Gece 24'den sonra

Puslu kıtalar atlası, böyle sıkıcı bir tarih kitabı oldugunu düsünmüstüm basta, ama öyle degilmiş. Tarih içerikli evet ama kesinlikle sıkıcı degil, felsefe, matematik, tarih, insan ilişkileri ne ararsan var.

Ben bir tek walking dead izliyorum, bir de arada o da haftada bir iki bölüm anca, Being erica.

Ben az kahve yapıp soru cözüm. Öptüm beybim.
Ben de çıkarım birazdan, yarın öğleden sonra ve çarşamba tam gün tatil, buralarda olurum. İyi çalışmalar sana

Doğum günün kutlu olsun canımmm

Parti verdiniz mi? Arkadaş geldi mi?
Sağol canımm :) :)
Bugün değildi hafta içinde yapacağız inşallah bugün evdeydim hicbirsey de yapasim gelmedi pasta bile aldirtmadim canim istemiyor diye
Malum arkadaş aradı konuştuk bayagi ve cok fena oldum

Hosbuldukkk bu arada malum arkadaş eski sevgili falanmi ben yabanci kalmisim bu konulara
Yok canim eski sevgili degil arkadasimdi ama farkliydi, belki utangacligindan belki cekingenliginden bana birsey diyemedi 3 aydir gorusmuyorduk.. baska birarkadasim surpriz dogum gunu icin onu cagirmisti da ben gorursem dayanamam yine o gunkere donerim falan dedim bakalim gelecek mi ayni ilde degiliz amma

Anladim canim hayirlisi olsun inşallah hakkinizda.. Sanirim birşeyler hissediyordum sen ona karsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…