Gece 24'den sonra

Yaaa çok komikti zaten birine otobüs sorduk söylediği numaralarin şoförleri duymamislar bile sordugumuz yeri. Sonra birine yer tarifi sorduk yukarda dedi birine sorduk tam tersi istikamette dedi birine sorduk ben orda calisiyorum 5 dk ilk mesafe dedi 20 dk yürüdük :)) herkeste kesin konusuyo ama :)

Herşey gönlüne gore olsun inşallah bulursun en yakin zamanda istedigin bi yer

Amin :)
Çok bi yere gitmedik ki zaten ulasim zor yada biz bilmedigimiz için bize zor yarin son durak anitkabir
Zaten bir Anıtkabir var, AVM her yerde bulursun. Ben Ankarada yapcak bir şey bulamıyorum. Hele kışın, evden çık eve gir. Antalya o yönden daha iyi, en azından yazı uzun, hiç bir şey bulamazsan bi yürüyüş yaparsın

Bekliyorum bak

Sevindim ufaklığın mutlu olmasına, siz de artık rahatlama dönemine geçmiş oldunuz. Bundan sonrası daha kolay olacaktır. Biz hep buralardayız, müsait olunca gelirsin :)

Döndün mü Minnak?

kızı uyutturken resmen uykum kaçtı bi bakim sizlere dedim..
daha çok yeni oyun grubu olayı şimdilik çok mutlu bakalım..
ama daha yorucu benim için.. 2,5 senelik özgür annekız hayatımız müthiş düzene girdi.. düzenli şekilde yoruluyorum:)

Daha bağımsız olur, kendi kendine oyun kurmaya başlar diye düşünüyorum. Seninki çok bağlı sana, bu da yoruyordur seni

Daha bağımsız olur, kendi kendine oyun kurmaya başlar diye düşünüyorum. Seninki çok bağlı sana, bu da yoruyordur seni

çok bağlıdır bana demeye kalmadan kız beni bırakıp bastı sınıfa gitti.. 2 saat annem nerede demedi ama :)
3 saat sandalye tepesinde oturup beklemek de bana göre değilmiş.. sıkıntı bastı resmen.. alıştırma haftasındayız bırakıp gitmek de istemiyorum ama ay ne bileyim çok yeni herşey.. ben 3,5 yıl önce bekardım hayatım işimdi.. şimdi bi de veli oldum okul kapılarında bekliyorum:) hayat çok hızlı:)
hem başına buyruk rahat bi hali var hem benimle bi bağı.. ikisi bir arada bizimkinde..
dil gelişimi için götürüyorum aslında..

Bir de endişeleniyordun kimseyle oynamıyor diye, meğerse seninki arkadaş seçiyormuş, gözüne kestirince akmış ortamlara bücürük

Dil gelişimi için farlı teoriler var, küçük yaşta daha güzel öğrenir ama tekrar her daim gereklidir. Yani istikrarlı olup, her sene devam etmelisiniz ara vermeden :)

Bugünde o kadar kahve içtim foto.yukledim ama kimse gelmedi sansima

Yavru bugün kalsın yarın bakayım ben, simdi baksam cok üstünkörü olacak...Az canım sıkkın.

Gelirler birazdan, Kiss bir yer diyordu Ankarada Sakaryada bi kafe, kahve falı için, kadın süpermiş, gelmişken ona da gitseydin ya

Sakarya'da tarot cafe'de eylül.
Kime sorsa gösterir o cafeyi.
Genclik parkı'na gidebilirsiniz bu arada, ulusta, baska da bir yer yok zaten. Avm'ler magazalar böyle seyler...Parklar var büyük, ama cok uzakta. Git gel yollarda gider vaktiniz.

Niye canın sıkkın? Merhaba bu arada

dil gelişimi derken canım yabancı dil değil mazallah.. zaten almanca türkçe anlıyor yeter.. bu yüzden konuşmamız gecikiyor o yüzden açılsın diye yazdırdım oyun grubuna.. ingilizce görsün okulda istemiyorum özellikle.. sırf bu yüzden reggio emilia okulu aradım ama uymadı şartları.. okul öncesinde yabancı dil çoğu avrupa ülkesinde yok.. bence de öyle olmalı ama maalesef biz de haftada 10 saat ingilizce koyuyorlar kreşlerde..

Ya bu aralar millet takmış çiftdilli olsun diye ondan, tabi kreşler de kar peşinde olunca. Sanki haftada 10 saatle çift ana dilli olacak çocuk. Zaten yaş da geçmiş oluyor ama anlatamıyorsun işte. Almancayı nerden söktü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…