Gece 24'den sonra

çok yorgunum çoookkk...

uyumak istiyorum ama huzur içinde.. kafam sürekli iş arıyor kendine.. bi dur bi sus yok susmuyor..

fiziken bitik hissediyorum ama oturacak zaman bulamıyorum.. otursam koltuk batar artık o haldeyim:)

böyle böyleyim..

siz nasılsınız kızlar.. 11 gibi sızıyorum kızın yanında yarım yatakta yarım havada yerde:) gece gelemiyorum pek..

Gece gelirler heralde bgn oglen 3 saate yakin uyudum gece bende gelmeyi dsunuyorum =)
Bekliyorum bak
Sevindim ufaklığın mutlu olmasına, siz de artık rahatlama dönemine geçmiş oldunuz. Bundan sonrası daha kolay olacaktır. Biz hep buralardayız, müsait olunca gelirsin :)
Maasallah :)
Ben 7 de uyandim pek geceye kalacak gibi durmuyorum :)
Döndün mü Minnak?

Nasıl buldun Ankarayı, soğuk olması dışında
ankara güzel kalabalık şehirleri severim nen kalabalık trafigi çok yogun kizilayda insanlar hep telasli telasli kosusturuyo ama ulasim pahaliymis ve ankarafa yasayanlar bile bilmiyor ankarayi kime ne sorsak hep yanlis tarif etti bide bi emin anlatiyolar ki bilmiyorum demek yerine uyduruyolar bildiğin :)

Bahanesiyle bayağı bi gezmişsinizdir işte. En çok nereyi beğendin?

Okulun öğretmenleri ek dersimiz azalır, bir iki saat fahri girelim, görevlendirme gelmesin demişler. Aman dedim, şimdi gitsem huzur vermezler, en iyisi başka okul bakayım. Öyle işte
Herşey gönlüne gore olsun inşallah bulursun en yakin zamanda istedigin bi yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…