Gece 24'den sonra

Yaşı yaşına, memleketi memleketine, inş. huyu da huyuna olur da mutlu olursun. İnsan hayatında bir insan olsun istiyor. Kocacım gelsin, ona sarılıcam
Ayy icimi bi hos ettin valla ins iyi olur hayatimda birisi olabilir yani renk olur bana

Kita ben senin falını görmüstüm ama unutmustum aklıma geldi bakayım dedim..
Ejderhaya benzer bir yaratık gibi bir sey var ates püsküren, evin üstüne. Bu muhtemelen sizin dısarıdan içeriye karısanlar. Bunun etkisiyle olusan bulutlar var, bulutlardan simsek. Aranız daha yumusak ama bir büyük kavganız daha olacak senin eşinle. Ondan sonra birbirinizi yıpratmayacaksınız cok fazla, ama bu konuyla ilgili kavgalar devam edecek gene de. Yavas yavas komple bitecek. 4 tane nazarın var, bir tanesi epey büyük. Ejderhanın arkasında bir tane kusun var, haber getirecek olan. Bu olay duruldugunda o haber ulasacak sana ve mutlu olacaksın.

İyi kuzum evime kavusmanin mutluluğunu yaaiyorum şuanda. Sende ne var ne yok

Ben pek iyi sayılmam...annemle ve bir arkadasımla atıstım, en son bir sey daha oldu. Epey mutsuzum. Sanırım depresyondayım, ne yapsam cıkamıyorum. Tam az toparlanıp odaklanıyorum bir seylere ve ufacık bir sey olunca patlıyorum. Aynı güne uyanıp aynı güne uyuyorum gibi.

Herşey üst üste gelmiş kötü olmuş rahatlatmaya calis canim bitki cayi falan hic en azindan annenin gönlünü almaya calia o içini rahatlatir

Önemli olan anne zaten boşver kafani dagitmaya calis öyleyse.. akisina birak hayati ben bir süredir onu deniyorum çok ise yariyo böyle daha mutluyum

Akısına bırakamıyorum hassasım. Sanırım biraz herkesten uzak duracagım iyi olana kadar. Yoksa pek iyi seyler yapmayacagım. Halim hal degil. Sevdigim insan yanımda degil, hic de olmadı. Ona ragmen yanında olmak istedigimde benim hayatımdan sanane dedi. ''Ben''im hayatım yani, ''biz''im degil. Basımdan asagı kaynar sular döküldü. İki günde bir canımdan can koparıyor. Cürümüşüm gibi hissediyorum. Herkese bakıyorum ne kadar mutlu. Cok az sey istiyorum hayattan, onlar da olmuyor. Azla mutlu olanlardanım. Hayatın neresinden tutsam orası elimde kalıyor.

Fal için teşekkür ederim canim. Bugün hic giremedim.
Sen de benim gibi kucuk seylerle mutlu olanlardansin. Belki de bu yüzden kaybediyoruz. Gözümüz yükseklerde olsa herseyi inatla istesek belki boyle olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…