Gece 24'den sonra

KPSS, arkadaş dediki bu son kez yapılıyo, sonra dil sınavlarının hepsi başka başlık altında birleşecek. YDS mi oldu yeni adı?

Evet can, yeni dil sınavının ismi yds, üds ve kpds kalktı.
Ama kpss'den nasıl 97 aldın ingilizce roman okudum diyorsun yahu, kpss tarih cog vat türkce mat? Cok mu okursun matın iyi midir? Kendim için soruyorum, bör yöntemin varsa o yoldan gidim.

Sarı daha iyi sanki...

Içinde kapanmayan koca bir yara var sanki geçmiş dönemlerden kalmış gitmiş ama hala devam ediyor düşüncesi. Siziyiyip bitiriyor sanki. Başka bi şeye yonelirseniz eğer çok mutlu olacaksınız ama siz sanki kendinizi uzmekten başka bir şey yapmıyor gibisiniz ama parlak bir durum var sizin bakmadiginizbir açıda duruyor sadece geçmişten kurtulup önünüze bakmaniz gerekiyor. Gururlusunuz sanırım fazlasiyla. Birini cok uyardiginiz halde sizi dinlememis ve sanirim siz hakli çıkmışsınız veya çıkacaksınız. Bu kişi de yuvarlak kafali sanırım erkek ve burnu küçük. Sonunda sizin dediginize gelecek. Boğaz rahatsızlığınız var sanırım ya da ben yyanlış görüyorum o da muhtemel ve son olarak burcunuzun akrep olup olmadığını merak ettim

Aman be yaa Allah iyiliğimi versin KPDS, KPSS'den 71'le ikinci bölgeye atandıydım bak. Doğuya hiç gitmedim. Diyorum ya benim zamanımda kolaydı diye. Şimdi o puanla avucumu yalarım herhal

BEncede ama bakimi surekli akmasi cok zordu bana gore :/ sariyi yakistiriyolardi genelde ama ben kizili tercih ediyodum ama her ay rengi solardi isste durmuyo meret

Soğan kabuğu da gider sana, çok hoşuma gidiyor o renk ama bana hiiiiç gitmez

REngIni koruyabiliyomuydun herhangi bisey yapiyormuydun benim bir ayda soluyordu :/ kipkirmizi yapiyodum ay cikarken ölü oluyodubnmki
ben iki ayda bir boyuyordum yani akinca da cok cirkin olmuyordu, ustelik saçlarım yavas uzadigindan dibim de hemen gelmiyordu ama artik ssnirim kuaforde boyaticam bunlari hep kendim yaptim ama akti

ben iki ayda bir boyuyordum yani akinca da cok cirkin olmuyordu, ustelik saçlarım yavas uzadigindan dibim de hemen gelmiyordu ama artik ssnirim kuaforde boyaticam bunlari hep kendim yaptim ama akti
Bir ara ben de kızıl düşündüm ama akar diye vaz geçtim, kuaför renk sabitleyici filan demişti. Bir ondan duydum böyle bir şey ama varsa araştırın bi :)

Bogazımda rahatsızlıgım yok ama bu ara gögsümde bir kitle var gibi, elime gelen. O beni tedirgin ediyor. Doktora gitmem lazım. Dişle işim bitince gitmeyi planlıyorum.
Diger kısımlarda da bazısı uydu, bazısı uymadı.
Burcum degil ama yükselenim akrep, burcu niye sordun merak ettim.
Agzına saglık cok tesekkür ederim kuş <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…