Gece 24'den sonra

Sen neler izliyorsun bu aralar?

şu an beklemedeyim yeni sezonlar başlasın diye.. en merakla beklediğim americans ve supernatural.. hele supernaturalı 9 sezon izlemiş biri olarak 10. sezon benim için çok önemli :) true detective çok farklı bir dizi idi keşke orada kalsaydı ama bırakmadılar tabi 2. sezonunu bekliyorum.. walking dead bikaç bölüm biriksin başlayacağım :) orphan black de güzel onu da bekliyorum.. yaklaşık bi 7 dizim olur bu kış :)

The walking dead ilk bölümünu 2 kez izledim bu gidişle 3u de bulacak arrow, game of thrones, teen wolf, pretty little liars izliyorum ben de. Ama hepsi arda nerdeyse bir tek arrow ve the walking dead kaldi onerebileceginiz gerilim tarzi diziler olursa cok sevinirim :)

Bir tek supernatural ve Walking dead var içinde izlediğim. Ben de beklerim izlemek için birikmesini bölümlerin. Madmen de seviyorum ben ama bir sezon arası vermiş, ara bitince başlıcam.

Helix, izlemediysen tavsiye ederim. Final yaptı ama Fringe, Originals'ı da pek bi övüyorlar ama daha başlamadım ona da

game of thrones ben de izliyorum :) onu da bekliyorum şu an..
dexter izledin mi?

Helix, izlemediysen tavsiye ederim. Final yaptı ama Fringe, Originals'ı da pek bi övüyorlar ama daha başlamadım ona da

fringe i 5. sezonda bıraktım çoğu kişi ile aynı sebepten "kafam almadı" artık çok karıştı :) bilimkuru gerçek üstü paralel evren durumlarını seviyorsan kaçırma derim..

Bir tek supernatural ve Walking dead var içinde izlediğim. Ben de beklerim izlemek için birikmesini bölümlerin. Madmen de seviyorum ben ama bir sezon arası vermiş, ara bitince başlıcam.

madmen i eşim izliyor ben o tarz sevmiyorum çok.. geriden takip edince üzel oluyor americansa başladığımda elimde hazır 2 sezon vardı 5 gecede izledim he he he :)

madmen i eşim izliyor ben o tarz sevmiyorum çok.. geriden takip edince üzel oluyor americansa başladığımda elimde hazır 2 sezon vardı 5 gecede izledim he he he :)

Ben de bi bakim ona, sen böyle diyince merak ettim şimdi. Bir de S.H.I.L.D. vardı, o da fena değildi.

dexter izledin mi?

Kitaplarını okumuştum çevrilmeden önce, kitapda fazla bir olay yoktu, sıkıcıydı biraz ama dizisi süper , ne olacak merak ediyorsanız, kitaplar diziden daha ileriyi anlatıyor.

fringe kafam almadi benim beynim yandi helix'e bakayim o zaman ben tesekkur ettim :)

dexter izledin mi?
Dexter de çok övdüler bana başlamadım ama bakayım ona da hemen sezon bitiriyor bunlar
Ben de bi bakim ona, sen böyle diyince merak ettim şimdi. Bir de S.H.I.L.D. vardı, o da fena değildi.
S.H.I.L.D evet ilk bölümüne baktım iyiydi onu da listeye ekleyeyim

Türkiyede tüm sene 40 bölüm sezon, elin Amerikalısı 20 bölüm bile fazla diyor 20 dakikalık dizi için

dexter bittiği içn komple tüm sezonları raat rahat izlersin artık.. ben bekle bekle öle öle izlemiştim eş zamanlı :)
dexter çok övüldüğü için bazen "ya bu muymuş" dedirtebilir sabret ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…