Gece 24'den sonra

Yapıyor mu bari? : ) Hu hu.

Ayy kiss sigara dedinde bnde gdim babamdan sabah sigarasi yuruteyim

ben geç yatıyorum o erken kalkıyor.. ya o sabah ya ben gece yapıyoruz ev işlerini.. dün gece tüm işleri bitirdim hadi gene iyisin yazıp bıraktım başucuna.. :)
Haftasonu evi temizledim, çamaşır ütü, adamdan tek kızın saçını kurutmasını istedim, onu bile yapmadı "sevgili" kocacım. Seninki hep böyle miydi, yoksa bu işin bir sırrı var mı?

Ne uzak kaldım ben yahu Doktordu dişti burundu derken günlerdir foruma giremedim ustune bir de kardeşim geldi eve onla uğraşmaktan nasılsınız görüşmeyeli?

Ne uzak kaldım ben yahu Doktordu dişti burundu derken günlerdir foruma giremedim ustune bir de kardeşim geldi eve onla uğraşmaktan nasılsınız görüşmeyeli?

Kız hoşgeldin, nerelerdesin?

Hakikaten. Nerdesin gı? : )
Gecmis olsun, disi anladık, digerlerinde ne sıkıntı var? Önemli bir sey degil di mi?

Bak katılıyorum Kitaya

Ben de katıldım, artık yapacak bir sey olmadıgına karar verdim. Kendi haline bıraktım.

Hakikaten. Nerdesin gı? : )
Gecmis olsun, disi anladık, digerlerinde ne sıkıntı var? Önemli bir sey degil di mi?

Ben de katıldım, artık yapacak bir sey olmadıgına karar verdim. Kendi haline bıraktım.
Bir şey daha demiş, az istediğin için böyle oluyor diye, ona da katılıyorum. Daha fazlasını hak ediyorsun, daha fazlasını iste. Kuranda da bununla ilgili bir ayet vardı, hem ağlamayan çocuğa meme vermezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…