Gece 24'den sonra

Kim ki o? Link atsana kızz

Yok işte şimdi görünmuyor. Soyismimi degistirecem diye bir konu var oraya yazmis bende soyismimi degistirecem bana da yardimci olun adim furkan diye. Bende profiline baktim baska bor yere de daha sonra konu acmis ben de soyismimi degistirecem diye. Ama simdi yok. Bide tuhaf olan, yeni üye ve taa mayis ayindaki konuyu bulmus yazmis, bence kesin konu sahibini taniyo dalga gecmek icin yapti

Benimki de Mahmut

Şu soyisim degistirmr mevzusu haberlerde cikti diye arayip bulmustur belki o konuyu ama keske silinmese actiklari konular

Şu soyisim degistirmr mevzusu haberlerde cikti diye arayip bulmustur belki o konuyu ama keske silinmese actiklari konular

Ama ilk olarak konu açmamiş. Yeni üyeymiş ve ilk mesaji taaa mayis ayinda açilan konuya yazmis benim adim furkan diye de acik acik yazmis yani resmen dalga gecmis bence konu sahibiyle

Ama ilk olarak konu açmamiş. Yeni üyeymiş ve ilk mesaji taaa mayis ayinda açilan konuya yazmis benim adim furkan diye de acik acik yazmis yani resmen dalga gecmis bence konu sahibiyle
hmm simdi de aklina baska birsey takolmis gelmis bayan kimligiyle aramiza

Ne zevk alıyorlarsa kadın forumlarında dolaşmaktan, konuyu üye olmadan da okuyabilirsin sonuçta
Evet dr merak ettiklrri birseyler olunca sormak icin oluyorlardir uye

her gün aynı koşturmaca ama bigün ölüyorum bigün hala enerjik oluyorum ben de anlamadım.. iyiyim bugün.. ev park ev alışveriş ev vs vs geçti.. sen nasılsın neler yaptın

İyiyim sükür can, girmedi biraz önce foruma.

Fake hesaplar fena, kimseye üyelik dememek lazım. Zarar vermeye calısıyorlar sonra böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…