Gece 24'den sonra

Fal için teşekkür ederim canim. Bugün hic giremedim.
Sen de benim gibi kucuk seylerle mutlu olanlardansin. Belki de bu yüzden kaybediyoruz. Gözümüz yükseklerde olsa herseyi inatla istesek belki boyle olmaz

Artık ne düsünecegimi bilmiyorum, zaten ondan manevi bir seyler beklemeyi uzun zaman önce bıraktım. O arayana kadar ben soru cözüyordum. Ev desen...Evdekiler beklenti içinde evde yaptıgım bir sey yerine gecmiyor, ama onlar üzerime yapısmıs halde. Yemek yapmayı cok severdim, yemek yapmaktan igrendim misal. İş desen iş yok. Okul desen tüm sevkim gitti hal böyle olunca. Aklıma tek kurtulus geliyor, Allahın gücüne gitmesin gene de.

Tek kurtuluş derken ?

Canim o çocuk seni haketmiyor sürekli üzüyor, bırak ne yaparsa yapsın

Tek kurtuluş derken ?

Canim o çocuk seni haketmiyor sürekli üzüyor, bırak ne yaparsa yapsın

Hepsini burada bırakıp derin topraga girmek...O toprakta yok olmak.
Seni eglendiremem gibi bir sey dedi lafın arasında. Yanında olmam, onun sıkıntısını dinlemek istemem beni eglendirmek imiş. 6-7 kez suratıma telefon kapattı. Bir de sabrım tasıyor diyor.
Bir yandan da gögsümdeki sey aklımı kurcalıyor ne bu diye, ona da demedim, simdi ajitasyon yapıyor bu demesin diye. Hos ölmek istiyorum diyen insan bundan korkar mı diyeceksin? Aslında ölmek istemiyorum, herkes gibi biraz yüzüm gülsün istiyorum. Tek basıma cabalıyorum gibi. Mutlu olmayı da tek basıma yapıyorum. O bile cok geliyor demek ki, batıyor mu insanlara anlamıyorum.

Mutlu olmayi istiyorum diyorsun ama seni mutsuz eden insanla birlikte olmak istiyorsun sence de sorun bu degil mi?

Hosbuldum tsk ederim ... bn depresyonluyum sen bnden neter ciktin kiss ne olcak halimiz

Kendimi cok güzel avutup kandırma potansiyelim var aslında benim. Bir nevi polyannacılık gibi düsün. Yola devam etmek icin...Kaybettigim cok sey var benim de çünkü.

Ama arada patlıyorum böyle. Aglama krizleri filan.

Kendime bugün sigara izni veriyorum : )

İçim de gelim. Babamdan yürütecem ama : ) Hırsız kiss.

Mutlu olmayi istiyorum diyorsun ama seni mutsuz eden insanla birlikte olmak istiyorsun sence de sorun bu degil mi?

Ben onla mutlu olmayı istiyorum, ama bunu bir türlü vermiyor. Sürekli yıpratıyor. Bu kadar yıpratmasa idi simdiye bircok seyi halletmistik. Belki de istemediginden cidden, öylesine...Oyalanıyor.

sonradan EYVAH diyecegimiz olaylara ,baştan EYVALLAH dememelıyız

Ne demek istedin? Acıklar mısın?

nasılsınız, neler yaptınız?
kızın uykusu düzene girince bizim hayatımız da düzenleniyormuş bugün onu gördük.. mutluyuz :) güzel bir gündü.. bomboş değildi ki bi bu sinir eder beni...
uyandım madem mutfağı temizleyeyim dedim kokudan giremiyorum yarın eşime yıkmayı düşünüyorum bu işi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…