Gece 24'den sonra

Rica ederim boyle sanki gururun cok fazlaymis gibi geldi ben de akrebim bir yakınlık hissettim

ben iki ayda bir boyuyordum yani akinca da cok cirkin olmuyordu, ustelik saçlarım yavas uzadigindan dibim de hemen gelmiyordu ama artik ssnirim kuaforde boyaticam bunlari hep kendim yaptim ama akti
Acilinca ben babanne gibi hissediyodum 2ayi bekleyemiyodum her ay her ayda biktim en son renk guzel akmasi olmasaydi 4bucuk saatte sariya donup ciktim kuaforden canim cikti uzun sure renkle oynamam heralde -.-pf

O kitleyi ihmal etme, doktora git mutlaka. Muhtemelen takip edelim, büyüme var mı filan diyecektir ama sen bir göster yine de

Aman be yaa Allah iyiliğimi versin KPDS, KPSS'den 71'le ikinci bölgeye atandıydım bak. Doğuya hiç gitmedim. Diyorum ya benim zamanımda kolaydı diye. Şimdi o puanla avucumu yalarım herhal

Temam :)

Nasil yaptinn o zaman benim icin daha onemli ben de alsam bir 90 off hic çalışmam direk ogretim gorevlisi olurum zaten iş yok erkek adam arıyor cinsiyet ayrimcilari

Brain arkadas ingilizce ögretmeni. : D
Ben de 72,5 aldım en son.

Rica ederim boyle sanki gururun cok fazlaymis gibi geldi ben de akrebim bir yakınlık hissettim

Öyle okumican zaten. Kelimeye bakmadan, ilk sayfalar zor gelir sonra alışıyorsun. İstediğin bir kitap varsa, arşivimde 10 binlerce kitap var ing. yollayayım sana :) Şöyle ilgini çeken bir konu varsa hemen sarar zaten, sözlüğe bakmayı vakit kaybı görürsün

Her seyde var da o gurur, bir askta yok : )

O kitleyi ihmal etme, doktora git mutlaka. Muhtemelen takip edelim, büyüme var mı filan diyecektir ama sen bir göster yine de

Muhtemelen mamografi filan cekilecek. Doktora da gitmekten nefret ediyorum, bir dişi süründürdüler de süründürdüler.

Aynısı manga okurken oluyor bana <3

Temam :)

Brain arkadas ingilizce ögretmeni. : D
Ben de 72,5 aldım en son.
Ohoo iş değişti ben unutmuşum onu umutlanďım bir an ben de yapabilirim diye

aa teşekkür ederim, zahmet olmasın ama ben anlamam ki oyle cok engin bir kelime bilgim yok iş cok degisti sua

Mamografi çektirelim derlerse daha yaşın küçük, ben bile çektirmiyorum. Doktor bir akrabam var, önce takip, en son mamografi demişti. Radyosyonundan mı bilmem

Acilinca ben babanne gibi hissediyodum 2ayi bekleyemiyodum her ay her ayda biktim en son renk guzel akmasi olmasaydi 4bucuk saatte sariya donup ciktim kuaforden canim cikti uzun sure renkle oynamam heralde -.-pf
Bakalim ama sana kizil cok yakışmış gozlerin de renkli hem, ben sirf tellerle olusan cirkin goruntuyu kizilla kapatmak icin boyayayim diyorum

aa teşekkür ederim, zahmet olmasın ama ben anlamam ki oyle cok engin bir kelime bilgim yok iş cok degisti sua

Her seviye kitap var, roman olmaz stage lilerle başlarsın. Hem mesela Alacakaranlığı benim süperlisedeki öğrenciler okuyordu ing. Senin puan kaçtı?

O kitapların seviyeleri var brain. Alt seviye oku sen de, bir de mangalar cok zor olmuyor akıp gidiyor...

Mamografi çektirelim derlerse daha yaşın küçük, ben bile çektirmiyorum. Doktor bir akrabam var, önce takip, en son mamografi demişti. Radyosyonundan mı bilmem

Su üç parmak kuralıyla kontrol edince bir sey var, ama ne bilmiyorum.

Sag ol kuzum, bir sey yok daha ortada ama. Doktora bile gitmedim.

İyi bir puan, rahat okursun sen de romanları o zaman (Bir an pot kırdım sandım)

İngilizce roman okumuyorum ama manga okurum ingilizce, anime izlerim, gene filmleri altyazılı ingilizce izlerim.

Her seviye kitap var, roman olmaz stage lilerle başlarsın. Hem mesela Alacakaranlığı benim süperlisedeki öğrenciler okuyordu ing. Senin puan kaçtı?
Ben de lisede yoğun Ingilizce gordum ama geneli gramer, elephant man vardı bir tane cok sevmistim, piano gibi bir kitsp vsrdi ingilizce olarak kalkip ozetliyorduk hey gidi gunler bize bunlar lazim olmaz diyerek matematik fizik cozerdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…