Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Evet aycacaaaa minnoşlar kan şekerimizden besleniyomuş, ben de normalde 2 öğün yiyen biriyim ama atıştırmalıklarım bi de geç ve gece yemelerim özellikle evlilik sonrası yani son 1 buçuk senedir arttı ister istemez bana kg yol su geri döndü. Bi de buraların yemeklerini de çok beğendim o da etkiledi işten de ayrılıp yurtdışına geldiğim için ister istemez hareketsizlik de etkiledi tabi asıl. Son ay spora başladım tam adapte oluyodum gebelik hazırlığı ve gebe olduğumu öğrendim gitmiyorum şimdi. İptal etmem lazım spor salonunu da unuttuk onu da valla

Diyetisyen işini düşünüyorum açıkcası ama sanki biraz daha bekleyeyim diyorum çünkü mide bulantıları artarsa zaten yapamayacağım diye.
bi de 2 ögün normalde yiyorum ama bugün ilk defa öğleden sonra ellerim ayaklarım titredi bi, vücudumuz değişiyo demekki öğünleri arttırmamız lazım diye düşündüm. Akşam yemeği yapamadım yattım uzandım eşim fırınlanmış tavuk almış gelmiş(ki çookk severimm) bana bi koktu o ay dedim bu neee ama yedim biraz biraz yine, bi de buranın pilavları accayip güzel sebzeli/soslu basmati ondan yedim bol bol
Tavuk bana koktuğu için midem bulandı biraz yemekten yarım saat sonra filan eyvah dedim başlıyo muyuz eşim hemen buz getirdi yine buz attım ağzıma 2-3 tane yedim miis gibi geçti. Aklınızda olsun bu da mideniz bulanınca buz atın hemen çok iyi geliyo.

Uzun yazdım kusura bakmayın ama Sonuç olarak öğünleri kısıtlı ama arttırarak yani az ama sık yiyerek süreci biraz izleyip ona göre ilerleyen süreçte diyetisyen bakmayı düşünüyorum ben bebişler.

Sen şuna hamile misin canım benim bir düşüğüm oldu ondan sonra işte inşallah şimdi bardır inan eşimde bende çok istiyoruz rabbim isteyen herkese nasip eylesin
Ben de ilk testimi çok ama çok az silik gördüm ve buraya yazmıştım sonra iki gün geçtimtestimde pozitif gördüm 17 gün önce hamileydim kesemi gördüm alttan sana elimle kan uyuşmazlığımız vardı özele gittim doktor elime kâğıt vermişti herhangi haftada kanama görür görmez gelip iğnemi vurmam için çok tembihlemişti bende nedense gitmedim normaldir dedim iğneyi unuttum iki gün önce düşük yaptım bebeğim dayanamamış daha fazla bu benim 2 sene sonraki ikinci gebeliğimdi

İyi geceler imrenerek okudum mesajlarinjzj 1 kere düşük 1 kere kimyasal gebelik geçirdim çok istiyorum bende hastalığıma 2 gün kaldı inşAllah olmam dua edin banada hepiniz kucağınıza selâmet ile sağlık ile alın bebisleri

Bizim çoğu süreç aynı , bende 14 ay önce yerleştim buraya, evet burda da çok fazla dünya mutfağı var ara sıra tadiyorum , Ben sigarayı bıraktım buraya geldiğimde, normalde 2 paket sigara içiyordum, ve yeni evlilik, Amerika fast food, oldum 60 Dan 72 ye transfer. Ben de spora baslamistim hayatım da hiç bu kilolarca çıkmamıştım. Ve burda da çalismiyorum şuan, tempolu bir hayattan kısa süreli ev hanimligina geçiş oldu diyetisyen hem kilo alımını kısıtlı tutar, hem de aslında en önemlisi ne yemeliyiz bebek için, saglikli beslenme kafasindayim

Evet aşkım ben de hiç yemesem aklıma yemek gelmez ama şimdi tansiyonum şekerim düşüveriyo mecbur yiyorum bi de buz bana sen demiştin hakikaten çok rahatlatıyo kargalar uyanmadan uyanma olayı da var mı sizde ya ben erkenden hortluyorum abi evdesin uyusana geri bayılcam şimdi karnım acıkmış bi dilim kaşar yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…