Gece 24'den sonra

Ortalamam 81,4 alesten geçmiş dönemde 77 aldım dil sınavına henüz girmedim ama alese yine gircem 85 almak hedefim olur mu ki ? Bizim bölümün yüksek puanları :KK43:
Ben de kızıldan yeni döndüm ama çirkinleşirim diye tellerle kompleks yapmam belki bu şekilde dedim :KK70:

Ortalaman kötü degil, alese bir ay var, alesi yükseltirsen, dilden de 80 üstü alır isen olur öyp.

Son KPSS'den 97 almıştım bu arada :cool: Övünmek gibi olmasın

Yuh! Nasıl ?
Calıstın mı nasıl yaptın gözün sevim?

Bu da siyah şuanda kullanıyorum lanet ettim her gun ne diye siyaha boyadın diye ama :KK43: elden gitti artık

Brain sana siyah yakısıyor ya da koyu renk yap, kahve. kızıl yapma.
Resmi attım sonunda...Bkabilir misiniz efem?

Minnak resimleri yarın atınca bakalım o vakit.

Ortalaman kötü degil, alese bir ay var, alesi yükseltirsen, dilden de 80 üstü alır isen olur öyp.

Yuh! Nasıl ?
Calıstın mı nasıl yaptın gözün sevim?

İlk mezun olduğumda bile 81'di, sonradan çok ingilizce roman okudum. Nette bedava bulunca, hep ingilizce okuyordum. Bir girdim, ben bile şaşırdım sonuca :)

Kizil muhabbeti gecmisken ben kizildan (bildigimiz kirmizi

Kizil muhabeti gecmisken bende kizildan sariya dondum ama aklimda kaldi kizil bende avatara iki halini koysam bisey deseniz ya :/

Ten rengin acık, bence sarı gider.

İlk mezun olduğumda bile 81'di, sonradan çok ingilizce roman okudum. Nette bedava bulunca, hep ingilizce okuyordum. Bir girdim, ben bile şaşırdım sonuca :)

Kpss mi yds mi? Kafam karıstı gı.

Kizil muhabbeti gecmisken ben kizildan (bildigimiz kirmizi

Kizil muhabeti gecmisken bende kizildan sariya dondum ama aklimda kaldi kizil bende avatara iki halini koysam bisey deseniz ya :/
Beyaz ten, renkli gözler, maşallah boncuk, sana herşey gider zaten. Kızıl baya hoş durmuş, öbürü?

X