Gece 24'den sonra

Bu arada White queen i bitirdim. Tek sezonmuş, Tudors'u sevdiysen, bunu da seversin. Güzeldi

Ben Ankara'dayım. Burada yazın bile akşamları serin oluyor. Normalde ben de seviyorum açık yerleri ama zaman kısıtlı hava açısından. AVM'de çocuklar için oyun yerleri iyi oluyordu, eşimle nöbetleşe gezip geliyorduk :)

kızım illa beni ister oynarken o yüzden genelde babası boş boş gezer ben onunlayımdır.. bana yorgunluk oluyor yani.. haftaiçi 1 kez avm ye gidiyoruz bari haftasonu aşırı kalabalıkken kalsın diyoruz.. trafik sorunu da eklenince "aayyy evde kalalım oluyoruz" :)

Koca kolayını bulmuş desene isteyerek olmadığına eminim ama çok içimden geçmiştir keşke kızım bana değil babaya düşkün olsa diye

Koca kolayını bulmuş desene isteyerek olmadığına eminim ama çok içimden geçmiştir keşke kızım bana değil babaya düşkün olsa diye

ben memnunum walla :) evet çok zor oluyor bazen nefes alamıyorum ama aksi durum beni üzerdi sanırım..
ama eşim pek memnun değil aslında.. kızımıza "niye hep anne ama yaaa" diyor bazen üzülüyorum..
eşim sıkılıyor bu sefer tek başına..

Benimki halinden çok mennundu, iş için bile olsa 6 yaşına kadar bir iki saat için kızla yanlız kalıp oyalamadı. Bu yüzden çok boğulmuştum o dönem

Benimki halinden çok mennundu, iş için bile olsa 6 yaşına kadar bir iki saat için kızla yanlız kalıp oyalamadı. Bu yüzden çok boğulmuştum o dönem

fenaymış o zaman.. çok yorulmuşsundur.. erkekler genelde oyalama kabiliyetinden yoksunlar.. küçük olunca çocuk sanırım.. büyüdükçe daha rahat iletişim kuruyorlar..

fenaymış o zaman.. çok yorulmuşsundur.. erkekler genelde oyalama kabiliyetinden yoksunlar.. küçük olunca çocuk sanırım.. büyüdükçe daha rahat iletişim kuruyorlar..

Hala zorlanıyor eşim ve her fırsatta bana paslıyor çocuğu. Anlaşamıyorlar, sanki evde iki çocuk var ve en küçüğü eşim maalesef Eskiden büyünce derdi, şimdi de kavga ediyorlar birbirleriyle kardeşmişler gibi.

ben onu dedesi ile yaşıyorum.. sanki babam en küçük.. 2,5 yaşında kızla inatlaşıyor, küsüyor.. aralarını buluyorum resmen.. erkekler bi hoş hakikaten.. hep idare etmek lazım.. :)

Selam canım
ben onu dedesi ile yaşıyorum.. sanki babam en küçük.. 2,5 yaşında kızla inatlaşıyor, küsüyor.. aralarını buluyorum resmen.. erkekler bi hoş hakikaten.. hep idare etmek lazım.. :)
Evde aralarını yapıyorum, kızımla nasıl konuşuyorsam, kocamla da aynen öyle, çocuk gibi ödül filan veriyorum ikisine de

Ben geldim olur mu?

Süper olur.

Ben bir kaç haftadir pek iyi degilim, esimle yasadigim sorunlardan dolayi çok sıkıntılıım burda sadece rahatliyorum, kafam dagiliyor kendimi iyi hissediyorum. Burasi disinda da kimseye bir derdimi anlatmiyorum. Şimdi ben bir suredir facebook instagram filan girmiyorum. Bir arkadasimda mesaj atmis, nasilsin nerelerdesin face e filanda hic girmiyorsun, herşey yolunda mi merak ettim diye. Şimdi ben bu kiza ne diyeyim? Oturup kimseye şu derdim var bu derdim var diye anlatasim yok ama kizi kirmadan bozmadan nasil cevap verebilirim sence?

Hiç bir şey anlatma. Sakın. Çok yoğunduk filan de. Esinle oturup bosanmaya karar verirsen allah korusun işte o zaman paylaş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…