Gece 24'den sonra

Türkiyede tüm sene 40 bölüm sezon, elin Amerikalısı 20 bölüm bile fazla diyor 20 dakikalık dizi için
evet biz Türk dizileriyle kiyasliyoruz oyle geliyor ama acsyip sariyor yabanci diziler o yuzden hic ara vermeseler insan ustu gucleri olsa diyorum Adamlar bizimkiler gibi dizi yapmiyorlar ki

dexter bittiği içn komple tüm sezonları raat rahat izlersin artık.. ben bekle bekle öle öle izlemiştim eş zamanlı :)
dexter çok övüldüğü için bazen "ya bu muymuş" dedirtebilir sabret ..
olsun ben game of throns u izlerken bile hala eksiklerim var diyorum sabredecegim artik yeni dizi olsun da

dexter bittiği içn komple tüm sezonları raat rahat izlersin artık.. ben bekle bekle öle öle izlemiştim eş zamanlı :)
dexter çok övüldüğü için bazen "ya bu muymuş" dedirtebilir sabret ..

Hannibal'ı izlediniz mi? Onu da çok severek izliyorum. İki sezon bitti.

tam onu diy3ecektm nasıl unuturum diyordum hannibal süperdi ele 2. sezon finali.. sanat eseri diye tabir edenler var haklılar..
Aynen dört gözle bekliyorum onu da, ama adam yaptıkça, insan etiymiş bana ne, çok yediriyor beni izlerken kilo alıyorum

Aynen dört gözle bekliyorum onu da, ama adam yaptıkça, insan etiymiş bana ne, çok yediriyor beni izlerken kilo alıyorum

beni hiç rahatsız etmez walla öyle sahneler.. ama o yemek yaparken o zaman benim yaptıklarım ne diyorum bazen :)
yeni sezonunu bekliyorum ama sevdiğim karakterler olmayınca acaba sevecek miyim yine?

beni hiç rahatsız etmez walla öyle sahneler.. ama o yemek yaparken o zaman benim yaptıklarım ne diyorum bazen :)
yeni sezonunu bekliyorum ama sevdiğim karakterler olmayınca acaba sevecek miyim yine?

Kimler çıkıyor ki? sakın hannibal deme

bu arada sherlock holmes demeden geçmek olmaz o da izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir..
following de güzel en azından heyecanlıdır..

bu arada sherlock holmes demeden geçmek olmaz o da izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir..
following de güzel en azından heyecanlıdır..
İkisini de izlemedim, sherlock İngiliz diye, İngiliz dizileri pek sevmiyorum, senaryoları bir yerde mantıksızlaşıyor bazen.
yok canım hannibal demirbaş :) söylemeyeyim heyecanı kaçmasın biliyorsundur diye kaçırdım zaten ağzımdan. utandım.

Ohhh iyi sevindim

İkisini de izlemedim, sherlock İngiliz diye, İngiliz dizileri pek sevmiyorum, senaryoları bir yerde mantıksızlaşıyor bazen.

Ohhh iyi sevindim

ben aksanlarını sevmediğimden kaçarım ingiliz dizilerinden:) ama sherlocka bi şans ver.. pişman olmazsın :)

oo iyiymiş, ben de listeme ekleyeyim onu. Da vinci demons da hastası olduklarımdan

komedi nadir izlerim ama gerçek hikaye diye izlediğim orange is the new black var bi de..
ingiliz olup sevdiğim misfits vardı bi zamanlar ama bıraktım

komedi nadir izlerim ama gerçek hikaye diye izlediğim orange is the new black var bi de..
ingiliz olup sevdiğim misfits vardı bi zamanlar ama bıraktım
Da vinciye de bir bak, komedi olarak Two broke girls ve Bing bang i izliyorum. How i met your mother da bitti, son sezon onun da kötüydü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…