Gece 24'den sonra

O kuralı bana da anlatsana?
Sınavda bol ve uzun parça olunca roman daha iyi oluyor, algı ve motivasyon arttırıyor. Sen ne tür hoşlanırsan söyle göndereyim.

Ben de lisede yoğun Ingilizce gordum ama geneli gramer, elephant man vardı bir tane cok sevmistim, piano gibi bir kitsp vsrdi ingilizce olarak kalkip ozetliyorduk hey gidi gunler bize bunlar lazim olmaz diyerek matematik fizik cozerdik
O zaman anadolu yada süper mezunusun. Alacakaranlık, vampir günlükleri gibi kitapların dilleri hafiftir. Okuyabilirsin mesela

tmam bende deneyeyim o zaman :)

Bu da bir başarı o kadar oğlanın arasından, bu güzellikle yapamadın bi sevgili
Artık nasıl bir başarı bilmiyorum

Askta fazla gurur, gelir döte vurur. : )
Evet aynen öyle oldu valla

Ben de lisede yoğun Ingilizce gordum ama geneli gramer, elephant man vardı bir tane cok sevmistim, piano gibi bir kitsp vsrdi ingilizce olarak kalkip ozetliyorduk hey gidi gunler bize bunlar lazim olmaz diyerek matematik fizik cozerdik

Elephant man dedigin su filmi olan?
Filmini izledim ben, Anthony Hopkins oynuyor. Epey genc ama orada.

O zaman anadolu yada süper mezunusun. Alacakaranlık, vampir günlükleri gibi kitapların dilleri hafiftir. Okuyabilirsin mesela
Evet abadolu mezunuyum ama dizileri alt yazılı izleyip alt yaziya bakmasam anlayabiliyorum, şarkıları anlayabiliyorum ama hani bunlar yeter mi diyorum sinavlar icin kelime eksiği o yds sorularının paragraflarinda kendini gosteriyor

Hem kelime hem de okuduğunu daha iyi anlamak, daha hızlı okumak için kitap gerekiyor. MEzun olduğumda 81'i geçemeyen ben, hayatımda tek değişen okumak. Oysaki a b c d öğretiyorum, gerilemem lazımdı

O kuralı bana da anlatsana?
Sınavda bol ve uzun parça olunca roman daha iyi oluyor, algı ve motivasyon arttırıyor. Sen ne tür hoşlanırsan söyle göndereyim.

Temam can...Alese ben de basvurdum, bir ihtimal formasyon düsünürsem diye. Önce ona bakayım, seni rahatsız ederim sonrasında bu konuda.

Bas ve serce parmagın haric diger üç parmagını birbirine bitistir, özellikle kol altı kısımlarının oldugu taraflardan bastırarak gezdiriyorsun gögsünde. Eline sert yumru gibi bir sey geliyor mu gelmiyor mu diye...Geliyor ise süpheli işte.

Ben uyudum kızlar, güya erken yaticiktim <3 Erken kalkicigim.

Öptüm görüsürüz. <3

İyi geceler

Hem kelime hem de okuduğunu daha iyi anlamak, daha hızlı okumak için kitap gerekiyor. MEzun olduğumda 81'i geçemeyen ben, hayatımda tek değişen okumak. Oysaki a b c d öğretiyorum, gerilemem lazımdı
Ben de baslayayim okumaya o zaman hem yuksek lisans icin de dil sinavina girecegim başlayayım simdiden dizileri de ilk alt yazili sonra alt yazisiz tamamen izleyeceğim. Ben degil 81, 50 bile alamam diye girmedim hic sinava

Iyi gecelerr görüşürüz

Ben de baslayayim okumaya o zaman hem yuksek lisans icin de dil sinavina girecegim başlayayım simdiden dizileri de ilk alt yazili sonra alt yazisiz tamamen izleyeceğim. Ben degil 81, 50 bile alamam diye girmedim hic sinava
O kadar da değildir can ya, alırsın 50yi. ne kadar fazla o kadar iyi ama di mi? Her üni. farklı puan istiyo mu?

O kadar da değildir can ya, alırsın 50yi. ne kadar fazla o kadar iyi ama di mi? Her üni. farklı puan istiyo mu?
Evet ama kendi sinavlarida var onlar daha kolay oluyor ve sürekli girebikme sansin var . Ben itu ye basvuracagim onu geçerim fakat öyp için yds

Gunaydınn, rüyamda turunculu kırmızılı kocaman bir papağan gordum ordan oraya uçuyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…