söylüyor, sonuç kartın verimlilik, eline gecebilecek fırsatlar. Aşk içinse bir ortamda tekrar karşılaşabilir, yada tekrar iletişime geçmeniz için bir fırsat doğabilir :)

Aynen bu iliski imkansiz zaten malesef

İşe alırken kaç senenin altına imza istiyorlar?

Toptancida calisiyordum boya malzemeleri vardi yüklemeye yardimci olacak bi eleman olsun istiyomus

Özel öyle...Nalet. Evcilik oynuyorlar sanki. Onu cıkar onu al onu cıkar onu al, bir hafta önce nerde imiş birden erkek elemana mı ihtiyac oldu? Hic..

Malesef alim zamanlari olmadigi icin pek donus yapmiyorlar suan, zaten belediyeye de girmek zor bakalim oldu da giremedim yuksek lisansa baslayip ordaki hocalardan yardim isteyecegim

Gir de gör ebenin seyini annem : ) Bir yardım ederler ki sorma...Senelerin gider benden demesi, hele senin bölümde de kimyasal olmasa da fiziksel lab var sanırım, ugrasır durursun. Kendi alanından yapma.

Bizim de odaya göre sözlesmede yazan parayı vermek zorundalar minimum, adamlar daha düsüge anlasıp asgariye yakın, bankaya yatırıp paranın üstünü elden alıyorlar geri senden. O maası almıs görünüyorsun. Bu işlerin daleverası cok. : )

İşe alırken kaç senenin altına imza istiyorlar?
hepsinin isleyisi nasildir bilmiyorun ama buyuk firmalar insaat bitimine kadardir fakat daha bitmeden sozlesme yenileyebiliyorlar zam yapmamak icin oyle diyorlardi staj yaptigim firmada. ama yeni mezunlar cok dayanamiyorlar en fazla 1 sene calisabiliyorlar arkadaslarim suan pes etmis durumda 7 24 calisan var

Ben derim ki sık sen de dişini, deneyim isteyenlere kapak olur, seç birini ve dayanabildiğin kadar çalış :)

Gir de gör ebenin seyini annem : ) Bir yardım ederler ki sorma...Senelerin gider benden demesi, hele senin bölümde de kimyasal olmasa da fiziksel lab var sanırım, ugrasır durursun. Kendi alanından yapma.
Yok ben lab ta yapmam, yapi isleri fen isleri vs olabilir belediyeyi yuksek lisans yaparsam rahat olur diye istiyorum hem su tecrubeyi belediyeyle geciririm uzerine almanca ve rusca ogrendim mi tamamdir sirf bunlar icin istiyorum :)
evet bizim de odanin koydugu miktarın yarisini falan anca veriyorlar ilk girene ve insan gibi de calistirmiyorlar o yuzden ben de oyle yerleri istemiyorumm bakalim elbet bir belediye olacak ama hangisi

Ben derim ki sık sen de dişini, deneyim isteyenlere kapak olur, seç birini ve dayanabildiğin kadar çalış :)
Evet su belediyelerden olumsuz yanit gelsin o zaman mecburen oyle yapacagim ama simdi bir yere girsem ve sonra belediyrdrn arasalar kabul edildiniz diye o zaman hayata kuserim

Ben sizin de lab var diye biliyordum komple. Böyle lab dersleri var cünkü ins. mühendisliginde.
İnsallah canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…