Gece 24'den sonra

Cok önemli bir sey yok sanırım, sevindim : )

Yeter ki cenesi dursun mu diyor? : )
Ne yapacaksın ki yoruluyorsundur sonucta, ama sıraya koymussunuz sanırım. O cok güzel. İkna olması duble güzel.

işin güzel yanı sıra yok görev dağılımı da belirsiz.. o da ben de girişiyoruz kimin elinde kalırsa.. hiç istemedim yardımını.. söylenirim ama isteyemem bişey.. allahtan kendiliğinden yapıyor :)

Yavru bir basvuruna baksana, ben az pimpirikliyim. Sayısal diye secim yaptın mı? Yoksa alanı yazınca kendi mi geliyordu? Baktım da öyle bir secim yapmamısım? Vardı da ben mi yapmadım acep?

işin güzel yanı sıra yok görev dağılımı da belirsiz.. o da ben de girişiyoruz kimin elinde kalırsa.. hiç istemedim yardımını.. söylenirim ama isteyemem bişey.. allahtan kendiliğinden yapıyor :)

Cok güzel bir iletisiminiz var, bundan gocunmaması, kendiyle ne kadar barısık özgüveninin ne kadar yüksek oldugunu gösteriyor. Sonucta sana bir sey olsa, onun zararına bunun farkında olması güzel...

"anasının dizinin dibinden adam alırsan bi ömür tepende gezdirirsin" babaannem derdi :)

Cok dogru demis. Katıldım.

eşine kötü/ilgisiz vs davrandığında onu üzmüyorsun sadece kendi mutluluğunu baltalıyorsun.. bunu biliyoruz çok da işe yarıyor evlilikte.. çocuk olmasa hiç ona bişey bırakmazdım ama çocukla zor oluyor.. erkek ya yardım edecek ya karısı huniyi takınca şaşırmayacak :) aynı 100 nesneyi aynı yere günde 30 kere yerden alıp koyduğunu hayal et.. sadece en ufak işinin bu olduğunu.. çocukla hayat böyle..

Bir çoğu wordu açmıyor ama calibre diye beleş bir program var, hemen hemen her formatı bir diğer formata çevirebiliyorsun. Çok uygun fiyatları, şimdi renkli ekran çıkarmışlar onlar hem pahalı hem de göz yoruyor. e-ink olanlar uygun.
"""ben 10 yaşımda 2 kardeşime kahvaltı hazırlar giydirir okula yollardım heyt :) artık kazık kadar oldum sana yardım edebilirim tabiki.. """ eşimin cevabı:)
Çok takdir ettim eşini. Benimki annesinde iş yapar, ama evde iş yapmam, o evin hanımının görevi martavalı okur. Ha bazen eser cam bile siler de, işte canı isterse. O benim az çalıştığımı, kendisinin daha çok yorulduğunu filan bahane ediyor. Oysaki tam tersi

Rica ederim canim :) evet 40 üzerinden iyi fakat 40ı zorlayacagim diye turkce yapamadım zamanimi matematikte bosa harcadim bu sefer oyle yapmayacagim 10ar 10ar :)

Türkce'yi 20-25 dk'da bitse aslında, mat1 ve 2'ye 80 soru epey vakit kalıyor. Ama tabi sorular ugrastırıcı orası ayrı : )

Kadınlar cabuk etkileniyor, o da bunun farkında. Umarım mutlulugunuz daim olur : ) Burdayım ben bu arada.

Adam deli etti ama beni, sokunu atlatamadım, surdayım, sanki bir zıkkım yapıyorum. Kadınların oldugu bir yer. Hem suclu hem güclü.

Benimki çocuk yokken daha fazla yardım ederdi. Şimdi sanırım annesi de biraz dolduruyor, yok Türk aile yapısıymış, kadın çocuk bakar, ev işi yaparmış. Kocam bu düşüncede değil ama işine böylesi geliyor. Kaynanama ben çalışıyorum, o da yardım etmeli diyorum, çünkü damattan bekliyor kızına yardım etmesini. Çifte standart uyguluyor kadın, eşimin de işine geliyor, çok sıkışırsa onun söylediklerini bana söylüyor.

çıkıyordum mesajını gördüm :)
senin kayınvaliden sorunun kaynağı sanırım.. eşinde potansiyel var ama çekiniyor mu yardım etmeye sanki..

Ona ne ki, birlikte misiniz değil mi? İstersen arkadaşlık sitelerine gir, eminim daha iyisini bile bulabilirsin

ben çıkıyorum iyi geceler herkese..

İyi geceler can.

Annesi dolduruyor seninkini. Kimsenin bilmesine gerek yok, ben cok yoruluyorum böyle desene güzelce karsına alıp.

çıkıyordum mesajını gördüm :)
senin kayınvaliden sorunun kaynağı sanırım.. eşinde potansiyel var ama çekiniyor mu yardım etmeye sanki..
Eşim çok titiz biri. Herşeyi dört dörtlük istiyor. Ben yetişemeyince sıkıntı çıkarıyor. Yardım eder de mesela hiç yemek yapmaz ama çamaşır asar, cam siler gibi. Anlayamadım zaten, yani gözünün önünde tüm gün koşturuyorum, canım çıkıyor ama o hala yardım etmediği gibi daha fazlasını, daha iyisini bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…