Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bak iyi hatırlattın kuzu keçiboynuzu pekmezinden tahin pekmez yapayım kahvaltıda kendime ben de

Ya benim son adet tarihim 22 Eylül bu ay hangi gün bakmam gerekiyo garanti olması için
Selam canım benimde 19 Eylül son adetim 28 günlük periyodum hep bugün normalde adet günüm yani. Ben daha 5-6 gün varken yaptım ilk testi silikte olsa çıktı. Şimdi hala yapıyorum , dün yaptığım anında ve çok koyu çıktı. Bekliyorum kan vermek için. Sen de hızlı erken hızlı testlerden yapabilirsin bence normal 28 günlük periyodla düzenliysen.

Bı kaç gün önce yaptım negatif çıktı ama 30 günlük periyod için varsa bile gözükme ihtimali çok düşük heveslenip duruyom orda negatif görünce moralim bozuluyo o yüzden beklemeliyim ya da varsa belli olur mu artık bilmiyorum bu ayın sonunu mu beklemeliyim

Canım bence 20 21ini bekle en garanti o zaman olur diye düşünüyorum ben regli dört gün kala öğrenmiştim ama 26 günde bir oluyordum bazen geç döllenme olabiliyor muş o nedenle adet tarihine yakın olan günlerde daha doğru sonuçlar elde edebilirsin

Bak iyi hatırlattın kuzu keçiboynuzu pekmezinden tahin pekmez yapayım kahvaltıda kendime ben de
Yap yap aşkım bunlar en sağlıklı doğal şeyler özellikle aç karnına tüketildiği zaman çok etkili aynı zamanda büyük siyah üzüm alabilirsin çekirdekli olandan hamilelikte malum çocuk kan değerlerimizden beslendiği için demir emilimi azalabiliyormuş

Bende öyle düşünüyorum biraz daha dayanıyım bu belirsizlik çok kötü ya catliycam meraktan

Kızlar siz 6+1 oldunuz nasıl 6 hafta bir güncelleme yapın var mı değişik bişeyler ?
Pekmezi çok iyi hatırlattın Duygus hemen bulayım burda ben

Kızlar siz 6+1 oldunuz nasıl 6 hafta bir güncelleme yapın var mı değişik bişeyler ?
Ben de dün bi titreme oldu, arada bi kaymalar oluyo hafif baş dönmesi aniden kalkınca özellikle. bi de koku hassasiyetim inanılmaz arttı. Her şey kokmaya başladı gibi çok şükür kusturacak seviyede değil ama bu neee çok kötü kokuyo diye söylenmenelere başladım.
Bikaç bulantı gelir gibi oldu midem kendi içinde dönüyo gibi ama hemen buz atıyorum ağzıma geçiyo. şu anki update böyle

Evet kızlar pekmez en önemli şey bal olayına pek girmiyorum çünkü çok fazla şeker var ister istemez Orjinal bal bulmakta biraz zor oluyor sabahları aç karnına pekmez yoğun kıvamlı olacak ama bir de çekirdekli siyah kuru üzüm büyük olanlardan

Benim uykum hala hala devam ediyor onun dışında da sağ kaşık da hafif batma ve ağrı var sanki birisi kaşımı tutmuş ve genişletiyor gibi onun dışında gece baş dönmesi devam yeni bir etki yok aşkım ben de

Benimde kramplarım başladı kızlar , ara ara oluyor. Normal galiba , midem hala maşallahi var, onun dışında gogus gerginligide geçti .gece 10 da yatıp-7 de kalkıyorum. Öğlen 2 saat uyuyorum. Çok esniyorum geriliyorum yatarken, normalden çok fazla.
Bu arada ben zencefil ve limon çekip içine zerdecal koyup buz kaplarına koydum, sabah bardağa atıp üzerine sıcak su koyuyorum. İyi geliyor sabahları denemek isterseniz.
Bir şey daha var, dün instagram da gezerken bi Dr a denk geldim çok güzel açıklamış gebelikteki degisimleri bir ara göz atın derim drsevalzeren

Normalde zencefil zerdeçal iyi geliyor gebelikte diyorlar ama benim doktor onları da ilk üç ay yasakladı sonrasında kontrollü gidelim dedi uyku ve iştahsızlık bende var ama son 1,2 gündür birtık daha iyiyim sanki yemek yeme konusunda

Ay çok seviyorum seval hocayı takip ediyorum ben hep yaa hatta eğer doğal gebelik olmasaydı max 6 ay deneyip tüp bebek deneriz diyoduk, seval hocanın asistanından da bilgi almıştım. Ama Allahıma çok şükür gerek kalmadı. çok güzel bilglendirici evet, bi de mükemmel doğal doğurtuyo kadın maşallah sakin sakin onunla normal doğuma insan daha da ısınıyo
banu çiftçi de var hatta Onun da Uygulamasını indirdim onu da kullanıyorum zaten youtube daki tüm videoları ve içerikleri var uygulamasında da.

Son düzenleme:
Ay tahin pekmez
Çekirdekli siyah üzüm yiyebiliyor muyuz???
Ne yiyip ne yiyemiyoruz
-akdeniz anemisi hastasıyım ben demirim çok düşük

Merhabaa , konunuzu takip ediyorum en başından beri çok güzel bir ortam oluşmuş gerçekten :)
Bende senin gibi kahve delisiyim tabiri caizse kendimi durdurmakta çok sıkıntı çekiyordum başlarda sonra tchibo dan kafeinsiz granül kahve aldım günde 2 bardak ondan 1 fincanda Türk kahvesi içip nefsimi körlüyorum en azından. Ama anneniz haklı kafein özellikle ilk zamanlarda bebeğin gelişimini oldukça etkiliyor o yüzden kafeinsiz alıp tercih edebilirsiniz bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…