Gece 24'den sonra

Öyle bea, bir an önce gitse de hangi cehenneme gidecekse, sen de kendi yolunu çizsen. Ne bu ya, olmaz da gitmezse Türkiye planı mısın? Ha giderse de orda yapacak artık yuvasını. A planı, B planı gibi

Türkiye planı bile oldugumu sanmıyorum, öyle eglesine işte...Nasıl ciddiye almısım, nasıl bir aptal konumundayım anlatamam.
Özür bile dilemiyor ki, sonrası olmasın, ne istedigi belli. Cekip gideyim istiyor ki kendi de suclu olmasın istiyor. Arada bir de kimse olmazsa ya da sıkılırsa arasın etsin, oyuncak gibi.

Kaç yaşındaydı bu arkadaş?

Kupaların şövalyesi, şehvet peşinde koşan genç bir erkeği simgeler, bir teklif veya fırsatla karşılaşacaksın. Fakat maddi yoksunluk, gerekli otorite ve enerji yok, sonuç katın maddi anlamda zenginliği, diğer anlamlarda değişimi, zaten farkında olduğun gerekli bir değişim isteğinde başarıyı gösteriyor canım :)

Tesekkür ederim, agzına saglık bebem.
Yorgun argın benle ugrastın.
Okul noldu, degistin mi?

Tesekkür ederim, agzına saglık bebem.
Yorgun argın benle ugrastın.
Okul noldu, degistin mi?
Pazartesi inş. başlıcam canım. bu da olmazsa uğraşmam artık böyle bitiririm seneyi, yarın da erken kalkıp gitcem. o yüzden az biraz daha takılıp çıkcam. Sen ne izliyodun?

Pazartesi inş. başlıcam canım. bu da olmazsa uğraşmam artık böyle bitiririm seneyi, yarın da erken kalkıp gitcem. o yüzden az biraz daha takılıp çıkcam. Sen ne izliyodun?

İnsallah canım. Olmazsa da ucunda ölüm yok, sonucta alısıksın temposuna. Gene denersin.
Walking dead izliyordum, 3. bölümü yeni sezonun. : )
Cok heyecanlı idi. Ama sen biriktitirip izliyor idin de mi? Demeym, spoiler olmasın.
Ben de uyurum birazdan...Gözlerim yanıyor.

Ok. he ya biriktircem, house md iyi diyolar, hiç izledin mi, indirsem mi acep?

Ok. he ya biriktircem, house md iyi diyolar, hiç izledin mi, indirsem mi acep?

Hiç bilmiyorum onu canım.
Bu arada being erica'nın birkac bölümünü izledim sen dediginden beri. Epey güzel, sevdim arada izliyorum. : )

Hiç bilmiyorum onu canım.
Bu arada being erica'nın birkac bölümünü izledim sen dediginden beri. Epey güzel, sevdim arada izliyorum. : )
Bi Walking Dead olmasa da güzel, sıcak, az atraksiyonlu, mutluluk veriyordu bana. Her bölümde kendimi daha iyi hissediyordum. Bugün 40-45 yaşlarında bir arkadaşım vampir günlüklerini izlediğini nasıl sevdiğini anlattı. Sadece ilk sezonu izledim çok teenage işi geldiydi, şimdi diğer sezonları indiriyorum

Pushing daisies cok güzeldi, böyle bir tat bırakıyor bu diziye benzer.

Vampir günlükleri oyuncularından da bir dizi daha cıkardılar; The originals. O dizi lisede gecmig. : )

Ben pek sevmediydim o diziyi. Kitap okuyamıyorum asıl, kaç ay oldu nerdeyse elime ne alsam unutuyorum bir köşede, bırakınca da zor geliyor alamıyorum tekrar elime

Sevebilecegin bir türden basla ara verdikten sonra böyle uzun, dili ne kadar basit olsa o kadar iyi. Ben okudugumu bırakamıyorum simdi : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…